Zbiórka Walka o życie naszej Ani - zdjęcie główne

Walka o życie naszej Ani

191 920 zł  z 380 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 314 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Perczyńska - awatar

Marta Perczyńska

Organizator zbiórki

           Jeden dzień, jedna chwila i wszystko co dotąd miało sens niknie w jednym momencie… Ania, osoba o niespożytej energii, dziewczyna, która jest iskierką dla wszystkich… dla rodziny, przyjaciół.. 

          W jednej chwili Ania dowiedziała się, że ma nieoperacyjnego guza mózgu… później biopsja wykazała że jest to glejak wielopostaciowy, złośliwość IV stopnia… Guz  krwawi, więc wiele standardowych metod jak chemioterapia, radioterapia nie mają zastosowania. Ograniczone metody leczenia w Polsce, zmuszają nas do szukania ratunku za granicą. Jedynym ratunkiem jest immunoterapia, stosowana w instytucie w Kolonii w Niemczech.

         Ania jest Mamą dwójki dzieci, Amelka i Kacper są „zarażeni” jej werwą i optymizmem. Ania jest osobą, która mogłaby góry przenosić. Zawodowo jest trenerką fitness, ponadto robi cuda z drewna, ma przepiękny ogród, piecze najpyszniejsze ciasta na świecie i w ogóle jest MEGA dziewczyną. 

           Ania zawsze była wsparciem dla każdego z Nas, ocieplała nasze życie swoim optymizmem i uśmiechem, dlatego dziś zwracamy się do Was, aby wspomóc Anię w tej walce, aby nadal mogła zarażać nas swoją dobrą energią. Koszty leczenia są tak wysokie, że nie poradzimy sobie sami.

          Immunoterapia to nowoczesna metoda leczenia nowotworów, której potencjał jest imponujący do tego stopnia, że określa się ją jako nowy oręż do walki z rakiem. Jest niestety bardzo kosztowna.  Cały cykl to koszt 650 000 zł. Teraz zbieramy na pierwszą część leczenia, to koszt 380 000 zł. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agnieszka Łyszkowska - awatar

  Agnieszka Łyszkowska

  31.05.2022
  31.05.2022

  Za.ksiazeczki Zdrowiej Aniu❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.04.2022
  24.04.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE. http://pomagam.pl/c9rrky

 • Natalia D - awatar

  Natalia D

  11.04.2022
  11.04.2022

  Licytacja beefburger

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.04.2022
  02.04.2022

  OD MOMENTU ZAŁOŻENIA ZBIORKI DOSTAŁAM WIADOMOŚCI, ŻE JESTEM ZA STARA I ZAMIAST ŻEBRAĆ MAM "ZDECHNAĆ" BO NIE MA ZE MNIE ŻADNEGO POŻYTKU. PRZEPRASZAM JEŚLI KOGOŚ URAZIŁAM, JA TYLKO CHCIAŁABYM JAKOŚ PRZEŻYĆ I JESTEM ZMUSZONA WYŻEBRAĆ BY PRZEŻYĆ. https://www.dobrazbiorka.pl/d2accruxm1

 • Natalia D. - awatar

  Natalia D.

  27.03.2022
  27.03.2022

  Licytacja - Nowy przyjaciel :)

191 920 zł  z 380 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 314 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Perczyńska - awatar

Marta Perczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 314

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
26
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Ewa Lewanowicz - awatar
Ewa Lewanowicz
50
Werka - awatar
Werka
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agnieszka Łyszkowska - awatar
Agnieszka Łyszkowska
25
Katarzyna Zatyka - awatar
Katarzyna Zatyka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij