Zbiórka Zaniedbany psiak! Pomóżcie! - zdjęcie główne

Zaniedbany psiak! Pomóżcie!

540 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Jesteśmy w trakcie leczenia ucha.

Pipin – mix bullterriera, pies lat 4. Nieleczone przewlekłe zapalenie ucha doprowadziło do sytuacji, w której będziemy musieli podjąć decyzję o amputacji małżowiny usznej z odkryciem kanału słuchowego, ponoć jest głuchy, ale to ocenimy dopiero po zabiegu . 

Na chwilę obecną pies dostaje na leki antydepresyjne, ponieważ ma problemy. Niepokojące zachowania miały miejsce już w domu, ale nic nie zostało z tym zrobione. Istnieje podejrzenie, że to wszystko może to mieć podłoże bólowe, ale to również okaże się już po leczeniu .

Ucho jest zniekształcone i twarde, dosłownie jak ciało obce, które "przylgnęło" do głowy psiaka.

Zdjęcie opisu zbiórki Zaniedbany psiak! Pomóżcie!

Psiak nie radzi sobie w boksie! Potrzebny Dom Tymczasowy!

Pippin bardzo potrzebuje ciepła człowieka i miłości. Nie nadaje się do boksu hotelowego. Przepełnia go frustracja i strach.

Dwa lata temu również był bez człowieka i trafił do schroniska. Adoptowany, w końcu poczuł się bezpieczny. Niestety nie na długo.

Teraz ponownie został porzucony!

Zdjęcie opisu zbiórki Zaniedbany psiak! Pomóżcie!

Utrzymanie jest kosztowne

Hotel to dla nas wydatek 450 zł za jednego psa na miesiąc, do tego dochodzi jeszcze koszt karmy około 100 zł.

Pippin jest w trakcie leczenia wielkiego stanu zapalnego ucha, kolejnym krokiem bedzie amputacja zniekształconej małżowiny usznej i to również będzie kosztować. Jest jednak konieczne, bo Pippin z bólu obgryza sobie ogon i rani bok.

Zdjęcie opisu zbiórki Zaniedbany psiak! Pomóżcie!

Potrzebujemy Waszej pomocy!

Zbiórka 1000 zł to tylko wierzchołek góry lodowej. Pomócie nam uzbierać tę kwotę by choć w części pokryć koszty leczenia psiaka. Nie mogliśmy zostawić go samego z bólem! 

Jeśli możecie wspomóc nas rzeczowo to chętnie przyjmiemy karmę, koce, kołdry, legowiska dosłownie wszystko co może przydać się psiakowi! 

Za każdą wpłatę będziemy też ogromnie wdzięczni. 

Zdjęcie opisu zbiórki Zaniedbany psiak! Pomóżcie!

Komentarze


 • Asia - awatar

  Asia

  18.03.2016
  18.03.2016

  Jesteście aniołami! Sama uratowałam psa mix bulteriera z hodowli która była naganne Trzymam czyli za osiągnięcie celu

 • Piotr - awatar

  Piotr

  07.03.2016
  07.03.2016

  Nie wiele ale mam nadzieję, że troszkę pomogę.

 • niewaznekto:) - awatar

  niewaznekto:)

  27.01.2016
  27.01.2016

  Pomozmy psiakowi!

540 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Dominika - awatar
Dominika
10
Asia - awatar
Asia
15
Ewelina - awatar
Ewelina
5
Gabriela - awatar
Gabriela
5
Krzysztof - awatar
Krzysztof
5
Beata - awatar
Beata
50
Piotr - awatar
Piotr
15
Patrycja - awatar
Patrycja
55
Rafał - awatar
Rafał
100
Paulina - awatar
Paulina
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij