Zbiórka Pani Łucja - zdjęcie główne

Pani Łucja

5 667 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Rafał Sobeczko - awatar

Rafał Sobeczko

Organizator zbiórki

Pani Łucja (52lata) kilka lat temu przeszla operacje mózgu. Po dlugiej rehabilitacji stanęła na nogi mimo bardzo negatywnych prognoz (3 miesiace życia). Prowafzila normalny tryb życia tak jak kazdy z nas. W październiku 2018 roku trafila do szpitala w Głubczycach ze wzgledu na problemy neurologiczne (strata czucia w nogach, rękach, problemy z mową). Trzy tygodnie później lekarz stwierdził (kolejny raz), że do konca życia będzie osoba leżącą. Przywieźli chorą do domu i z noszy zsunęli na łóżko. Dosłownie.

Aktualnie pani Łucja juz drugi miesiąc przebywa w osrodku rechabilitacyjnym w Jugowie. 

Zaczyna mówić, ruszać rekami, i daje oznaki czucia w nogach. Jest coraz lepiej. Koszt miesieczny samego pobytu to 5100pln.

Nie ma możliwości dofinansowania (ze skierowania byla w osodku w Branicach ale stwierdzili że nie rokuje dobrze i wypisali ze szpitala).

Niewiadomo jak dlugo potrwa rehabilitacja. Moim celem jest nazbieranie na jeden kolejny miesiąc. Dla jednych niewiele ale dla Pani Łucji bardzo dużo. Bardzo proszę moich znajomych, oczywiscie w miarę możliwości o przekazanie jakichkolwiek środków na pomoc. Jezeli akcja zakonczy sie sukcesem udostepnie potwierdzenie przelewu na osrodek rehabilitacyjny na moim profilu. Najblizsza rodzina pani Łucji jest poinformowana o zbiorce. 

Komentarze


  • Mefju - awatar

    Mefju

    12.02.2019
    12.02.2019

    Zdrowia!

5 667 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Rafał Sobeczko - awatar

Rafał Sobeczko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 96

GRAŻYNA LESZEK SZTANDERSKI - awatar
GRAŻYNA LESZEK SZTANDERSKI
200
Lucja - awatar
Lucja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Danuta Piec - awatar
Danuta Piec
50
Daga T. - awatar
Daga T.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Basia - awatar
Basia
50
Zofia Hołowacz - awatar
Zofia Hołowacz
50
Ilona Walicka - awatar
Ilona Walicka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij