Zbiórka Świąteczna paka dla dzieciaka - zdjęcie główne

Świąteczna paka dla dzieciaka

3 447 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Aleks Wilk - awatar

Aleks Wilk

Organizator zbiórki

Witam, nazywam się Aleks Wilk i wraz z moimi przyjaciółmi, oraz partnerami biznesowymi, organizuję akcję, której waga jest ogromna!


Nadchodzą święta. Okres pełen radości, ciepła, uśmiechu, czasu spędzonego z rodziną i prezentów. Nie wszyscy jednak mają takie szczęście. W domach dziecka znajdują się dzieci potrzebujące pomocy logopedów, fizjoterapeutów, potrzebujące wsparcia w rozwoju, oraz wielu rzeczy, na których zakup nie starcza, z państwowych pieniędzy. DLATEGO!

Prowadzimy ŚWIĄTECZNĄ zbiórkę na domy dziecka, w Krakowie, przy ulicy:

al. Pod Kopcem 10A
al. Pod Kopcem 26
ul. Benedykta
ul. Działkowej
ul. Parkowej 12
ul. Parkowej 12B


Uzbierane pieniądze zostaną przeznaczone na bardzo szeroką pomoc dla tych placówek. Z racji, iż niektóre dzieci są niepełnosprawne ruchowo, bądź umysłowo, za uzbierane pieniądze opłacimy fizjoterapeutów, oraz logopedów. 

Dodatkowo zapewnimy placówkom kursy angielskiego dla starszych dzieci, oraz nastolatków, by pomóc im rozwinąć się i wejść w dorosłe życie, z dodatkowymi umiejętnościami. 

Zakupione zostaną komputery do nauki, wszelakiego rodzaju artykuły szkolne, jak podręczniki, książki, zeszyty, kredki, przybory geometryczne itd. 

Uzupełnimy również braki zaopatrzeniowe, w ubrania, oraz chemię. Jako dodatek, zorganizujemy dla dzieci GWIAZDKĘ! 

Każde dziecko ma prawo poczuć się docenione i szczęśliwe w święta. Dlatego każdy wychowanek otrzyma paczkę ze słodyczami OD MIKOŁAJA, w towarzystwie elfów, śnieżynek i innych świątecznych postaci.

Dodatkowo zakupiony zostanie telewizor i konsola do gier, jak i szereg gier edukacyjno-rozrywkowych, dzięki którym dzieci będą miały dodatkową i długofalową formę rozrywki, dzięki czemu będą się mogły dodatkowo czegoś nauczyć.

Jeśli uda nam się zebrać więcej, niż planowane 30 tysięcy złotych, będziemy również mogli zorganizować wycieczki dla tych dzieci, zakupić vouchery do kina, oraz poszerzyć zakres wsparcia dzieci, które wymagają specjalistycznej pomocy.

MOI KOCHANI! Bardzo nam zależy, by dzieci w te święta poczuły ich moc, moc marzeń, uśmiechu i szczęścia! Nie pozwólmy na to, by któremukolwiek dziecku brakło uśmiechu na twarzy, w te święta! Wierzę, że razem nam się to uda!

Komentarze


 • Wojciech Kuźniarz - awatar

  Wojciech Kuźniarz

  25.11.2018
  25.11.2018

  Gorąco popieram akcje tego rodzaju ! Pomagajmy dzieciom, którym los nie szczędził trudnych doświadczeń. Dajmy im razem powód do uśmiechu w czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.11.2018
  22.11.2018

  :)

3 447 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 45 osób
Aleks Wilk - awatar

Aleks Wilk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 45

Marcin G - awatar
Marcin G
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jakub Skrzeczek - awatar
Jakub Skrzeczek
20
Angelika Szymska - awatar
Angelika Szymska
100
Jakub Krzyszkowski - awatar
Jakub Krzyszkowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Filip - awatar
Filip
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij