Zbiórka Całe życie na łańcuchu! - zdjęcie główne

Całe życie na łańcuchu!

2 149 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby

Jesteśmy jedną z nielicznych grup na naszym terenie, którzy jako inspektorzy ds. ochrony zwierząt podejmujemy interwencję tam, gdzie łamane jest prawo zwierząt. Często takie sprawy, mają swój finał w Sądzie.
Schronisko nasze ciągle się rozbudowuje, potrzeby stale rosną a nasze możliwości są ograniczone, samą miłością do zwierząt nie damy rady podołać takim wyzwaniom, dlatego też zwracamy się o pomoc do ludzi, którym nie jest obojętny los porzuconych i okaleczonych zwierząt. Nasza działalność nie byłaby możliwa bez pomocy ludzi, wielkiego serca.

Celem tej zbiórki jest zebranie funduszy na psa, który trafił do naszego schroniska w dniu 14.10.

Ta interwencja poszła sprawnie nad podziw. Pełnoletni syn właścicieli powiedział nam, że pies jest stary, i dlatego tak wygląda. Lekarz go nie widział. Z jego relacji wynika, że pies stoi na łańcuchu całe swoje życie, ponad 12 lat. Gdy odpięliśmy go z łańcucha i chcieliśmy zaprowadzić do samochodu, długo stał, nie wiedział i nie rozumiał, że może iść dalej. Jego zmarnowane od szczenięcych lat życie określała długość łańcucha.  Nie darujemy tym ludziom zmarnowanego psiego życia , które widać w jego oczach. Sprawę kierujemy na policję.

Pies jest wyniszczony, chudy, traci siłę. Zebrane fundusze przeznaczymy na specjalistyczną karmę, pełną diagnostykę, badania i wdrożone leczenie. 

Prosimy Państwa o pomoc!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.10.18
  15.10.18

  Wpłacone. Jak zawsze działanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc. Cieszę się, że Was "poznałam" Aga Senderska.

 • Marzena Sk - awatar

  Marzena Sk

  15.10.18
  15.10.18

  Powodzenia !

 • KATARZYNA PIETRZAK - awatar

  KATARZYNA PIETRZAK

  15.10.18
  15.10.18

  Teraz już będzie tylko lepiej, trzymam kciuki za rekonwalescencję wśród dobrych ludzi i za domek!

 • Irena - awatar

  Irena

  15.10.18
  15.10.18

  Piesku pożyj jeszcze wśród dobrych ludzi.

2 149 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciły 83 osoby

Wpłaty: 83

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dla cywilka - awatar
Dla cywilka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bożena Wiktor - awatar
Bożena Wiktor
15
Katarzyna Roskowiak - awatar
Katarzyna Roskowiak
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij