Zbiórka Starość w schronisku?? :( - zdjęcie główne

Starość w schronisku?? :(

1 029 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Nie mamy tym razem słodkiego szczeniaczka ani dramatycznej walki o życie zwierzaka. Czy to co mamy wystarczy by kogoś poruszyć? 

To historia jakich wiele - Dino to po prostu stary, wyrzucony do rowu pies. Taki, którego los niewiele osób już porusza, niewielu ludzi obchodzi. Na co komu stare, niedołeżne zwierzę. Takiego psa ciężej kochać, nie jest już potrzebny.

Któregoś dnia po prostu zadzwonił fundacyjny telefon. To również całkiem normalne - on dzwoni non stop. Zostaliśmy powiadomieni, że w przydrożnym rowie leży bardzo wychudzony, poraniony pies. Na miejscu zastaliśmy psiego staruszka, który pozwolił nam zabrać się do weterynaryjnego ambulansu i przewieżć do lecznicy.

Nie wiemy jak długo leżał w rowie i na kogo czekał. Pewnie na swoich kochanych ludzi, którzy najwyrazniej zapomnieli wrócić. Pies zawsze czeka a nadzieja umiera ostatnia. Zwłaszcza stary pies - on kocha swoją ludzką rodzinę ponad wszystko. A Dino ma już parenaście lat.


I tak od pazdziernika Dino jest podopiecznym naszej fundacji. Nie mieliśmy serca by oddać go do schroniska. Największe szanse na adopcje mają tam szczeniaczki. Dorosłe psy, te ładniejsze, też mogą znalezć dom. Ale kto zechce psa, który ma juz byż może 15 lat i do tego nie jest ani rasowy ani piękny? Takie psy gasną tam z dnia na dzień. Toną w tęsknocie za tymi, którym ich los był obojętny. Umierają nie zaznawszy już nigdy miłości.


Obiecaliśmy Dino w dniu interwencji, że nigdy go tam nie oddamy. Przyrzekliśmy, że znajdziemy mu dom.. Ale jesteśmy tylko wolontariuszami i nie potrafimy czarować.

Mineły miesiące a my coraz słabszym głosem zapewniamy go o domu. Coraz mniej wierzymy, że nie trafi do schroniska :( 

Po prostu koszta są zbyt wysokie. To niby tylko 750 zł na miesiąc, ale Dino juz 5. miesiąc siedzi w hotelu.. Po prostu nie stać nas na dalsze opłacanie jego pobytu.

Pękną nam serca gdy przekroczymy wraz z nim mury schroniska, ale bez pomocy po prostu nie damy rady :( Jesteśmy w końcu  tylko fundacją..

Apelujemy do Was o pomoc Kochani. Bo bez Was nie ma nas i bez Was Dino nie ma szans na pozostanie w hoteliku. Błagamy o pomoc - każda złotówka się liczy a każde 25 zł to kolejna doba w hotelu, w którym pies czuje się potrzebny i kochany.. 

Aktualizacje


 • Anaconda Fundacja Obrony Praw Zwierząt - awatar

  Anaconda Fundacja Obrony Praw Zwierząt

  19.02.2017
  19.02.2017

  Kochani, jesteście niesamowici!! Dinuś uzbierał dzięki Wam na kolejnych 10 dni hotelu <3 Aż się cieplej na sercu robi, że nasz dziadziuś porusza serca..

  Zdjęcie aktualizacji 3 012

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.02.2017
  28.02.2017

  Powodzenia dla Dinusia :)

 • Hania Martin - awatar

  Hania Martin

  19.02.2017
  19.02.2017

  Sending lots of love to this sweet furbaby! ❤🐶❤

  • Anaconda Fundacja Obrony Praw Zwierząt - awatar

   Anaconda Fundacja Obrony Praw Zwierząt - Organizator zbiórki

   19.02.2017
   19.02.2017

   Thank you <3 !! All what he needs is a love and a place to live..

1 029 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Wpłaty: 18

Szym - awatar
Szym
400
Dorota Żelechowska - awatar
Dorota Żelechowska
20
Szym - awatar
Szym
100
Magdalena Nazimek - awatar
Magdalena Nazimek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Klaudia Powaga - awatar
Klaudia Powaga
9
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij