Zbiórka Polepszmy los TRÓJŁAPKA Salema! - zdjęcie główne

Polepszmy los TRÓJŁAPKA Salema!

820 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Salem to kot, który trafił do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt PSI RAJ w Pasłęku z terenu ogródków działkowych.

Jego stan był drastyczny, noga wisiała na kawałku skóry.  Nie wiemy, co przeżył, i jakie cierpienie zniósł. Męczył się bardzo długo, rana, choć śmierdząca, i gnijąca, zaczęła się już goić. 

Po przyjeździe do schroniska, natychmiast wykonany został zabieg amputacji łapy.

Po zabiegu, znalazła się kochająca, cudowna rodzina, która pokierowała się sercem, i wybrała Salema- trójłapka. 

Rana po operacji nie goi się jednak dobrze, sączy się, boli. Po wnikliwych badaniach, okazało się, że w procesie rekonwalescencji przeszkadzają uszczerbione części kości, które nie zostały usunięte. 

Salem musi przejść kolejną operację, której koszt oszacowano na 800zł.

Wychodzimy z założenia, że razem możemy więcej.  Liczymy na to, że wspólnymi siłami uzbieramy wymaganą kwotę. 

820 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł Suski - awatar
Paweł Suski
120
Manuel Neuer - awatar
Manuel Neuer
10
Marzena - awatar
Marzena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Salemik - awatar
Salemik
20
Wojciech - awatar
Wojciech
20
Jadwiga Lawryk-Kühne - awatar
Jadwiga Lawryk-Kühne
200
Małgorzata Matuszewska - awatar
Małgorzata Matuszewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij