Zbiórka O seksie po cichu - zdjęcie główne

O seksie po cichu

2 800 zł z 2 800 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Wstęp

Zbieramy na warsztaty prowadzone w języku migowym dotyczące seksualności, w celu wypełnienia luki w wiedzy na następujące tematy:
- infekcji przenoszonych drogą płciową,
- bezpieczniejszego seksu,
- orientacji psychoseksualnej,
- tożsamości płciowej,
- samoakceptacji.  
 

Osoby głuche dostęp do informacji nt. życia seksualnego pozornie mają na tym samym poziomie co osoby słyszące… jednak tylko pozornie. Język polski dla osób głuchych to język obcy, informacje w internecie czy na ulotkach często są pisane językiem specjalistycznym, którego osoby głuche nie są w stanie zrozumieć. W celu wyjaśnienia wątpliwości osoby słyszące mogą zadzwonić na telefon zaufania, bądź udać się do specjalistycznego punktu informacyjnego, osobom głuchym zostaje kontakt tekstowy, w trakcie którego nie są w stanie osiągnąć wyczerpujących informacji. Osoby niesłyszące zniechęcone próbami tłumaczenia o co im chodzi, a następnie przekładające odpowiedzi na zrozumiały dla siebie język rezygnują z pozyskania informacji.

Cel zbiórki?
Celem projektu jest wyrównanie szans w dostępie do podstawowej wiedzy i przekazanie informacji o życiu seksualnym.

Fundusze pozyskane ze zbiórki posłużą na:
- wynajęcie sali na przeprowadzenie spotkania,
- honorarium dla prowadzącego spotkanie,
- honorarium dla tłumacza języka migowego,
- przygotowanie materiałów informacyjnych,
- opłatę serwisową.

Spotkania informacyjne chcemy organizować na terenie Polski.

Jeżeli zbierzemy mniej pieniędzy, to zorganizujemy tyle spotkań na ile wystarczy funduszy, przy kwocie przekraczającej kwotę założoną, będziemy organizować kolejne spotkania.

Kilka słów o Fundacji „Cicha Tęcza”:
Fundacja została założona w celu szerzenia tolerancji i wyrównania szans osób głuchych w społeczeństwie. Fundacja została w roku 2018 wpisana do KRS w Warszawie. Prezes Fundacji jest osobą młodą, głuchą, spotykającą się na co dzień z barierami komunikacyjnymi w społeczeństwie, doświadczającą nierównego traktowania nie tylko ze względu na niepełnosprawność słuchową, ale i swoją orientację seksualną.
Strona internetowej fundacji: www.cichatecza.pl

Mariusz Szpitalny - Fundator, założyciel Fundacji „Cicha Tęcza”, Prezes Fundacji i koordynator projektu. Głuchy absolwent zarządzania finansami na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach. Student finansów i rachunkowości w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Aktualizacje


 • Fundacja Cicha Tęcza - awatar

  Fundacja Cicha Tęcza

  19.08.18
  19.08.18

  Małymi krokami zmierzamy do celu 🙂 💪 Pomóżcie i udostępnijcie jeżeli uznacie za ważny projekt dla niesłyszących LGBT w Polsce 🙂 🏳️‍🌈

Komentarze


 • Pozdrawiam GayFriendlyInPoland :) - awatar

  Pozdrawiam GayFriendlyInPoland :)

  31.12.18
  31.12.18

  Fajnie, że to udostępniliście ;)

  • Fundacja Cicha Tęcza - awatar

   Fundacja Cicha Tęcza - Organizator zbiórki

   07.01.19
   07.01.19

   <3

 • Michalina Wo - awatar

  Michalina Wo

  30.12.18
  30.12.18

  From Poznań with Trans love <3

  • Fundacja Cicha Tęcza - awatar

   Fundacja Cicha Tęcza - Organizator zbiórki

   07.01.19
   07.01.19

   <3

2 800 zł z 2 800 zł (Cel)
Wpłaciły 53 osoby

Wpłaty: 53

Krzysiek - awatar
Krzysiek
190
Bartek - awatar
Bartek
100
Mariusz Cyrulewski - awatar
Mariusz Cyrulewski
20
Natalia - awatar
Natalia
20
Paweł Arwaj - awatar
Paweł Arwaj
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
21
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia Gzyra-Iskandar - awatar
Asia Gzyra-Iskandar
50
Paulina Ostrowska - awatar
Paulina Ostrowska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij