Zbiórka Pomoc w zebraniu na operację - zdjęcie główne

Pomoc w zebraniu na operację

0 zł  z 10 100 zł (Cel)
Marta Cymbalista - awatar

Marta Cymbalista

Organizator zbiórki

Nieudane operacje...

Mam na imię Marta. Bardzo lubię czytać książki, chodzić na spacery, spotykać się z przyjaciółmi. Od 1990 roku borykam się z najróżniejszymi chorobami. Przeszłam wiele nieudanych operacji ortopedycznych przeprowadzonych we Wrocławiu na kolano i biodro. Jeżdżę po szpitalach, po oddziałach ortopedycznych i sanatoriach. W 2010 roku dowiedziałam się, że mam tętniaka w głowie i przeszłam embolizację.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc w zebraniu na operację

Choruję na białaczkę

Tętniak nadal żył w mojej głowie i na koniec sierpnia 2015 roku został usunięty, ponieważ się powiększył. Niedługo potem dowiedziałam się, że mam białaczkę limfoblastyczną i zostałam przewieziona na oddział hematologii w Poznaniu. Przed przewiezieniem na hematologię po operacji tętniaka miałam usuwane połowę jelita grubego, ponieważ miałam ropień na jelicie. W maju 2015 dr Walczak poprawiał mi źle zoperowane kolano, teraz czekam na operację, która poprawi źle zoperowane biodro. Czeka mnie długa i bolesna rehabilitacja, żebym mogła stanąć na nogach. Koszt operacji to 10 100 zł. W piątek moje wyniki się pogorszyły. Jestem po nakłuciu kręgosłupa i mam zajęty ośrodkowy układ nerwowy (OUN). Ze względu na powikłania po chemii oraz złe wyniki termin operacji został odłożony na połowę marca lub nawet na maj. Ostatnio miała założony gips biodrowy, ponieważ również stan biodra się pogorszył.

Zdjęcie opisu zbiórki Pomoc w zebraniu na operację

Pomóż mi wyzdrowieć i chodzić bez bólu!

Moim marzeniem jest chodzić bez bólu na własnych nogach - chcę być zdrowa, mam motywację i proszę Was o wsparcie mnie w tej walce!

Proszę o pomoc w zebraniu pieniędzy potrzebnych na operację, jak również na kontrole pooperacyjne i rehabilitację.

0 zł  z 10 100 zł (Cel)
Marta Cymbalista - awatar

Marta Cymbalista

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij