Zbiórka Zbieramy na dług Cziki w klinice - zdjęcie główne

Zbieramy na dług Cziki w klinice

20 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba

Czika

Czika trafiła pod naszą opiekę na początku maja. Nie wiemy czy była ofiarą długiego weekendu czy tylko się zgubiła?

Znaleziono ją na krajowej 50tce niedaleko Stanisławowa, biegała przerażona przy ulicy.

Znalazła wspaniały dom tymczasowy na warszawskiej Ochocie. Myślałyśmy że najgorsze już za nią, myliłyśmy się :(

Zdjęcie opisu zbiórki Zbieramy na dług Cziki w klinice

Czika i parwowiroza

Kilka dni później Czika trafiła do kliniki na Puławskiej z wymiotami, była bardzo osowiała. Niestety potwierdziło się najgorsze - parwowiroza :/ Stan Cziki był na tyle poważny że musiała zostać w szpitalu.

Przez pierwsze dni organizm Cziki nie reagował na żadne leki, nie udawało się powstrzymać wymiotów i biegunki :( Miała wysoką gorączkę. Było coraz gorzej :/ Przyszedł nawet moment gdy jedna z lekarek kazała nam się przygotować na najgorsze, bowiem gdyby organizm suni nie zareagował na podane leki mieliśmy rozważyć czy nie poddać Cziki eutanazji.
Czika jednak nie chciała się poddać. Walczyła dalej. Po pierwszym, krytycznym tygodniu choroby nagle nastąpił przełom. Zaczęło się od tego że temperatura strasznie spadła, do stanu krytycznego; usłyszałyśmy że pies umiera, że już nic nie da się zrobić. Ale potem nagle temperatura zaczęła rosnąć, aż się ustabilizowała. W końcu wymioty również zaczęły ustawać. Czika odżyła, zaczęła nawet podgryzać lekarza przy badaniu ;)

Nie posiadałyśmy się z radości! Po kilku kolejnych dniach była już w naprawdę dobrej kondycji. Wyglądała jak kupka nieszczęścia- skóra i kości, wszędzie ślady po strzykawkach, wygolona sierść, odparzona pupka - ale żyła!

Zdjęcie opisu zbiórki Zbieramy na dług Cziki w klinice

Pomóż Czice!

No i nareszcie zgłodniała ;) Odstawiono antybiotyki, kroplówki, leki przeciwwymiotne i przeciwbiegunkowe.
W międzyczasie zrobiono jeszcze badania pod kątem pasożytów . Po 2,5 tygodniu walki o jej życie i zdrowie, po niezliczonych zastrzykach wreszcie nastał dzień gdy Czika mogła opuścić klinikę.
Dla nas wszystkich był to wyjątkowy moment. Bo walka się opłaciła ! Widząc radość Cziki nie posiadałyśmy się ze szczęścia :)
Niestety wszystko kosztuje, a koszty leczenia i hospitalizowania Cziki przerosły nas, bardzo przerosły :(( Rachunek za pobyt i leczenie suni wyniósł 3818,00 zł. Część kwoty udało się zebrać dzięki wsparciu Dobrych Ludzi. Nadal jednak brakuje nam niemal połowy kwoty a termin opłacenia faktury zbliża się nieubłaganie :(

Staramy się zebrać wymaganą kwotę różnymi drogami, również poprzez bazarek, poprzez prośby na FB. Pod opieką wolontariuszy z Psa Na Zakręcie przebywa ok. 40 podopiecznych. Część psiaków przebywa w hoteliku, co generuje ogromne koszty, a część pupili przebywa w domach tymczasowych. Długi w lecznicy z dnia na dzień rosną, a na bieżąco dostajemy zgłoszenia o kolejnych bidach w potrzebie.

Dopóki nie uregulujemy rachunku za Czikę nie jesteśmy w stanie pomagać kolejnym trudnym przypadkom :( Dlatego bardzo prosimy o choćby symboliczne wsparcie, wspólnymi siłami na pewno uda się zebrać całą wymaganą kwotę!

Serdecznie dziękujemy za każdą okazaną pomoc :)

Zdjęcie opisu zbiórki Zbieramy na dług Cziki w kliniceZdjęcie opisu zbiórki Zbieramy na dług Cziki w kliniceZdjęcie opisu zbiórki Zbieramy na dług Cziki w kliniceZdjęcie opisu zbiórki Zbieramy na dług Cziki w klinice
Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij