Zbiórka Pomoc dla kochanej siostry - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla kochanej siostry

Alicja Kacprzak - awatar

Alicja Kacprzak

Organizator zbiórki

Aneta i Tomek, dotąd tworzyli  wraz z dwójką swoich dzieci- 16-letnią Wiktorią i 10-letnim Miłoszem typową polską rodzinę. Niestety cały ich mozolnie urządzany świat zawalił się w jednym momencie, kiedy Aneta usłyszała lekarską diagnozę  pt. „rak”.   Wydawałoby się, że jest to historia jak każda inna, u milionów osób, ale nie tym razem.  Początek faktycznie jest typowy-  dolegliwości,  kolejne miesiące badań, coraz większe ilości leków, skierowania do szpitali, które lekarze odrzucali mówiąc „ przecież Pani jest zdrowa”, albo „ proszę przejść na dietę i schudnąć to będzie dobrze”. Potem przypadkowa wizyta u przypadkowego  ginekologa, diagnoza, oddział onkologiczny, 11 godzin operacji, strach o każdą następną chwilę….. Najbardziej frustrujące jest to  Pan doktor, który od lat prowadził Anetę już w 2016 r wpisał w jej karcie, że występuje u niej guz na jajniku i nie raczył jej o tym poinformować. Nie zlecił jej żadnych dodatkowych badań ani konsultacji. Co gorsza doskonale wiedział, że jej matka zmarła na dokładnie taki sam nowotwór, więc była ona w tzw. grupie podwyższonego ryzyka.  Gdyby wtedy odpowiednio zareagował ta dziewczyna dziś byłaby już po chemii i cieszyłaby się życiem. Tymczasem lata zaniedbań spowodowały, że nowotwór jest już wszędzie- wycieli jej macicę, jajowody, jajniki, węzły,  elementy jelit, całą śledzionę, 2/3 trzustki.. Niestety niektóre nacieki musieli zostawić. Dopiero jak będzie silniejsza zrobią jej dokładne badania, żeby zobaczyć czy nie ma gdzieś jeszcze przerzutów. Lekarze owszem podejmą się walki, ale przeciwnik jest już teraz bardzo niebezpieczny. Tymczasem cała ta czwórka została zostawiona sama sobie z ogromnym ciężarem, który jest dla nich nie do udźwignięcia. Perspektywa leczenia, rehabilitacji i braku możliwości zarobku nie pozwala im skupić się na tym co najważniejsze- na walce z potworną chorobą, która uderzyła nagle i to z ogromną siłą. Bardzo proszę Was o wsparcie i udostępnianie wśród znajomych, gdyż pieniądze na leki, suplementacje, badania i wizyty o specjalistów są teraz baaardzo potrzebne. Niech oni nie muszą się teraz martwić chociaż tym !!!!!!

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Alicja Kacprzak - awatar

  Alicja Kacprzak

  19.02.19
  19.02.19

  DRODZY Przyjaciele i znajomi moi i Anety Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie😘Aneta dzisiaj rozpoczęła pierwszą CHEMIOTERAPIĘ następna JEST przewidziana za trzy tygodnie.Na jutrzejszy dzień jest przewidziany tomograf .Ostatnio Anecie ciężko się oddychalo i męczył ja straszny kaszel okazało się że to WSZYSTKO przez wodę która zebrała się w płucach😢Ale Aneta nie poddaje się i walczy dzielenie Dalej .MAMY ogromną nadzieję że chemia WSZYSTKO zwalczy .Dlatego prosimy o gorącą modlitwę żeby szybko powróciła do zdrowia😘DZIĘKUJEMY JESTEŚCIE WIELCY😍😍

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.02.19
  04.02.19

  Trzymam mocno kciuki :) do zobaczenia a raczej :) do zanurzenia z #Igor Janik Team

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.02.19
  03.02.19

  Nie umiem sobie wyobrazić przez co przechodzicie. Nie potrafię pogodzić się (choć nie znam Pani) z tak ogromnym medycznym zaniedbaniem. Jest Pani niewyobrażalnie silna...niech Pan Bóg wspiera cała Waszą rodzinę. Niech zawsze znajdzie się choć pierwiastek siły, nadziei i wiary w tej cholernie okrutnej sytuacji. Sytuacji, która nie miała prawa się zdarzyć!!!!

 • Mariola Stenka - awatar

  Mariola Stenka

  02.02.19
  02.02.19

  Trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.02.19
  01.02.19

  Anetka serduchem całym z tobą. Będzie dobrze

 • Igor Janik Team - awatar

  Igor Janik Team

  01.02.19
  01.02.19

  Trzymamy kciuki!

Alicja Kacprzak - awatar

Alicja Kacprzak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 253

ewa dlugonska - awatar
20
ewa dlugonska
Filip i Lena - awatar
50
Filip i Lena
Maria Pecela - awatar
50
Maria Pecela
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Monika Machlowicz-Wojsiat - awatar
100
Monika Machlowicz-Wojsiat
Michał - awatar
100
Michał
Anya - awatar
20
Anya
Magdalena Ciesielska - awatar
100
Magdalena Ciesielska
Marcin - awatar
50
Marcin
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij