Zbiórka Niestety walkę przegraliśmy :( - zdjęcie główne

Niestety walkę przegraliśmy :(

795 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Monika Filipkowska - awatar

Monika Filipkowska

Organizator zbiórki

Inka została adoptowana ze schroniska przez Panią Joannę w 2015 r. we wrześniu. Przy sterylizacji okazało się, że ma guza, który niestety jest nowotworem. Guz został wycięty, gdyby nie Pani Joanna Irma - bo wtedy takie nosiła imię - dawno już by nie żyła, ale determinacja i wola walki oraz opieka nad sunią spowodowały, że Inka doszła do siebie. Były ogromne szanse na to, że wszystko będzie dobrze. Niestety latem 2016 r. okazało się, że jest guz, który jest operacyjny. Został wycięty, a Inka przeszła chemię.

W listopadzie Inka poczuła się gorzej, zrobiła się osowiała, nie miała sił na nic.... 

Inka i jej wspaniała Opiekunka nie poddają się, nadal wspólnie walczymy o to, żeby półtora roku, jakie wreszcie Inka przeżywa w szczęściu i miłości, trwały... 

Do walki potrzebne są pieniądze. 

Błagam wszystkich, którym los Inki, suni która jest cudowna, towarzyska, uwielbia spacery, uwielbia popołudniowe drzemki na kanapie, a która wcześniej miała tylko kraty, zimny beton, strach i bezdomność, o POMOC. Jej życie zależy od NASZEJ pomocy! Od środków, które zbierzemy. Niestety bez tego nie mamy za co jej leczyć!

Inka ma ok. 6 lat - ma jeszcze wiele lat życia przed sobą, POMÓŻCIE proszę walczyć z nowotworem, wesprzyjcie Inkę!

Jestem wolontariuszką w schronisku, z którego Inka została adoptowana. 

Pieniądze zbieram na konto TOZ O/Suwałki.Aktualizacje


 • Monika Filipkowska - awatar

  Monika Filipkowska

  02.03.2017
  02.03.2017

  Niestety... dzisiaj dostałam wiadomość, że Irma odeszła... Pani Joanna była z nią do końca.
  Dziękuję Państwu za pomoc, za leczenie Irmy... niestety tym razem nam się nie udało :(

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.01.2017
  28.01.2017

  Joasiu, powodzenia (z Kociego zakątka ;) )

  • Monika Filipkowska - awatar

   Monika Filipkowska - Organizator zbiórki

   30.01.2017
   30.01.2017

   Dziękuję w imieniu Pani Joanny i Inki <3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.01.2017
  21.01.2017

  Powodzenia! :-)

  • Monika Filipkowska - awatar

   Monika Filipkowska - Organizator zbiórki

   22.01.2017
   22.01.2017

   Dziękuję <3 Przekażę Pani Joannie słowa otuchy :)

795 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Monika Filipkowska - awatar

Monika Filipkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
5
Alicja Kochanowska - awatar
Alicja Kochanowska
20
Zofia Laskus - awatar
Zofia Laskus
20
Marta Utecht - awatar
Marta Utecht
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij