Zbiórka Albi - ofiara ludzkiej przemocy: - miniaturka zdjęcia

Albi - ofiara ludzkiej przemocy: Jak założyć taką zbiórkę?

Albi - ofiara ludzkiej przemocy:

30 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Na szyi powróz raniący do krwi, drążący skórę do mięśni ,liczne rany i stare złamania - ślady ludzkiego bestialstwa. Odleżyny na łapach i brzuchu,cały On ,dowód długotrwałego głodzenia i niewyobrażalnego cierpienia. Słaby z głodu, skomlący z bólu, ekstremalnie wyziębiony z sznurem na szyi leżał, przy jednej ze śląskich dróg .  Milczący i zadziwiony nad swoim psim losem, jak One wszystkie, cierpliwe i wciąż wierne - ofiary złego człowieka .


Albi to młody,około 2 letni pies ,który w swoim krótkim życiu zaznał już wiele cierpienia. Albi to pies wyzwolony z pęt, ale dzięki dobrym ludziom nie będzie już nigdy głodny, zmarznięty, samotny, nikt nie podniesie już na niego ręki, nie kopnie , nie uwiąże na łańcuchu. 

Albi chce żyć, zobaczył już jak smakuje  miłość i troska, Każdy z nas ma szanse dać mu nowe życie. Pomału goją się fizyczne rany, przybywa kilogramów , zaniknięte mięśnie budzą się do życie. Połamane kończyny radośnie pokonują kilometry spacerów z Marzeną,właścicielką hotelu Zwierzogród  w Szałszy, w którym przebywa piesek. 

Potrzebujemy środków finansowych na dalsze leczenie i rehabilitację Albiego,na karmę i hotelowanie, dopóki pies nie znajdzie swojego Pana, nowego domu na całe życie. 

Jesteśmy młodą organizacją, która ratuje życie zwierząt dzięki ludziom dobrej woli i własnej ciężkiej pracy, wytwory naszych rąk, z których  cały dochód idzie na  utrzymanie i leczenie naszych podopiecznych możesz zakupić na bazarkach ,które organizujemy , możesz też wesprzeć nasze działania dowolną kwotą. Każda złotówka jest dla nas bardzo cenna, ma wielką moc, która nazywa się ŻYCIE 


https://www.facebook.com/events/158905577959334/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
30 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij