Zbiórka Piorun walczy o zdrowie - zdjęcie główne

Piorun walczy o zdrowie

2 278 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób

Kim jesteśmy ?

Fundacja Miasto Kotów powstała w celu niesienia pomocy zwierzętom, poprawy warunków ich bytowania oraz walki z bezdomnością. Kochamy koty, pomagamy im, dlatego powstanie FMK jest naturalną konsekwencją działań, którymi zajmujemy się prywatnie od wielu lat. Przede wszystkim skupiamy się na tych najbardziej skrzywdzonych, porzuconych i niechcianych oraz szukaniu im dobrych, odpowiedzialnych opiekunów.

Zdjęcie opisu zbiórki Piorun walczy o zdrowie

Historia Pioruna

Piorun żyje tylko dzięki poświęceniu osoby o wielkim sercu. Pani Zofia znalazła ciężko rannego, potrąconego przez samochód, kociaka i zdecydowała się podjąć walkę o jego życie. W skutek wypadku pękła przepona Pioruna, a jego miednica została zmiażdżona - wydawało się, że nie ma szans na odratowanie kociaka. Jednak dzięki determinacji opiekunki, po kilku operacjach wiemy, że Piorun będzie żył, pozostaje pytanie jakie to będzie życie. Kociak jest sparaliżowany od pasa w dół - nie chodzi, nie załatwia się samodzielnie.

Zdjęcie opisu zbiórki Piorun walczy o zdrowieZdjęcie opisu zbiórki Piorun walczy o zdrowieZdjęcie opisu zbiórki Piorun walczy o zdrowie

Na co zbieramy ?

Stan Pioruna jest stabilny, ale jeżeli kociak ma stanąć ponownie na własnych łapach, musimy mu pomóc. Pierwszym krokiem będzie wykonanie rezonansu magnetycznego w specjalistycznej klinice weterynaryjnej. Bez tego badania nie można podjąć decyzji o odpowiedniej terapii dla Pioruna. Niestety badanie rezonansem jest bardzo drogie, a to dopiero początek przewidywanych kosztów leczenia i rehabilitacji. Dlatego prosimy Was o przyłączanie się do walki o zdrowie Pioruna. Ten dzielny kociak zasługuje na szansę. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę.

Zdjęcie opisu zbiórki Piorun walczy o zdrowie

Aktualizacje


 • Miasto Kotów - awatar

  Miasto Kotów

  06.03.2017
  06.03.2017

  Piorun odszedł :(
  Koty "pieluszkowce" często nie dożywają późnej starości, niby to wiadomo, ale ich odejście nie boli przez to mniej.
  Piorunek pomimo niesprawnych tylnych łapek był kocurkiem pełnym energii i radości życia.
  Jego opiekunka, podarowała mu rok życia. Ktoś może powiedzieć, że to krótko, że po co poświęcać czas i środki, ale przez ten rok Piorun był szcześliwy. Miał dom i osobę, która go kochała.
  Dziękujemy wszyscy którzy wsparli Pioruna: finansowo i dobrym słowem.
  Żegnaj Piorunku, biegaj za TM na czterech łapkach

  Zdjęcie aktualizacji 3 364

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Barbara Jakubiszyn - awatar

  Barbara Jakubiszyn

  19.11.2016
  19.11.2016

  Wprawdzie niewiele ale zawsze coś. Zdrowia dla kotka <3

  • Miasto Kotów - awatar

   Miasto Kotów - Organizator zbiórki

   21.11.2016
   21.11.2016

   Dziękujemy! - każda kwota dana od serca jest cenna :)

 • Malgorzata Van Bergen - awatar

  Malgorzata Van Bergen

  19.11.2016
  19.11.2016

  Dasz radę malenki♡♡♡

  • Miasto Kotów - awatar

   Miasto Kotów - Organizator zbiórki

   21.11.2016
   21.11.2016

   Dziękujemy - w imieniu Piorunka i swoim :) Piorun to dzielny kociak - wierzymy że będzie lepiej.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.10.2016
  21.10.2016

  Zdrówka maluszku :)

  • Miasto Kotów - awatar

   Miasto Kotów - Organizator zbiórki

   26.10.2016
   26.10.2016

   Dziękujemy w imieniu swoim i Piorunka

 • Aneta - awatar

  Aneta

  21.10.2016
  21.10.2016

  powodzenia maluszku

  • Miasto Kotów - awatar

   Miasto Kotów - Organizator zbiórki

   26.10.2016
   26.10.2016

   Serdecznie dziękujemy

 • Paulina - awatar

  Paulina

  18.10.2016
  18.10.2016

  Maluszku, walcz!

  • Miasto Kotów - awatar

   Miasto Kotów - Organizator zbiórki

   21.10.2016
   21.10.2016

   dziękujemy, Piorunek to dzielny kociak z wielką wolą życia

2 278 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 80 osób

Wpłaty: 80

Elwira Jordan - awatar
Elwira Jordan
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ola Pi - awatar
Ola Pi
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Joanna Krzywinska - awatar
Joanna Krzywinska
20
Katarzyna Ryzner - awatar
Katarzyna Ryzner
20
Barbara Jakubiszyn - awatar
Barbara Jakubiszyn
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Parafiańczyk - awatar
Anna Parafiańczyk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij