Zbiórka Operacja ratująca życie Luny - zdjęcie główne

Operacja ratująca życie Luny

2 281 zł  z 3 450 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Urszula Rojek - awatar

Urszula Rojek

Organizator zbiórki

Witamy, 

W sierpniu 2016 roku przygarnęliśmy dwa kotki, rodzeństwo: Dextera i Lunę. 

Lunka ma obecnie 8 miesięcy. Kotka została przygarnięta po wypadku. Poprzedni właściciele kotki nie potrafili określić co się jej konkretnie stało, ale wszystko wskazuje na to, iż została potrącona przez samochód. Luna jest pogodnym kotkiem, ale ma ogromne problemy z oddychaniem, jedzeniem oraz normalnym funkcjonowaniem. Kotek ma przepuklinę pachwinową i przeponową. Wszystkie organy wewnętrzne znajdują się w klatce piersiowej, uciskając płuca i serce. Tam też znajduje się żołądek. 

Konsultowaliśmy stan zdrowia kota u specjalistów chirurgii (posiadamy zdjęcie RTG, opis USG). Jeżeli niczego nie zrobimy, Lunka umrze (wystarczy stan zapalny w jelitach, które znajdują się obecnie w okolicy tak ważnych organów).

Chcielibyśmy jej jak najszybciej pomóc i czeka ją bardzo skomplikowana operacja (przemieszczenie organów na ich miejsce, odtworzenie przepony). 

Koszt finansowy niestety przekracza możliwości finansowe naszej rodziny.

Sama operacja Lunki to koszt 1700 zł a następnie hospitalizacja: 250 zł za dobę przez 7 dni. Całkowity koszt wynosi 3450 zł.

Bardzo dziękujemy za wszelkie wsparcie, liczy się każda złotówka i bardzo prosimy o przekazanie apelu znajomym:)             

Greetings,

In August of 2016 we adopted two kittens, a brother and sister: Dexter and Luna.

Luna is currently 8 months old. She was adopted by us after she experienced some form of physical trauma. While the previous owner was not able to identify what happened exactly, everything suggests that she was hit by a car. Luna is a very cute and lovable cat, however she has huge difficulties with breathing, eating and normal day-to-day functioning. She's been diagnosed with having Inguinal and Diaphragmatic hernia. All of her internal organs are currently located in her upper abdomen, pushing on her hear, lungs and dislocated stomach.

We have consulted the state of her health with specialized surgeons (multiple X-ray and USG scans have been performed). If we don't do anything, Luna will die (a simple bowel irritation can and most likely will lead to her death, due to them being located next to all of her other organs). We need to act fast and perform a very complicated operation (relocating her organs, re-creating her diaphragm).

The financial cost involved is miles above what our family can afford. The operation itself will cost 1700 PLN and the 7 day hospitalization costs 250 PLN a day, leading to the sum of 3450 PLN.

Any and all help is appreciated even the smallest donations and please do not forget to share our page :)

Thank you so much for your efforts!

Aktualizacje


 • Urszula Rojek - awatar

  Urszula Rojek

  28.04.2017
  28.04.2017

  Dzień dobry,

  Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu za wszelkie wpłaty oraz rozpowszechnienie akcji zbiórki funduszy na operację kotki Luny. 24 kwietnia br. kotka została operowana i ma się coraz lepiej :) Jest już spokojna, zadowolona i całe życie przed nią:)
  D Z I Ę K U J E MY :)

  Zdjęcie aktualizacji 4 563

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.03.2017
  23.03.2017

  Powodzenia!

2 281 zł  z 3 450 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Urszula Rojek - awatar

Urszula Rojek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Krzysiek - awatar
Krzysiek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Beata Barańska - awatar
Beata Barańska
180
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij