Zbiórka Uratujmy ich przed eksmisją! - zdjęcie główne

Uratujmy ich przed eksmisją!

18 536 zł z 8 200 zł (Cel)
Wpłaciły 543 osoby
Zbiórka zakończona
 
Anita Chromy - awatar

Anita Chromy

Organizator zbiórki

Ratunku!

Pomóżcie, bo zwariujemy! Czujemy się już bezradni …

Tak się cieszyliśmy, że możemy pomóc nie tylko zwierzakom, ale i tej biednej, pozostawionej samej sobie, kobiecie, by ostatecznie „stanąć przed murem” przepisów prawnych.

Pamiętacie naszą interwencję, na którą tak wspaniale zareagowaliście?

https://www.facebook.com/otoz.gliwice/posts/934948733339896

Na pewno pamiętacie starszą Panią z Knurowa pozostawioną w te straszne mrozy bez ogrzewania i prądu, Panią która zapytana o to, czego potrzebuje, odpowiedziała: „jedynie jedzenia dla psów i ciepłej kołdry, żeby nocą mogła je otulić”. Łzy cisnęły się nam do oczu. Ta kobieta naprawdę potrzebowała tak wiele, a o tak niewiele poprosiła.

Dzięki Waszej hojności zebraliśmy więcej niż się spodziewaliśmy. Byliśmy przekonani, że problemy tej kobiety właśnie się skończyły, tym bardziej, że właściciele ZAKŁADU BUDOWLANO-USŁUGOWO- HANDLOWEGO IWRA RAFAŁ PIOTR BUBALIK naprawili piec za darmo. Znalazła się też firma „mal-DREW”, która wyremontuje mieszkanko kobiecie.

I miało już być dobrze… ale jak to w życiu bywa - niestety nie jest…

Okazało się bowiem, że kobieta ma do spłacenia ogromny dla niej dług – 7498,35 zł. Dług, który zostawił jej „w spadku” brat - alkoholik, a który właśnie „ściąga” KOMORNIK !!!

I mimo szczerych chęci, OTOZ ANIMALS Inspektorat w Gliwicach, nie może spłacić nawet części tego długu, ponieważ jest organizacją pro-zwierzęcą, a nie pro-ludzką (sic!).

Stąd ponowne wołanie o pomoc !!!

Jeśli nie zostanie spłacony ten dług (a oczywistym jest, że ta kobieta nie da rady tego spłacić), to prawomocnym wyrokiem sądu, grozi jej EKSMISJA !!! Jej i jej psom !!!

Nie pozwólmy na to, by kobieta na stare lata trafiła na ulicę, a psy do schroniska !!!

Ogarnia nas rozpacz, bo oni są dla siebie wszystkim!

Ona jest ich całym światem, gwarantem bezpieczeństwa i miłości, one – jej jedyną motywacją do  życia.

Nie pozwólmy, aby ten dług zniweczył to, co wspólnie udało się już nam dla nich zrobić!

My już nie prosimy, my BŁAGAMY o pomoc dla tych kochających się Istot.

Rozdzieleni – nie przeżyją. Rozpacz i tęsknota dokonają najgorszego…

Kto im pomoże, jak nie my?

Z zebranych do tej pory pieniędzy spłaciliśmy bieżące zadłużenie za lokal mieszkalny,                 tj. 1573,13 zł i kupiliśmy węgiel. Węgiel będziemy kupowali sukcesywnie w miarę potrzeb - małymi partiami ze względu na mały składzik. Zamówiliśmy też pierwszą partię karmy dla psiaków oraz wizytę u weterynarza – psy zostaną przebadane i zaszczepione. Ze względów formalnych, załatwienie prądu się „przeciąga”, ale już  „na dniach” kobieta będzie miała też wymarzone światło.

Niestety, pozostał dług, komornik i wyrok sądu…

Komentarze


 • Karina Pobierzyn - awatar

  Karina Pobierzyn

  27.03.18
  27.03.18

  BĄDŹMY DLA TYCH NIESZCZĘŚLIWYCH I BIEDNYCH TAK JAK ",NASZA"STARSZA PANI RODZINĄ I POMÓŻMY NA ILE POTRAFIMY.JAK RÓWNIEŻ NASZYM PRZYJACIOŁOM NA 4 ŁAPKACH.SERCE SIĘ RADUJE JAK SIĘ POTEM CZYTA ILE TA POMOC SZCZĘŚCIA DAJE!☺☺☺☺☺.NASZA PANI I JEJ PSIACZKI BĘDĄ MIEĆ SPOKOJNE,RADOSNE I CIEPLUTKIE ŚWIĘTA I DUŻO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA OD NASZEGO ZMARTWYCHWSTAŁEGO PANA CHRYSTUSA.☺🐇🐤🐣💟☺

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.03.18
  27.03.18

  Takim osobom jak ta Pani bezdyskusyjnie należy pomagać. Nie bądźmy bierni - czasem warto być bezinteresownie dobrym dla innych. Pozdrawiam Dawid.

 • Marzena - awatar

  Marzena

  21.03.18
  21.03.18

  Mam nadzieję,że wszystko skończy sie szczęśliwie dla Pani i jej psiaków

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.03.18
  21.03.18

  Powodzenia :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.03.18
  20.03.18

  Mam nadzieję ze odpowiednią kwota zostanie zebrana i wszystko dobrze się skończy trzymam mocno kciuki za to i wierzę w nas

18 536 zł z 8 200 zł (Cel)
Wpłaciły 543 osoby
Zbiórka zakończona
 
Anita Chromy - awatar

Anita Chromy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 543

Lidia - awatar
Lidia
10
Dominika Krukowska - awatar
Dominika Krukowska
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Karina Pobierzyn - awatar
Karina Pobierzyn
10
Sandra - awatar
Sandra
20
Megi - awatar
Megi
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij