Zbiórka Jesteśmy w sytuacji kryzysowej - zdjęcie główne

Jesteśmy w sytuacji kryzysowej

1 623 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Aleksandra Snoch - awatar

Aleksandra Snoch

Organizator zbiórki

Zaginione/znalezione/uratowane zwierzęta - Turek i okolice to strona prowadzona przez grupę przyjaciół , którym los zwierząt nie jest obojętny. Prowadzimy dom tymczasowy dla wszystkich zwierząt, w którym są otoczone miłością, mają zapewnioną opiekę weterynaryjną i pełne miski. Nie wybieramy między zdrowym a chorym, młodym a starym - jeśli na naszej drodze pojawi się potrzebujące zwierze zrobimy wszystko aby uzyskał pomoc i znalazł się w bezpiecznym miejscu. Zawsze walczymy o każde życie. Zwierzęta , które do nas trafiają rzadko są zdrowe. Utrzymujemy, diagnozujemy , leczymy , kastrujemy z darowizn wspaniałych ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny.

ONE JUŻ NIE ŻYJĄ , POMÓŻ RATOWAĆ TE , KTÓRE ZOSTAŁY ! 

Znowu musimy zmierzyć się z panleukopenią. Śliczne są kociaki na powyższym zdjęciu, 
prawda ? To Mowgli, Bazyl i Liczi - w ciągu kilku dni aż trzy serduszka zgasły...

A to Mgiełka. W tej chwili walczy o życie , zachorowała na panleukopenie. Jej stan jest bardzo ciężki....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - 

To co dzieje się u nas w tym momencie to istny koszmar. Niemalże wszystkie koty mamy chore !! Straciliśmy już trójkę podopiecznych, czwarty walczy o życie , Agatka i Prymulka są pod znakiem zapytania  (trzeba powtórzyć testy).  
Nowe koty, które zamieszkały w naszej kociarni 20 lipca są chore na koci katar i przyjmują antybiotyk. Jest jeszcze ZIbi - trzeba powtórzyć mu wszystkie badania , aby sprawdzić co się dzieje z jego nerkami, trzeba go zaszczepić...


Nie dajemy rady finansowo. Nie mamy już ani grosza, koty są chore , w dodatku skończyła się mokra karma dla psów, karma mokra z Kakadu przestaje wystarczać przy takiej ilości zwierząt.Potrzebujemy pieniędzy na leczenie i wyżywienie naszych podopiecznych.
Nie wiemy ile pieniędzy będzie potrzeba.
Jesteśmy w sytuacji kryzysowej.

Wszystkich naszych podopiecznych kochamy jak swoje własne zwierzaki, traktujemy je jak członków rodziny, mieszkają z nami i śpią z nami w łóżkach. Dbamy o nie najlepiej jak potrafimy , doglądamy, troszczymy się o nie i walczymy o każde życie... I przychodzi moment, że już nic nie można dla nich zrobić , umierają nam na rękach , a nam pęka serce na milion kawałków...
To dla nas ogromna tragedia....

Błagamy was o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na leczenie naszych kotów, na jedzenie dla Krokieta i Pietrucha... 

Modlimy się aby Agatka i Prim były zdrowe, modlimy się aby Mgiełka wyzdrowiała, aby trzy siostry nie zachorowały na panleukopenie. 

Komentarze


  • Krystyna Kobrosky - awatar

    Krystyna Kobrosky

    24.07.19
    24.07.19

    ❤️ 🐶 🐈

1 623 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Aleksandra Snoch - awatar

Aleksandra Snoch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
K.Graczyk - awatar
K.Graczyk
100
Aneta kocik - awatar
Aneta kocik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
K.Graczyk - awatar
K.Graczyk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij