Wyjazd dla dzieci z Domu Dziecka

1 710 zł  z 14 400 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Magdalena Walczuk - awatar

Magdalena Walczuk

Organizator zbiórki

Dzieciństwo powinno być czasem niezapomnianych przygód, wspaniałych zabaw i fantastycznych przyjaźni. Niestety nie każdemu dane jest przeżyć ten okres w radości. Są dzieci, których los boleśnie doświadcza już od najmłodszych lat, więc każdy powód do ich uśmiechu powinien być motywatorem do naszego działania.

Wakacje to wyjątkowy czas. Sprawmy, aby mogły się nim cieszyć również dzieci z domu dziecka. Celem naszej zbiórki jest zgromadzenie odpowiednich funduszy na zorganizowanie beztroskiego wypoczynku dla dzieci z Ośrodka Wspomagania Rodziny należącego do Zespołu Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1 w Warszawie.

Filia jest małą formą opieki, która sprzyja lepszej socjalizacji wychowanków, dlatego na drzwiach Ośrodka nie znajdziemy stygmatyzującej tabliczki "DOM DZIECKA", a mieszkanko mieści się w zwykłej kamienicy jakich wiele na Mokotowie. Na chwilę obecną w placówce jest 12 wychowanków w wieku 9-17 lat.

Zebraną kwotę wpłacimy na Fundację działającą na rzecz Ośrodka Wspomagania Rodziny:

"OWR Gagarina"

Fundacja "Dogonić Marzenie"

NIP: 951-232-78-61

http://dogonicmarzenie.waw.pl/

Każda Wasza pomoc przybliży nas do upragnionego celu.

Przyłączcie się do naszej akcji. Wystarczy tak niewiele, aby zrobić tak wiele! 😊

________________________________________________________________________________________ 

Childhood should be a time of unforgettable adventures, wonderful fun and fantastic friendships. Unfortunately, not every child can spend this period in joy. There are children whose fate is painfully experienced from an early ago, so any reason for their smile should be a good motivator for us to help.

Holiday is a special time. Let’s let children from house of children enjoy it too. The aim of our collection is to gather appropriate funds for organizing a carefree holiday for children from the Family Support Center belonging to the Care and Educational Institution No. 1 in Warsaw. The branch is a small form of care that promotes better socialization of charges, which is why on the door of the Center you will not find a stigmatizing plaque "HOUSE OF CHILDREN", and the flat is located in an ordinary tenement house that many in Mokotów. At present, there are 12 charges at the age of 9-17 in the facility.

We will pay the collected money to the Foundation operating for the Family Support Center:

"OWR Gagarina"

"Dogonić Marzenie" Foundation

Tax ID: 951-232-78-61

http://dogonicmarzenie.waw.pl/

Each help will bring us closer to the desired goal. Join our action! We don’t need a lot to do big things!

                                               

Komentarze


  • Mariusz - awatar

    Mariusz

    21.12.2018
    21.12.2018

    Wesołych Świąt! Niech nowo narodzony Jezus przyniesie Wam ulgę w życiowych troskach!

1 710 zł  z 14 400 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Magdalena Walczuk - awatar

Magdalena Walczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Mariusz - awatar
Mariusz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magda - awatar
Magda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr - awatar
Piotr
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij