Zbiórka Pola i jej walka z nowotworem - zdjęcie główne

Pola i jej walka z nowotworem

21 513 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 218 osób

Pola ma 7 lat,  jej problemy ze zdrowiem zaczęły się na przełomie lutego/marca 2020 roku. Zaczęło się  bólami głowy które zdiagnozowano jako ostre zapalenie zatok. Jednak zamiast poprawy bóle się nasilały, pojawiały się wymioty i senność. Wizyty u lekarzy i w szpitalach nie przyniosły diagnozy. Senność stawała się patologiczna i dochodziła do 14 godzin na dobę, kontakt z dziewczynką był utrudniony, co niestety nadal nie doprowadziło nikogo do prawidłowego zdiagnozowania.

13 marca... Tego dnia nastąpił przełom. Pola trafia z polecenia rodziców koleżanki do pediatry który po poznaniu dotychczasowej historii i zbadaniu dziecka uznał, że sprawa jest poważna i trzeba szukać głębiej gdyż podejrzewał podłoże neurologiczne. Nasza Wojowniczka trafiła na SOR. Po wykonaniu prześwietlenia i rezonansu jest diagnoza-guz mózgu. Karetką została przewieziona do szpitala w szczecińskich Zdrojach, gdzie po wykonaniu szeregu szczegółowych badań zostaje zakwalifikowana do zabiegu usunięcia guza który okazuje się guzem szyszynki. Kolejne dni to zabiegi i operacje.

Guz zostaje usunięty w całości, jednak okazuje się, zdążył swą obecnością ‘’narobić szkód’’ przez co zapada decyzja o założeniu zastawki. Po zakończeniu prawie miesięcznego pobytu na oddziale neurochirurgii., Pola przewieziona zostaje do szpitala przy Unii na oddział onkologii dziecięcej gdzie zostaje objęta leczeniem w postaci chemioterapii. Leczenie znosi wyjątkowo dobrze, bez skutków ubocznych przez cały cykl leczenia. Kolejnym etapem na drodze do odzyskania zdrowia była radioterapia, która również przebiegła pomyślnie. Badania obrazowe przeprowadzone po naświetlaniach także wypadły bardzo pozytywnie
Obecnie nasza Wojowniczka jest w trakcie przyjmowania chemioterapii podtrzymującej, która jest zaplanowana na 8 sześciotygodniowych cykli.

 Jest również w trakcie rehabilitacji, uczestniczy w zajęciach rewalidacyjnych i w lekcjach online.

Środki zebrane podczas zbiórki zostaną wykorzystane na rehabilitację, która jest kosztowna, ale niezbędna do tego aby Pola mogła wrócić do możliwie jak największej sprawności.

Fundacja Cancer Fighters

Naszym celem jest motywowanie dzieci do walki z chorobą nowotworową i udowodnienie im, że choroba to nie wyrok tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły!

Organizujemy wydarzenia specjalne dla małych Wojowników na oddziałach onkologicznych , współpracujemy z osobami, które swoją determinacją i ciężką pracą dążą do osiągnięcia wymarzonych celów. Motywujemy dzieci do dalszej walki i robimy wszystko by choć na chwilę mogły zapomnieć o chorobie.


Komentarze


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  23.03.2021
  23.03.2021

  Zdrowia życzę!

 • Jarosław i Szymon Olawa - awatar

  Jarosław i Szymon Olawa

  01.01.2021
  01.01.2021

  Tęsknimy za Wami na plaży.... Mam nadzieje że na ten sezon juz z nami bedziecie

 • Franas - awatar

  Franas

  05.12.2020
  05.12.2020

  Pola wygrywa jak jej Tata na boisku! :-)

 • Anna Mazur Hołowacz - awatar

  Anna Mazur Hołowacz

  21.11.2020
  21.11.2020

  Życzę dużo siły, i zdrówka dla dzielnej Poli 🤗❤️

 • Jerzy Trybiński i uczniowie Szkoły Podstawowej na Głębokiem - awatar

  Jerzy Trybiński i uczniowie Szkoły Podstawowej na Głębokiem

  20.10.2020
  20.10.2020

  Dla super wojowniczki ♥️♥️♥️

21 513 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 218 osób

Wpłaty: 218

MATEUSZ DRÓŻDŻ - awatar
MATEUSZ DRÓŻDŻ
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Zerowka - awatar
Zerowka
82
Iryna Zhylenko - awatar
Iryna Zhylenko
100
Iwona - awatar
Iwona
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agata - awatar
Agata
5
Ola Gnaś - awatar
Ola Gnaś
40
Urszula Siedlecka - awatar
Urszula Siedlecka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij