Zbiórka Uratujmy ich przed eksmisją! - zdjęcie główne

Uratujmy ich przed eksmisją!

18 536 zł  z 8 200 zł (Cel)
Wpłaciły 543 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Anita Chromy - awatar

Anita Chromy

Organizator zbiórki

Ratunku!

Pomóżcie, bo zwariujemy! Czujemy się już bezradni …

Tak się cieszyliśmy, że możemy pomóc nie tylko zwierzakom, ale i tej biednej, pozostawionej samej sobie, kobiecie, by ostatecznie „stanąć przed murem” przepisów prawnych.

Pamiętacie naszą interwencję, na którą tak wspaniale zareagowaliście?

https://www.facebook.com/otoz.gliwice/posts/934948733339896

Na pewno pamiętacie starszą Panią z Knurowa pozostawioną w te straszne mrozy bez ogrzewania i prądu, Panią która zapytana o to, czego potrzebuje, odpowiedziała: „jedynie jedzenia dla psów i ciepłej kołdry, żeby nocą mogła je otulić”. Łzy cisnęły się nam do oczu. Ta kobieta naprawdę potrzebowała tak wiele, a o tak niewiele poprosiła.

Dzięki Waszej hojności zebraliśmy więcej niż się spodziewaliśmy. Byliśmy przekonani, że problemy tej kobiety właśnie się skończyły, tym bardziej, że właściciele ZAKŁADU BUDOWLANO-USŁUGOWO- HANDLOWEGO IWRA RAFAŁ PIOTR BUBALIK naprawili piec za darmo. Znalazła się też firma „mal-DREW”, która wyremontuje mieszkanko kobiecie.

I miało już być dobrze… ale jak to w życiu bywa - niestety nie jest…

Okazało się bowiem, że kobieta ma do spłacenia ogromny dla niej dług – 7498,35 zł. Dług, który zostawił jej „w spadku” brat - alkoholik, a który właśnie „ściąga” KOMORNIK !!!

I mimo szczerych chęci, OTOZ ANIMALS Inspektorat w Gliwicach, nie może spłacić nawet części tego długu, ponieważ jest organizacją pro-zwierzęcą, a nie pro-ludzką (sic!).

Stąd ponowne wołanie o pomoc !!!

Jeśli nie zostanie spłacony ten dług (a oczywistym jest, że ta kobieta nie da rady tego spłacić), to prawomocnym wyrokiem sądu, grozi jej EKSMISJA !!! Jej i jej psom !!!

Nie pozwólmy na to, by kobieta na stare lata trafiła na ulicę, a psy do schroniska !!!

Ogarnia nas rozpacz, bo oni są dla siebie wszystkim!

Ona jest ich całym światem, gwarantem bezpieczeństwa i miłości, one – jej jedyną motywacją do  życia.

Nie pozwólmy, aby ten dług zniweczył to, co wspólnie udało się już nam dla nich zrobić!

My już nie prosimy, my BŁAGAMY o pomoc dla tych kochających się Istot.

Rozdzieleni – nie przeżyją. Rozpacz i tęsknota dokonają najgorszego…

Kto im pomoże, jak nie my?

Z zebranych do tej pory pieniędzy spłaciliśmy bieżące zadłużenie za lokal mieszkalny,                 tj. 1573,13 zł i kupiliśmy węgiel. Węgiel będziemy kupowali sukcesywnie w miarę potrzeb - małymi partiami ze względu na mały składzik. Zamówiliśmy też pierwszą partię karmy dla psiaków oraz wizytę u weterynarza – psy zostaną przebadane i zaszczepione. Ze względów formalnych, załatwienie prądu się „przeciąga”, ale już  „na dniach” kobieta będzie miała też wymarzone światło.

Niestety, pozostał dług, komornik i wyrok sądu…

Komentarze


 • Karina Pobierzyn - awatar

  Karina Pobierzyn

  27.03.2018
  27.03.2018

  BĄDŹMY DLA TYCH NIESZCZĘŚLIWYCH I BIEDNYCH TAK JAK ",NASZA"STARSZA PANI RODZINĄ I POMÓŻMY NA ILE POTRAFIMY.JAK RÓWNIEŻ NASZYM PRZYJACIOŁOM NA 4 ŁAPKACH.SERCE SIĘ RADUJE JAK SIĘ POTEM CZYTA ILE TA POMOC SZCZĘŚCIA DAJE!☺☺☺☺☺.NASZA PANI I JEJ PSIACZKI BĘDĄ MIEĆ SPOKOJNE,RADOSNE I CIEPLUTKIE ŚWIĘTA I DUŻO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA OD NASZEGO ZMARTWYCHWSTAŁEGO PANA CHRYSTUSA.☺🐇🐤🐣💟☺

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.03.2018
  27.03.2018

  Takim osobom jak ta Pani bezdyskusyjnie należy pomagać. Nie bądźmy bierni - czasem warto być bezinteresownie dobrym dla innych. Pozdrawiam Dawid.

 • Marzena - awatar

  Marzena

  21.03.2018
  21.03.2018

  Mam nadzieję,że wszystko skończy sie szczęśliwie dla Pani i jej psiaków

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.03.2018
  21.03.2018

  Powodzenia :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.2018
  20.03.2018

  Mam nadzieję ze odpowiednią kwota zostanie zebrana i wszystko dobrze się skończy trzymam mocno kciuki za to i wierzę w nas

18 536 zł  z 8 200 zł (Cel)
Wpłaciły 543 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Anita Chromy - awatar

Anita Chromy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 543

Lidia - awatar
Lidia
10
Dominika Krukowska - awatar
Dominika Krukowska
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karina Pobierzyn - awatar
Karina Pobierzyn
10
Sandra - awatar
Sandra
20
Megi - awatar
Megi
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij