Marta Cymbalista - awatar

Marta Cymbalista

Organizator zbiórki

Nieudane operacje...

Mam na imię Marta. Bardzo lubię czytać książki, chodzić na spacery, spotykać się z przyjaciółmi. Od 1990 roku borykam się z najróżniejszymi chorobami. Przeszłam wiele nieudanych operacji ortopedycznych przeprowadzonych we Wrocławiu na kolano i biodro. Jeżdżę po szpitalach, po oddziałach ortopedycznych i sanatoriach. W 2010 roku dowiedziałam się, że mam tętniaka w głowie i przeszłam embolizację.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc w zebraniu na operację

Choruję na białaczkę

Tętniak nadal żył w mojej głowie i na koniec sierpnia 2015 roku został usunięty, ponieważ się powiększył. Niedługo potem dowiedziałam się, że mam białaczkę limfoblastyczną i zostałam przewieziona na oddział hematologii w Poznaniu. Przed przewiezieniem na hematologię po operacji tętniaka miałam usuwane połowę jelita grubego, ponieważ miałam ropień na jelicie. W maju 2015 dr Walczak poprawiał mi źle zoperowane kolano, teraz czekam na operację, która poprawi źle zoperowane biodro. Czeka mnie długa i bolesna rehabilitacja, żebym mogła stanąć na nogach. Koszt operacji to 10 100 zł. W piątek moje wyniki się pogorszyły. Jestem po nakłuciu kręgosłupa i mam zajęty ośrodkowy układ nerwowy (OUN). Ze względu na powikłania po chemii oraz złe wyniki termin operacji został odłożony na połowę marca lub nawet na maj. Ostatnio miała założony gips biodrowy, ponieważ również stan biodra się pogorszył.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc w zebraniu na operację

Pomóż mi wyzdrowieć i chodzić bez bólu!

Moim marzeniem jest chodzić bez bólu na własnych nogach - chcę być zdrowa, mam motywację i proszę Was o wsparcie mnie w tej walce!

Proszę o pomoc w zebraniu pieniędzy potrzebnych na operację, jak również na kontrole pooperacyjne i rehabilitację.

Marta Cymbalista - awatar

Marta Cymbalista

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij