Zbiórka Dla zwierząt-one nas potrzebują - miniaturka zdjęcia

Dla zwierząt-one nas potrzebują

Marta Kalińska - awatar

Marta Kalińska

Organizator zbiórki

Niewielką grupką osób, dla których los zwierząt nie jest obojetny, staramy się pomóc choć niektórym z nich. W potrzebie jest ich bardzo dużo. Bezdomne, niechciane, wyrzucane, wiszące na ciężkich łańcuchach bez możliwości poruszania się, nie mające schronienia nad głową, żyjące w koszmarnych warunkach, bite, poniewierane, bez jedzenia i wody ..... Wymieniać tak można wiele.  Oczywiście wszystkich nie jesteśmy w stanie uratować ale dzięki pomocy wspaniałych osób, już wiele z nich dostało drugie, szczęśliwe życie. Każde jedno uratowane stworzenie jest dla nas ogromnym sukcesem, powodem do zadowolenia i przekonaniem, że działamy w słusznej sprawie - pomagamy im godnie żyć. Pod opieką mamy ich już trochę.... Nie zawsze jednak adopcje idą sprawnie, nie zawsze mamy miejsce w domu tymczasowym. Odebrane czy uratowane stwory potrzebują weterynarza, behawiorysty by pomógł im odnaleźć się w nowym, lepszym świecie. Często też musimy opłacić hotelowanie psiaka, bo nie ma gdzie go umieścić a pozostawienie w dramatycznych warunkach to jak skazanie go na śmierć w cierpieniach. Potrzebujemy karmy, akcesoriów (smycze, obroże, szelki) i środków przeciw pasożytom.  To wszystko się teraz dzieje, na to wszystko zbieramy pieniądze. Dlatego zwracamy sie do Was z ogromna prośbą o pomoc i wsparcie. Liczymy, że dzięki Wam uda się nam pomóc tym biedakom. Każdy grosz się liczy wiec każdy może przyczynić się do uratowania kolejnego zwierzaka. :) One często są wychudzone, zagłodzone, nieleczone, zarobaczone, wystraszone i zrezygnowane, bez nadziei na lepsze jutro. Razem możemy im pokazać, że człowiek może być dobry i kochający.Niektórym już zdołaliśmy pomóc, niektóre znalazły już odpowiedzialnych i kochających opiekunów, dostały lepsze życie :) Julek na emeryturę wyjechał do Holandii - nawet chodzi do psiego kina ze swymi psimi przyjaciółmi ;), Kazik - nieogarnięty młodziak wydoroślał i stał się dostojnym psiakiem świetnie prowadzonym przez swego Pana, Sonia - zyskała młodego ludzkiego przyjaciela, Pako z łańcucha znalazł cudowna rodzinę i  ogromy wybieg, Rudi - kociak z "nieciekawego miejsca" wyleguje się w pościelach...... to tylko garstka stworów, którym zdołaliśmy pomóc. Chcemy dla pozostałych również dobrego zycia i wierzymy, że wspólnie z Wami sie nam to uda :)

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Marta Kalińska - awatar

  Marta Kalińska

  05.09.18
  05.09.18

  Takiej sytuacji jeszcze nie mieliśmy. Czarek ok 2,5 letni psiak, został zabezpieczony, trafił do DT gdzie przebywał kilka miesięcy. Psiak ideał, kochał psy, koty i ludzi.Uczestniczył w różnych akcjach promujących adopcje - tak miał też znaleźć swój ukochany dom. No i stało się, niedawno chłopakowi się poszczęściło i znalazł rodzinę, która go pokochała. Jednak zaczęło się coś dziac niedobrego. Zaczął bardzo bronic swoich opiekunów i "atakować" ludzi, którzy do nich przychodzili. Najpierw sądziliśmy, że poczuł się bezpiecznie i zaczął bronic domu i przyjaciół, ale jak już behawiorystka stwierdziła, że to nie do końca tak zaczęliśmy się matrwić. Psiak został "zwrócony" z przyczyn oczywistych (nikt nie chciał ryzykować ), był dla niego zaklepany hotelik, ale jak dojechał agresja się wzmogła. Dlatego nie było na co czekac tylko klinika.Od kilku dni Czarek jest diagnozowany, wyniki nie są najlepsze i czeka nas wyjazd do Wrocławia na rezonans. Prosimy zatem o wsparcie.

  Zdjęcie aktualności 19 297

Marta Kalińska - awatar

Marta Kalińska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 13

Dorota Szymanowicz - awatar
20
Dorota Szymanowicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Marta Nowak - awatar
100
Marta Nowak
Marti Mi - awatar
5
Marti Mi
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.