Albi - ofiara ludzkiej przemocy:

148 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Na szyi powróz raniący do krwi, drążący skórę do mięśni ,liczne rany i stare złamania - ślady ludzkiego bestialstwa. Odleżyny na łapach i brzuchu,cały On ,dowód długotrwałego głodzenia i niewyobrażalnego cierpienia. Słaby z głodu, skomlący z bólu, ekstremalnie wyziębiony z sznurem na szyi leżał, przy jednej ze śląskich dróg .  Milczący i zadziwiony nad swoim psim losem, jak One wszystkie, cierpliwe i wciąż wierne - ofiary złego człowieka .


Albi to młody,około 2 letni pies ,który w swoim krótkim życiu zaznał już wiele cierpienia. Albi to pies wyzwolony z pęt, ale dzięki dobrym ludziom nie będzie już nigdy głodny, zmarznięty, samotny, nikt nie podniesie już na niego ręki, nie kopnie , nie uwiąże na łańcuchu. 

Albi chce żyć, zobaczył już jak smakuje  miłość i troska, Każdy z nas ma szanse dać mu nowe życie. Pomału goją się fizyczne rany, przybywa kilogramów , zaniknięte mięśnie budzą się do życie. Połamane kończyny radośnie pokonują kilometry spacerów z Marzeną,właścicielką hotelu Zwierzogród  w Szałszy, w którym przebywa piesek. 

Potrzebujemy środków finansowych na dalsze leczenie i rehabilitację Albiego,na karmę i hotelowanie, dopóki pies nie znajdzie swojego Pana, nowego domu na całe życie. 

Jesteśmy młodą organizacją, która ratuje życie zwierząt dzięki ludziom dobrej woli i własnej ciężkiej pracy, wytwory naszych rąk, z których  cały dochód idzie na  utrzymanie i leczenie naszych podopiecznych możesz zakupić na bazarkach ,które organizujemy , możesz też wesprzeć nasze działania dowolną kwotą. Każda złotówka jest dla nas bardzo cenna, ma wielką moc, która nazywa się ŻYCIE 


https://www.facebook.com/events/158905577959334/

148 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Anonymous - awatar
Anonymous
1
Anonymous - awatar
Anonymous
1
Anonymous - awatar
Anonymous
1
Anonymous - awatar
Anonymous
1
Anonymous - awatar
Anonymous
1
Anna Fabian - awatar
Anna Fabian
100
Anonymous - awatar
Anonymous
1
Anonymous - awatar
Anonymous
1
Anonymous - awatar
Anonymous
1
Anonymous - awatar
Anonymous
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij