Zbiórka Albi - ofiara ludzkiej przemocy: - miniaturka zdjęcia

Albi - ofiara ludzkiej przemocy:

Albi - ofiara ludzkiej przemocy:

30 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Na szyi powróz raniący do krwi, drążący skórę do mięśni ,liczne rany i stare złamania - ślady ludzkiego bestialstwa. Odleżyny na łapach i brzuchu,cały On ,dowód długotrwałego głodzenia i niewyobrażalnego cierpienia. Słaby z głodu, skomlący z bólu, ekstremalnie wyziębiony z sznurem na szyi leżał, przy jednej ze śląskich dróg .  Milczący i zadziwiony nad swoim psim losem, jak One wszystkie, cierpliwe i wciąż wierne - ofiary złego człowieka .


Albi to młody,około 2 letni pies ,który w swoim krótkim życiu zaznał już wiele cierpienia. Albi to pies wyzwolony z pęt, ale dzięki dobrym ludziom nie będzie już nigdy głodny, zmarznięty, samotny, nikt nie podniesie już na niego ręki, nie kopnie , nie uwiąże na łańcuchu. 

Albi chce żyć, zobaczył już jak smakuje  miłość i troska, Każdy z nas ma szanse dać mu nowe życie. Pomału goją się fizyczne rany, przybywa kilogramów , zaniknięte mięśnie budzą się do życie. Połamane kończyny radośnie pokonują kilometry spacerów z Marzeną,właścicielką hotelu Zwierzogród  w Szałszy, w którym przebywa piesek. 

Potrzebujemy środków finansowych na dalsze leczenie i rehabilitację Albiego,na karmę i hotelowanie, dopóki pies nie znajdzie swojego Pana, nowego domu na całe życie. 

Jesteśmy młodą organizacją, która ratuje życie zwierząt dzięki ludziom dobrej woli i własnej ciężkiej pracy, wytwory naszych rąk, z których  cały dochód idzie na  utrzymanie i leczenie naszych podopiecznych możesz zakupić na bazarkach ,które organizujemy , możesz też wesprzeć nasze działania dowolną kwotą. Każda złotówka jest dla nas bardzo cenna, ma wielką moc, która nazywa się ŻYCIE 


https://www.facebook.com/events/158905577959334/

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
30 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij