Zbiórka Pożar Domu Rudno - zdjęcie główne

Pożar Domu Rudno

4 002 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Monika Rodzik - awatar

Monika Rodzik

Organizator zbiórki

Witam serdecznie zostałam poproszona przez córkę Państwa Czak Panią Anne Dondajewską o utworzenie zbiórki na rzecz rodziców Pani Elżbiety i Pana Kazimierza Czak. W niedzielę 11 listopada stanął w płomieniach ich dom znajdujący się w Rudnie Gmina Krzeszowice Powiat Kraków. Spłonęło prawie całe wnętrze ich domu. Pan Kazimierz znajduje się w stanie ciężkim w szpitalu w Krakowie. Pani Elżbieta na chwilę obecną nie ma się gdzie podziać. Potrzeby jest gruntowny remont całego wnętrza. Potrzebne są środki finansowe na materiały budowlane które pozwolą ten remont przeprowadzić. Na chwilę obecną Pani Elżbieta przebywa u dalszej rodziny lecz jest to wyjście krótkoterminowe. A więc proszę w imieniu córki Pani Anny syna Grzegorza oraz swoim o pomoc, każda nawet najmniejsza kwota będzie ogromną pomocą. My sąsiedzi staramy się im ułatwić powrót do normalności, lecz najbardziej są potrzebne środki na szybkie przeprowadzenie remontu. 

Aktualizacje


 • Monika Rodzik - awatar

  Monika Rodzik

  20.11.2018
  20.11.2018

  Kochani Darczyńcy jeszcze raz. Bardzo Bardzo wszystkim dziękujemy za okazaną pomoc. W dniu dzisiejszym kończymy zbiórkę.

Komentarze


 • anonimowy darczyńca - awatar

  anonimowy darczyńca

  14.11.2018
  14.11.2018

  myślę że szybko nazbieramy tę kwotę, pozdrawiam

4 002 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Monika Rodzik - awatar

Monika Rodzik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Zofia Sęk - awatar
Zofia Sęk
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pawel Błądek - awatar
Pawel Błądek
20
Marian Dondajeski - awatar
Marian Dondajeski
300
Adam Korcz - awatar
Adam Korcz
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij