Zbiórka Dramat psów! Akcja sterylizacja! - zdjęcie główne

Dramat psów! Akcja sterylizacja!

703 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Ania Szmydt - awatar

Ania Szmydt

Organizator zbiórki

11.04.2017. przeprowadziłyśmy kontrolę warunków bytowych stada psów w gminie Zagórów. Właścicielka psów to starsza schorowana leżąca osoba, która sama wymaga opieki. Psów panie z MOPSu naliczyły 27, do nas przyszło kilkanaście – reszta albo się pochowała albo porozchodziła po okolicznych polach. Podwórko nie jest ogrodzone. Psy nie mają bud, nie było widać misek ani jedzenia (panie przywożą psom chleb, my przywiozłyśmy worek karmy), wokół pełno brudu, do dyspozycji psów „pomieszczenie gospodarcze” – zawalający się budynek bez połowy dachu. Psy nieufne, trzymały nas na dystans, niektóre warczały, niektóre się cieszyły, ale na odległość. Nie widziałyśmy żadnych staruszków czy psów chorych, kalekich, niedołężnych. Biegały natomiast 2 podrostki kilkumiesięczne. Wszystkie psy małe lub średnie. Co najgorsze – mnożą się między sobą. Na koniec weszłyśmy do komórki, a tam… MALUTKIE SZCZENIAKI :( było ich 5 lub 6, ale szybko uciekły pod stertę śmieci dlatego nie mamy ich dokładnych zdjęć. Nad nimi na stercie leżały 3 kolejne dorosłe psy, przytulone do siebie i przerażona naszą obecnością. DRAMAT :(

 Potrzebne są przede wszystkim:

budy wszelkiej maści, żeby psy miały gdzie schronić się przed deszczem czy zimnem

fundusze na sterylizacje!

Niestety związek gmin, który zajmuje się bezdomnością na terenie powiatu nie zapewnia sterylizacji psów osób prywatnych (być może znajdą się fundusze, ale najszybciej we wrześniu, a do tego czasu stado może się powiększyć kilkukrotnie). Możemy jednak wyłapywać i sterylizować psy sukcesywnie, ale sami tego nie dokonamy – potrzebne WASZE wsparcie finansowe :(

Jeśli ktoś jest w stanie podarować budy dla dorosłych psów, których nawet nie ma dokąd zabrać – prosimy o kontakt, przez fb lub telefonicznie 602 302 745 Ania

Prosimy o dołożenie cegiełki na sterylizacje (koszt 1 zabiegu to ok. 100 zł)

Osoby zainteresowane pomocą doraźną na miejscu również proszę o kontakt.

SZCZENIAKI MAJĄ ZAPEWNIONY DOM TYMCZASOWY, W CZWARTEK 20.04.2017. JEDZIEMY JE WYŁAPAĆ I ZAWIEŹĆ DO ŁODZI DO DT "OKRUSZEK"

wydarzenie na fb (więcej zdjęć) https://www.facebook.com/events/1865800497041147/?active_tab=discussion 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.04.2017
  20.04.2017

  Anonimowy Darczyńska

 • Ewa Barbara - awatar

  Ewa Barbara

  12.04.2017
  12.04.2017

  Proszę ratujcie!

 • Wiktor - awatar

  Wiktor

  11.04.2017
  11.04.2017

  popieram akcję

703 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 30 osób
Ania Szmydt - awatar

Ania Szmydt

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 30

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35
marek - awatar
marek
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Kedar - awatar
Kedar
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wioletta - awatar
Wioletta
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij