Zbiórka Pogryziony kocurek ze śmietnika - zdjęcie główne

Pogryziony kocurek ze śmietnika

1 625 zł  z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób

Historia jakich wiele... centrum Warszawy, pewna pani idzie wynieść śmieci i na śmietniku znajduje rannego kocurka, który nawet nie próbuje przed nią uciekać. W łapce ma kilka dziur, widać na niej żywe mięso - nie trzeba być weterynarzem by stwierdzić, że kot bardzo cierpi. 

Błyskawiczne skontaktowanie się z różnymi zwierzęcymi fundacjami i organizacjami w Warszawie - nikt nie odbiera, nie oddzwania, nie odpisuje - a ci nieliczni, którzy to robią, mówią, że nie, przykro nam, nie damy rady pomóc... 

Obowiązek ten spada więc na nas - Zwierzaki z Mińska - jedyną organizację zajmującą się pomaganiem zwierzętom w Mińsku i okolicznych miejscowościach - a uwierzcie nam, są ich tysiące :( 

I to nie tylko zwierzęta bezdomne, ale także właścicielskie - trudno odmówić pomocy emerytce, której kotka umiera na ropomacicze albo ludziom, których pies zasikuje całe mieszkanie, bo nie mają pieniędzy na operację pęcherza.

Błagamy o pomoc dla tego młodego rannego kocurka. Jest ciężko pogryziony, czeka go rekonwalescencja, kastracja. Testy na choroby zakaźne ma ujemne, przebywa w całodobowej klinice weterynaryjnej.

Komentarze


 • Alina Mi - awatar

  Alina Mi

  19.05.2017
  19.05.2017

  Szkoda, że tyle zwierząt potrzebuje pomocy. Dziękuję wam za to, że jesteście

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.04.2017
  21.04.2017

  Zdrowiej Maluchu!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.04.2017
  18.04.2017

  .

1 625 zł  z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 57 osób

Wpłaty: 57

Claudia Wolanin - awatar
Claudia Wolanin
5
Marta Wiśniewska - awatar
Marta Wiśniewska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aneta Hajłasz - awatar
Aneta Hajłasz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dorota Witkowska - awatar
Dorota Witkowska
20
Paulina - awatar
Paulina
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata Harasimiuk - awatar
Małgorzata Harasimiuk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij