Zbiórka Pomóżmy Jakubowi i jego rodzinie - zdjęcie główne

Pomóżmy Jakubowi i jego rodzinie

4 637 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób
Julia Miśko - awatar

Julia Miśko

Organizator zbiórki

Na imię mam Julia. Jestem nauczycielem w szkole, w której uczą się dzieci z niepełnosprawnością intelektualną.

W nocy z 29 na 30 stycznia 2019 r. w domu rodzinnym naszego ucznia Jakuba spłonęła przybudówka, w której znajdowała się kotłownia. Pomieszczenie spłonęło doszczętnie. Aktualnie rodzina chłopca zamieszkała w Domu Interwencji Kryzysowej w Chocianowie, lecz może tam zamieszkiwać przez okres do trzech miesięcy. Nie mogą wrócić do domu, w który mnie ma ogrzewania. W rodzinie oprócz Jakuba jest jeszcze trójka małych dzieci: 3,5-letni Sebastian, 2,5-letnia Oliwka i 7-miesięczny Tomasz. Rodzice Jakuba są rodzina zastępczą dla Sebastiana i Oliwii. Jakub ma ciężką, wrodzoną wadę serca, zespół niedorozwoju lewego serca, stan po wieloletnich zabiegach kardiologicznych, padaczkę miokloniczną oraz afazję motoryczną. Pozostaje pod stałą opieką medyczną Instytutu „Centrum Zdrowia Matki Polki” w Łodzi.

W pewnym momencie życia rodzice Jakuba stworzyli dom potrzebującym dzieciom, a teraz sami potrzebują wsparcia w odbudowie przydomowej kotłowni. Rodzina nie jest w stanie dźwignąć kosztów odbudowy bez pomocy ludzi dobrej woli, tym bardziej, że Jakub wymaga częstych konsultacji w Instytucie w Łodzi, a to pociąga za sobą kolejne, nie małe koszty finansowe.

Zebrana kwota w całości zostanie przekazana rodzicom ucznia na zakup pieca, instalacji oraz materiałów budowlanych.

Mama Jakuba podczas rozmowy z pracownikami szkoły wyraziła zgodę na przeprowadzenie zbiórki.

Aktualności


 • Julia Miśko - awatar

  Julia Miśko

  10.09.19
  10.09.19

  Drodzy Darczyńczy, Przyjaciele i Znajomi rodziny Jakuba. W imieniu własnym i rodziców Jakuba, chciałabym serdecznie podziękować Wszystkim, którzy podali pomocną dłoń. Dziękujemy za dobre słowo, za wsparcie emocjonalne, za każdą wpłaconą złotówkę. Dzięki Państwa ofiarności rodzina mogła wyremontować spaloną przybudówkę i kupić piec do centralnego ogrzewania. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy wsparli finansowo rodzinę Jakuba poza zbiórką na Pomagam.pl Zbiórka na pomagam.pl została zamknięta. Dzięki państwa ofiarności uzbieraliśmy kwotę 4637 zł.

  Zdjęcie aktualności 37 001

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.02.19
  26.02.19

  Powodzenia! Wasze poświęcenie ma znacznie!

 • Karolina - awatar

  Karolina

  15.02.19
  15.02.19

  Trzymam kciuki Kochani! Jesteście mega fajną Rodziną ❤

4 637 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 107 osób
Julia Miśko - awatar

Julia Miśko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 107

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Alek - awatar
Alek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Stefania Cieślak - awatar
Stefania Cieślak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jarosław Kucharczyk - awatar
Jarosław Kucharczyk
13
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij