Zbiórka Pożar Domu Rudno - zdjęcie główne

Pożar Domu Rudno

4 002 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Monika Rodzik - awatar

Monika Rodzik

Organizator zbiórki

Witam serdecznie zostałam poproszona przez córkę Państwa Czak Panią Anne Dondajewską o utworzenie zbiórki na rzecz rodziców Pani Elżbiety i Pana Kazimierza Czak. W niedzielę 11 listopada stanął w płomieniach ich dom znajdujący się w Rudnie Gmina Krzeszowice Powiat Kraków. Spłonęło prawie całe wnętrze ich domu. Pan Kazimierz znajduje się w stanie ciężkim w szpitalu w Krakowie. Pani Elżbieta na chwilę obecną nie ma się gdzie podziać. Potrzeby jest gruntowny remont całego wnętrza. Potrzebne są środki finansowe na materiały budowlane które pozwolą ten remont przeprowadzić. Na chwilę obecną Pani Elżbieta przebywa u dalszej rodziny lecz jest to wyjście krótkoterminowe. A więc proszę w imieniu córki Pani Anny syna Grzegorza oraz swoim o pomoc, każda nawet najmniejsza kwota będzie ogromną pomocą. My sąsiedzi staramy się im ułatwić powrót do normalności, lecz najbardziej są potrzebne środki na szybkie przeprowadzenie remontu. 

Aktualizacje


 • Monika Rodzik - awatar

  Monika Rodzik

  20.11.2018
  20.11.2018

  Kochani Darczyńcy jeszcze raz. Bardzo Bardzo wszystkim dziękujemy za okazaną pomoc. W dniu dzisiejszym kończymy zbiórkę.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • anonimowy darczyńca - awatar

  anonimowy darczyńca

  14.11.2018
  14.11.2018

  myślę że szybko nazbieramy tę kwotę, pozdrawiam

4 002 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Monika Rodzik - awatar

Monika Rodzik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Zofia Sęk - awatar
Zofia Sęk
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pawel Błądek - awatar
Pawel Błądek
20
Marian Dondajeski - awatar
Marian Dondajeski
300
Adam Korcz - awatar
Adam Korcz
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij