Zbiórka Operacja Flipera - zdjęcie główne

Operacja Flipera

2 510 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Karolina Warchol - awatar

Karolina Warchol

Organizator zbiórki

Pewnego sobotniego poranka, po długich nieprzespanych nocach, rozmyślaniach, setkach przejrzanych stron, forach o szczeniakach- obudziłam się i stwierdziłam, "tak, dzisiaj jest ten dzień żeby dać jednemu z wielu szczeniąt kochany, ciepły dom". Jak pomyślałam, tak zrobiłam. Pojechałam do Fundacji dla Szczeniąt Judyta ( https://www.facebook.com/Fundacja-dla-Szczeni%C4%85t-Judyta-304551119750449/)  z zamiarem adopcji (przemyślanej adopcji) szczeniaka. Serce mi się krajało jak zobaczyłam wszystkie te szczeniaki.. Weszłam do jednego z boksów, wszystkie szczeniaki ucieszone, że ktoś przyszedł. Skaczą, merdają ogonkami, cieszą się! A z tyłu malutka kulka, która nieśmiało podeszła do mnie, usiadła naprzeciwko, pokiwała główką, delikatnie pomerdała ogonkiem, spojrzała smutnymi oczkami, po czym schowała się w wykopanej przez siebie dziurze w piachu. A ja krzyknęłam, to jest ten psiak, ten któremu dam szczęście i dom :) To on mnie wybrał.

Następnego dnia, stałam się szczęśliwą posiadaczką Flipera.

Niestety, ale po kilku dniach się zaczęło.. biegunki, wymioty, skomlenie, piszczenie, łzy, brak chęci do zabawy, spanie całymi dniami. Ciągłe wizyty u weterynarza, podawanie antybiotyków,  leków przeciwwymiotnych, specjalne karmy, robienie badań i diagnoza… Liczne zespolenia zewnątrzwątrobowe(w dużym uproszczeniu znaczy to, że składniki pokarmu, który Fliper zjada omijają wątrobę, która powinna oczyścić je z toksyn- wszystkie toksyny trafiają do całego organizmu, zatruwając go). Oprócz licznych zespoleń zewnątrzwątrobowych szczeniak ma również na pewnym odcinku zmniejszoną dwunastnicę. Fliper ma podwyższony poziom amoniaku we krwi, który co raz bardziej zatruwa organizm (norma to do 70,a on ma 376,8). Z każdym dniem jest co raz gorzej. Niestety psy z tą chorobą żyją bardzo krótko i ich stan bardzo szybko się pogarsza (utrata wzroku, omdlenia, itp.). Jedyną szansą na uratowanie Flipera jest operacja, która jest trudna, skomplikowana i niewielu chirurgów może ją wykonać, dlatego jej koszt jest tak wysoki (ok 2500zł).

Fliper ma dopiero 5 miesięcy i całe pieskie życie przed sobą. Jest kochanym, spokojnym, grzecznym szczeniakiem. Jak tylko ma troszkę siły to podchodzi żeby się bawić, jak się gorzej czuje to pokazuje żeby głaskać go po brzuszku.

Wszystkich, którym nie jest obojętny los Flipera bardzo proszę o pomoc.

Środki, które nie zostaną wykorzystane na opłacenie operacji i leczenia przekażę do Fundacji dla Szczeniąt Judyta. 

Aktualizacje


 • Karolina Warchol - awatar

  Karolina Warchol

  12.10.2017
  12.10.2017

  Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc! Fliper pomyślnie przeszedł operację i jest już w domku :) Jeszcze raz z całego serca dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 8 499

Komentarze


 • Renata Pasiewicz - awatar

  Renata Pasiewicz

  11.10.2017
  11.10.2017

  Trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.10.2017
  10.10.2017

  Merdaj brachu!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.10.2017
  10.10.2017

  niech się wszystko uda :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.10.2017
  09.10.2017

  Ratujmy maluszka!!!

 • Adrian, Ola i Koleś :) - awatar

  Adrian, Ola i Koleś :)

  09.10.2017
  09.10.2017

  Pozdrawiamy gorąco i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! :)

2 510 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Karolina Warchol - awatar

Karolina Warchol

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 72

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Natalia - awatar
Natalia
7
Renata Pasiewicz - awatar
Renata Pasiewicz
34
Katarzyna Kordel - awatar
Katarzyna Kordel
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia - awatar
Kasia
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gosia - awatar
Gosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij