Zbiórka Oszukany Jogi prosi o pomoc! - zdjęcie główne

Oszukany Jogi prosi o pomoc!

2 815 zł z 2 865 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Edit 6.05. Drodzy, pięknie dziękujemy za odzew od ostatniej aktualizacji <3 Udało nam się zebrać już ponad połowę środków na uregulowanie długu Jogiego. Pomożecie ten dług wyzerować ? Bardzo prosimy <3

Z wpłat na zbiórce jest 1945 zł +100zł z wpłat na konto. Brakuje nam już jedynie 820zł do uregulowania zaległości do końca kwietnia oraz 465zł na maj. 

Innymi słowy Jogi potrzebuje jeszcze 1285zł do końca maja. Pomożecie? Każdy grosik bardzo się liczy <3 Dziękujemy że wspieracie Jogiego!


Edit. 4.05.

Kolejny miesiąc pobytu Jogiego w hoteliku minął i lada dzień otrzymamy kolejną fakturę do zapłaty. Tymczasem zamieszczam zdjęcie za marzec i podsumowanie dotychczasowych wpłat na niego:

Zadłużenie Jogiego za hotelik do końca marca wynosiło 2400zł, plus za chwilę dojdzie kolejne 465zł za kwiecień. Czyli do końca kwietnia 2865zł :(

Wpłaty na konto Jogiego do końca kwietnia to w sumie 695 zł (100zł na nasze konto (3 osoby wpłaciły) +595 ze zbiórki na portalu pomagam).

Podsumowując- brakuje nam 2170 zł do końca kwietnia plus 465zł na maj :/

Błagamy o choćby niewielkie wsparcie skarbonki Jogiego! Potrzebujemy również karmy do hoteliku.

Edit 18.03. 

Niedawno odwiedziła Jogiego w hoteliku wolontariuszka i przy okazji zrobiła nam fotorelację:)
 Jogi bardzo się otworzył, to już nie ten sfrustrowany i załamany pies, który trafił tam w październiku. Jest bardzo bardzo wpatrzony w swoją hotelową opiekunkę.
 Niestety nikt się nim nie zainteresował przez ten czas, a im dłużej przebywa w hoteliku tym trudniej będzie mu znieść kolejną zmianę i kolejne rozstanie. W końcu już dwa raz człowiek złamał mu serce!
 Mamy nadzieję że ta wiosna będzie dla niego szczęśliwa i wreszcie zjawi się ktoś, kto zechce podarować mu dom już na zawsze, kto da mu czas i obdarzy prawdziwie mądrą miłością. Ten pies już tak wiele przeszedł w swoim życiu:(

 Prosimy  o wsparcie hotelowania Jogiego!  Dotychczasowe koszty pobytu w hotelu to już 1935,00zł, a niestety jego konto świeci pustkami :( Marzec szybko minie i pojawi się kolejna faktura za pobyt. Błagamy choćby o drobne wsparcie ! 

Zdjęcia wszystkich faktur znajdziecie w dzisiejszym poście: https://www.facebook.com/PiesNaZakrecie/posts/2138580796222005 [ październik i listopad 585,00; grudzień 465,00;
styczeń 465,00; luty 420,00]

 Wpłaty na konto Jogiego to w sumie 255zł (185zł ze zbiórki na pomagam.pl + 70,00 - z wpłat bezpośrednio na konto).
 Podsumowując- zadłużenie Jogiego na dzień dzisiejszy to 1680zł!

Błagamy o pomoc ! Każda wpłata bardzo się liczy, choćby symboliczna złotówka !

Edit 29.01. 

Jogi bardzo odżył w hoteliku ! W relacji ze swoją hotelową opiekunką jest naprawdę super psem- grzeczny, kochany, uwielbia się przytulać i być głaskany! Świetnie przychodzi na zawołanie. Dogadał się z psami hotelowi, razem szaleją po ogrodzie.
Zaczynamy poszukiwania nowego domu, nie wiemy jednak jak długo one potrwają.
Niestety zbiórka idzie bardzo wolno, za chwilę dojdzie kolejna faktura za styczeń :( Błagamy Was o wsparcie, każda- nawet symboliczna wpłata się liczy ! Pomóżcie nam utrzymać go w hoteliku - kolejne zmiany w tym momencie to dla Jogiego byłby zbyt wielki stres :(

Nie mamy jeszcze najnowszych zdjęć Jogiego. Na początku lutego może uda się zorganizować profesjonalną sesję.  Zamieszczamy więc zdjęcia z poprzedniej sesji, robionej po tym gdy za pierwszym razem wrócił z adopcji. Wtedy udało się szybko posklejać jego złamane serce. Teraz też wreszcie pokazał jak wspaniałym psem potrafi być!

Proszę- pomóżcie Jogiemu ...

*************************

Gdy Wasze psiaki świętowały Dzień Kundelka, Jogi po raz kolejny w swym życiu przeżywał traumatyczne dni, po raz kolejny załamał mu się świat :/
 Zamiast świętować ze swoją panią, która jeszcze w sierpniu deklarowała że go kocha i nigdy nie odda, nagle stracił dom. Po raz drugi w swoim życiu :(

[Krótko o historii Jogiego:

-Jako podrostek został wyciągnięty ze schroniska w Nowodworze, zamieszkał w DT w Milanówku, skąd po kilku miesiącach został adoptowany i wyjechał do Bielsko-Białej do DS.

-Mimo że nie był łatwym psem (schroniskowe wychowanie mu nie pomogło), był kochany, był prawdziwym członkiem rodziny. Z tamtych czasów zostały jedynie wspomnienia zawarte na zdjęciach z wyjazdów, które otrzymywaliśmy od DS.

- Problemy pojawiły się gdy do rodziny dołączył mały człowiek, którego Jogi nie zaakceptował-powarkiwał na dziecko :/ Zaczęła się izolacja, trzymanie psa w kagańcu- ostatecznie przywieziono go w kontenerze w bagażniku z powrotem do Warszawy. Trafił do awaryjnego DT do zaprzyjaźnionej wolontariuszki.

-Niestety było to jedynie schronienie na chwilę, w tym czasie szukaliśmy mu schronienia na dłużej. Przez kilka dni Jogi bardzo się otworzył, otrząsnął po ostatnich przeżyciach. Wiadomo było jak z nim pracować. Na jedną z próśb o DT z FB otrzymaliśmy zgłoszenie z Piastowa.

- Jogi zamieszkał w domu tymczasowym z sunią. Po jakimś czasie tymczasowa opiekunka zdecydowała się adoptować Jogiego. Wydawało się że wreszcie ten pechowiec znalazł swoją bezpieczną przystań... Niestety bardzo się pomyliłyśmy :( Po roku znów stracił dom :/

Gdy go poznaliśmy miał ok. 8-10miesięcy, dziś ma ok. 4 lat. ]

 Jogi zamieszkał w hoteliku Centrum Zwierzak w Łodzi. Pierwsze dni były straszne, Jogi był zdezorientowany i zrozpaczony, próbował uciekać, rzucał się na psy, nie nawiązywał kontaktu z opiekunką. Znów potrzebował czasu żeby się otrząsnąć i przede wszystkim potrzebował zrównoważonego opiekuna i stabilnej sytuacji, a o to w ostatnim czasie w poprzednim domu było ciężko.

 Najgorsze już za nim, znów zaczyna ufniej patrzeć w przyszłość i powoli rozgląda się za nowym domem. Potrzebuje zrównoważonego, stanowczego opiekuna i spokojnego domu. Może mieszkać z drugim psem, z kotami raczej się nie dogada.

 Błagamy Was o wsparcie hotelowania Jogiego! Miesięczny koszt to 450 zł +karma. Naprawdę każda złotówka się liczy, zwłaszcza w obecnej sytuacji finansowej naszego wolontariatu :(  Za moment zaczniemy nowy rok, a od dawna adopcje dorosłych psów stoją jak zaklęte :( Większość z nich to psy hotelowe, a to wiąże się z ogromnymi miesięcznymi wydatkami.

W tym momencie koszt utrzymania/dług Jogiego to 1050 zł=585zł do końca listopada plus 465zł za grudzień.

Załączamy zdjęcia obu faktur.

Prosimy, błagamy o choćby symboliczne wpłaty, każda złotówka bardzo się liczy ! Nie wiemy kiedy Jogi znajdzie nowy dom, a każdy miesiąc  to kolejne koszty.

Aktualności


 • "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - awatar

  "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością

  29.01.19
  29.01.19

  Jogi bardzo odżył w hoteliku ! W relacji ze swoją hotelową opiekunką jest naprawdę super psem- grzeczny, kochany, uwielbia się przytulać i być głaskany! Świetnie przychodzi na zawołanie. Dogadał się z psami hotelowi, razem szaleją po ogrodzie. Zaczynamy poszukiwania nowego domu, nie wiemy jednak jak długo one potrwają. Niestety zbiórka idzie bardzo wolno, za chwilę dojdzie kolejna faktura za styczeń :( Błagamy Was o wsparcie, każda- nawet symboliczna wpłata się liczy ! Pomóżcie nam utrzymać go w hoteliku - kolejne zmiany w tym momencie to dla Jogiego byłby zbyt wielki stres :(

  Zdjęcie aktualności 25 194

Komentarze


 • Anna Janowiec-Majcherczyk - awatar

  Anna Janowiec-Majcherczyk

  29.01.19
  29.01.19

  Jogi jest cudny- życzę ju dużo miłości i dobra ze strony innych ludzi

2 815 zł z 2 865 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka Benita (Wa) - awatar
Agnieszka Benita (Wa)
450
Agnieszka Benita (WA) - awatar
Agnieszka Benita (WA)
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
1 200
Tadeusz - awatar
Tadeusz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Tinka Pinczerek - awatar
Tinka Pinczerek
30
Agnieszka cieniewska - awatar
Agnieszka cieniewska
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij