Wyjazd dla dzieci z Domu Dziecka

1 710 zł  z 14 400 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Magdalena Walczuk - awatar

Magdalena Walczuk

Organizator zbiórki

Dzieciństwo powinno być czasem niezapomnianych przygód, wspaniałych zabaw i fantastycznych przyjaźni. Niestety nie każdemu dane jest przeżyć ten okres w radości. Są dzieci, których los boleśnie doświadcza już od najmłodszych lat, więc każdy powód do ich uśmiechu powinien być motywatorem do naszego działania.

Wakacje to wyjątkowy czas. Sprawmy, aby mogły się nim cieszyć również dzieci z domu dziecka. Celem naszej zbiórki jest zgromadzenie odpowiednich funduszy na zorganizowanie beztroskiego wypoczynku dla dzieci z Ośrodka Wspomagania Rodziny należącego do Zespołu Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 1 w Warszawie.

Filia jest małą formą opieki, która sprzyja lepszej socjalizacji wychowanków, dlatego na drzwiach Ośrodka nie znajdziemy stygmatyzującej tabliczki "DOM DZIECKA", a mieszkanko mieści się w zwykłej kamienicy jakich wiele na Mokotowie. Na chwilę obecną w placówce jest 12 wychowanków w wieku 9-17 lat.

Zebraną kwotę wpłacimy na Fundację działającą na rzecz Ośrodka Wspomagania Rodziny:

"OWR Gagarina"

Fundacja "Dogonić Marzenie"

NIP: 951-232-78-61

http://dogonicmarzenie.waw.pl/

Każda Wasza pomoc przybliży nas do upragnionego celu.

Przyłączcie się do naszej akcji. Wystarczy tak niewiele, aby zrobić tak wiele! 😊

________________________________________________________________________________________ 

Childhood should be a time of unforgettable adventures, wonderful fun and fantastic friendships. Unfortunately, not every child can spend this period in joy. There are children whose fate is painfully experienced from an early ago, so any reason for their smile should be a good motivator for us to help.

Holiday is a special time. Let’s let children from house of children enjoy it too. The aim of our collection is to gather appropriate funds for organizing a carefree holiday for children from the Family Support Center belonging to the Care and Educational Institution No. 1 in Warsaw. The branch is a small form of care that promotes better socialization of charges, which is why on the door of the Center you will not find a stigmatizing plaque "HOUSE OF CHILDREN", and the flat is located in an ordinary tenement house that many in Mokotów. At present, there are 12 charges at the age of 9-17 in the facility.

We will pay the collected money to the Foundation operating for the Family Support Center:

"OWR Gagarina"

"Dogonić Marzenie" Foundation

Tax ID: 951-232-78-61

http://dogonicmarzenie.waw.pl/

Each help will bring us closer to the desired goal. Join our action! We don’t need a lot to do big things!

                                               

Komentarze


  • Mariusz - awatar

    Mariusz

    21.12.2018
    21.12.2018

    Wesołych Świąt! Niech nowo narodzony Jezus przyniesie Wam ulgę w życiowych troskach!

1 710 zł  z 14 400 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób
Magdalena Walczuk - awatar

Magdalena Walczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Mariusz - awatar
Mariusz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magda - awatar
Magda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr - awatar
Piotr
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij