Zbiórka Pasza dla Gromci - zdjęcie główne

Pasza dla Gromci

560 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Gromcie poznałyśmy na zeszłorocznym targu w Skaryszewie . Niestety nie wystarczyło nam pieniędzy aby uratować Jej życie . 

Po targach poruszyłyśmy niebo i ziemie aby ją odnaleźć . Stał się cud - udało się . Gromcia zaledwie roczne dziecko stała w tuczarni . 

To był ostatni przystanek przed wywozem do wloskiej rzeźni . 

Dziś Gromcia jest bezpieczna , powoli zapomina o horrorze jaki przeżyła przez pierwszy rok swojego życia kiedy była traktowana jak żywe mięso . 

Jednak my dalej zmagamy się ze skutkami tuczenia- anemią.

Zbiórka została założona na zakup paszy oraz witamin których tak bardzo potrzebuje 

https://animalia.pl/m/baileys-prep-mix-20kg/szczegoly/9210/

https://animalia.pl/m/foran-chevinal--1l/szczegoly/10397/

Wraz z Gromcią bardzo prosimy o każdą złotóweczkę na ten cel i serdecznie dziękujemy ❤️

560 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób

Wpłaty: 10

Kaja Ami Bryan - awatar
Kaja Ami Bryan
80
Iwona Aruna Mazurek - awatar
Iwona Aruna Mazurek
20
Maggan - awatar
Maggan
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Izabela Zdrodowska - awatar
Izabela Zdrodowska
50
Gabriela Matuszak - awatar
Gabriela Matuszak
100
Gosia - awatar
Gosia
100
Daria W - awatar
Daria W
100
Annxa Czapska - awatar
Annxa Czapska
5
Ania - awatar
Ania
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij