Zbiórka Albi - ofiara ludzkiej przemocy: - miniaturka zdjęcia

Albi - ofiara ludzkiej przemocy:

Na szyi powróz raniący do krwi, drążący skórę do mięśni ,liczne rany i stare złamania - ślady ludzkiego bestialstwa. Odleżyny na łapach i brzuchu,cały On ,dowód długotrwałego głodzenia i niewyobrażalnego cierpienia. Słaby z głodu, skomlący z bólu, ekstremalnie wyziębiony z sznurem na szyi leżał, przy jednej ze śląskich dróg .  Milczący i zadziwiony nad swoim psim losem, jak One wszystkie, cierpliwe i wciąż wierne - ofiary złego człowieka .


Albi to młody,około 2 letni pies ,który w swoim krótkim życiu zaznał już wiele cierpienia. Albi to pies wyzwolony z pęt, ale dzięki dobrym ludziom nie będzie już nigdy głodny, zmarznięty, samotny, nikt nie podniesie już na niego ręki, nie kopnie , nie uwiąże na łańcuchu. 

Albi chce żyć, zobaczył już jak smakuje  miłość i troska, Każdy z nas ma szanse dać mu nowe życie. Pomału goją się fizyczne rany, przybywa kilogramów , zaniknięte mięśnie budzą się do życie. Połamane kończyny radośnie pokonują kilometry spacerów z Marzeną,właścicielką hotelu Zwierzogród  w Szałszy, w którym przebywa piesek. 

Potrzebujemy środków finansowych na dalsze leczenie i rehabilitację Albiego,na karmę i hotelowanie, dopóki pies nie znajdzie swojego Pana, nowego domu na całe życie. 

Jesteśmy młodą organizacją, która ratuje życie zwierząt dzięki ludziom dobrej woli i własnej ciężkiej pracy, wytwory naszych rąk, z których  cały dochód idzie na  utrzymanie i leczenie naszych podopiecznych możesz zakupić na bazarkach ,które organizujemy , możesz też wesprzeć nasze działania dowolną kwotą. Każda złotówka jest dla nas bardzo cenna, ma wielką moc, która nazywa się ŻYCIE 


https://www.facebook.com/events/158905577959334/

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Wpłaty - 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij