Zbiórka Szansa na drugie życie Ordera - zdjęcie główne

Szansa na drugie życie Ordera

645 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Magdalena Ziolek - awatar

Magdalena Ziolek

Organizator zbiórki

Jestem Inspektorem OTOZ Animals, zbieram na leczenie naszego podopiecznego Ordera!

Order trafił pod nasze skrzydła w styczniu po przeprowadzonej interwencji. Order mieszkał na polu. W beczce. Miał odstraszać dziki. Nas wystraszył jego widok. Nie wiedzieliśmy gdzie ma głowę, a gdzie ogon. Właściciele jego stan tłumaczyli agresją podczas próby obcięcia. I tak koło się zamykało, bo w im gorszym stanie był Order, tym bardziej bolesny był dla niego każdy dotyk.

Zdjęcie opisu zbiórki Szansa na drugie życie Ordera

Pomoc Orderowi

Ordera zabraliśmy i umieściliśmy w zaprzyjaźnionym hoteliku. Jego sierść była w opłakanym stanie. Obcięcie go trwało parę godzin. Pod sierścią znajdowaliśmy patyki i kamienie! Orderek nie zginał praktycznie jednej łapy przez tę poplątaną sierść. Przy obcięciu okazało się, że również uszy Ordera są w fatalnym stanie. Zaaplikowaliśmy mu więc antybiotyk. Warto było - po godzinach męki naszym oczom ukazał się cudaczek - wyśmiewaczek. 

Zdjęcie opisu zbiórki Szansa na drugie życie Ordera

Radość nie trwała długo - choroba

Order początkowo był wniebowzięty, radosny, apetyt mu dopisywał, bawił się z innymi psami. Po pewnym czasie zaczął gorzej jeść, okazało się, że oddycha brzuchem. Zdjęcie RTG wykazało, że jedno płuco jest czymś zajęte. Na chwilę obecną, prowadzona jest diagnostyka - wiemy, że Order ma wodę w płucach.

Zbieramy na jego utrzymanie w hotelu i opłacenie faktur u weterynarza za leczenie Orderka.

Zdjęcie opisu zbiórki Szansa na drugie życie Ordera

Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane do OTOZ Animals Inspektorat w Lublińcu.

Aktualizacje


 • Magdalena Ziolek - awatar

  Orderek odszedł za Tęczowy Mostk

  13.03.2016
  13.03.2016

  Niestety mimo starań nie udało się uratować Orderka. Zebrane środki zostaną przekazane na pomoc naszym pozostałym podopiecznym, a zbiórka zamknięta. Dziękujemy za wsparcie!

Komentarze


 • Dawid - awatar

  Dawid

  11.02.2016
  11.02.2016

  Usciski łapki dla pieska :)

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  10.02.2016
  10.02.2016

  Pomagamy :)

 • Renata - awatar

  Renata

  10.02.2016
  10.02.2016

  Na diagnostykę :)

 • Marta - awatar

  Marta

  10.02.2016
  10.02.2016

  Na początek, na fryzjera ;)

645 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Magdalena Ziolek - awatar

Magdalena Ziolek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Filip - awatar
Filip
15
Paula - awatar
Paula
10
Justyna - awatar
Justyna
10
Wojciech - awatar
Wojciech
100
Kasia - awatar
Kasia
10
Edyta - awatar
Edyta
50
Zbigniew - awatar
Zbigniew
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
30
Dawid - awatar
Dawid
20
Dawid - awatar
Dawid
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij