Zbiórka Chia - walczymy z panleukopenią! - zdjęcie główne

Chia - walczymy z panleukopenią!

380 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Zdjęcie opisu zbiórki Chia - walczymy z panleukopenią!

Chia - malutkie kocie nieszczęście

Pod naszą opiekę tydzień temu trafiło kolejne maleńkie kocie nieszczęście złapane na ul. Wesołej. Malutka nie broniła się specjalnie. Była tak słaba, że nie miała siły uciekać. 

Była strasznie odwodniona, ma ogromny koci katar, ledwo oddycha i jeszcze niewiele widziała przez zaklejone ropą oczy.

Zdjęcie opisu zbiórki Chia - walczymy z panleukopenią!

Jest taka malutka, a ma pięć albo sześć miesięcy...

Ustalono, że Chia, chociaż wygląda jak zaniedbany mikrusek, ma jednak pięć albo sześć miesięcy, a nie trzy - ma już ząbki stałe. Koteńka dostawała antybiotyk, krople i kroplówki, próbowaliśmy ją też odkarmić.

Niestety stan malutkiej się nie poprawiał.

Zdjęcie opisu zbiórki Chia - walczymy z panleukopenią!

Tragiczna diagnoza - panleukopenia

Malutka mimo kolejnych dawek antybiotyku czuła się coraz gorzej, była jak dętka, straciła też apetyt. Testy na fiv i felv wyszły ujemne, niestety test na panleukopenię wyszedł dodatni. 

Zamówiliśmy z banku krwi na cito surowicę albo krew pełną po ozdrowieńcu w zależności od tego, co będzie dostępna. Jest prawie 23 i Pani weterynarz dalej siedzi w lecznicy i czeka na dostawę zbawiennego leku, chociaż normalnie lecznica zamyka się o 20.

Czekają nas wydatki idące w tysiące - już do tej pory leczenie Chii to był koszt kilkuset złotych, a teraz? Przetoczenie krwi (nie wiemy, czy raz wystarczy), badania, diagnostyka i ... i oby to poskutkowało. Na pewno damy Chii wszystko co najlepsze, ale potrzebne nam jest do tego Wasze wsparcie!

Zdjęcie opisu zbiórki Chia - walczymy z panleukopenią!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Iwona - awatar

  Iwona

  16.03.2016
  16.03.2016

  100 zl

  • Zwierzaki z Mińska - awatar

   Zwierzaki z Mińska - Organizator zbiórki

   16.03.2016
   16.03.2016

   DZIĘKUJEMY!

380 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób

Wpłaty: 11

Michał - awatar
Michał
50
Ewa - awatar
Ewa
10
Jadwiga - awatar
Jadwiga
10
Paweł - awatar
Paweł
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
K - awatar
K
10
Ola - awatar
Ola
100
Małgorzata - awatar
Małgorzata
10
Iwona - awatar
Iwona
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij