Zbiórka Jesteśmy w sytuacji kryzysowej - zdjęcie główne

Jesteśmy w sytuacji kryzysowej

1 623 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Aleksandra Snoch - awatar

Aleksandra Snoch

Organizator zbiórki

Zaginione/znalezione/uratowane zwierzęta - Turek i okolice to strona prowadzona przez grupę przyjaciół , którym los zwierząt nie jest obojętny. Prowadzimy dom tymczasowy dla wszystkich zwierząt, w którym są otoczone miłością, mają zapewnioną opiekę weterynaryjną i pełne miski. Nie wybieramy między zdrowym a chorym, młodym a starym - jeśli na naszej drodze pojawi się potrzebujące zwierze zrobimy wszystko aby uzyskał pomoc i znalazł się w bezpiecznym miejscu. Zawsze walczymy o każde życie. Zwierzęta , które do nas trafiają rzadko są zdrowe. Utrzymujemy, diagnozujemy , leczymy , kastrujemy z darowizn wspaniałych ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny.

ONE JUŻ NIE ŻYJĄ , POMÓŻ RATOWAĆ TE , KTÓRE ZOSTAŁY ! 

Znowu musimy zmierzyć się z panleukopenią. Śliczne są kociaki na powyższym zdjęciu, 
prawda ? To Mowgli, Bazyl i Liczi - w ciągu kilku dni aż trzy serduszka zgasły...

A to Mgiełka. W tej chwili walczy o życie , zachorowała na panleukopenie. Jej stan jest bardzo ciężki....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - 

To co dzieje się u nas w tym momencie to istny koszmar. Niemalże wszystkie koty mamy chore !! Straciliśmy już trójkę podopiecznych, czwarty walczy o życie , Agatka i Prymulka są pod znakiem zapytania  (trzeba powtórzyć testy).  
Nowe koty, które zamieszkały w naszej kociarni 20 lipca są chore na koci katar i przyjmują antybiotyk. Jest jeszcze ZIbi - trzeba powtórzyć mu wszystkie badania , aby sprawdzić co się dzieje z jego nerkami, trzeba go zaszczepić...


Nie dajemy rady finansowo. Nie mamy już ani grosza, koty są chore , w dodatku skończyła się mokra karma dla psów, karma mokra z Kakadu przestaje wystarczać przy takiej ilości zwierząt.Potrzebujemy pieniędzy na leczenie i wyżywienie naszych podopiecznych.
Nie wiemy ile pieniędzy będzie potrzeba.
Jesteśmy w sytuacji kryzysowej.

Wszystkich naszych podopiecznych kochamy jak swoje własne zwierzaki, traktujemy je jak członków rodziny, mieszkają z nami i śpią z nami w łóżkach. Dbamy o nie najlepiej jak potrafimy , doglądamy, troszczymy się o nie i walczymy o każde życie... I przychodzi moment, że już nic nie można dla nich zrobić , umierają nam na rękach , a nam pęka serce na milion kawałków...
To dla nas ogromna tragedia....

Błagamy was o pomoc w uzbieraniu pieniędzy na leczenie naszych kotów, na jedzenie dla Krokieta i Pietrucha... 

Modlimy się aby Agatka i Prim były zdrowe, modlimy się aby Mgiełka wyzdrowiała, aby trzy siostry nie zachorowały na panleukopenie. 

Komentarze


  • Krystyna Kobrosky - awatar

    Krystyna Kobrosky

    24.07.2019
    24.07.2019

    ❤️ 🐶 🐈

1 623 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Aleksandra Snoch - awatar

Aleksandra Snoch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
K.Graczyk - awatar
K.Graczyk
100
Aneta kocik - awatar
Aneta kocik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
K.Graczyk - awatar
K.Graczyk
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij