Zbiórka Walka o życie naszej Ani - zdjęcie główne

Walka o życie naszej Ani

170 994 zł  z 380 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 119 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Perczyńska - awatar

Marta Perczyńska

Organizator zbiórki

           Jeden dzień, jedna chwila i wszystko co dotąd miało sens niknie w jednym momencie… Ania, osoba o niespożytej energii, dziewczyna, która jest iskierką dla wszystkich… dla rodziny, przyjaciół.. 

          W jednej chwili Ania dowiedziała się, że ma nieoperacyjnego guza mózgu… później biopsja wykazała że jest to glejak wielopostaciowy, złośliwość IV stopnia… Guz  krwawi, więc wiele standardowych metod jak chemioterapia, radioterapia nie mają zastosowania. Ograniczone metody leczenia w Polsce, zmuszają nas do szukania ratunku za granicą. Jedynym ratunkiem jest immunoterapia, stosowana w instytucie w Kolonii w Niemczech.

         Ania jest Mamą dwójki dzieci, Amelka i Kacper są „zarażeni” jej werwą i optymizmem. Ania jest osobą, która mogłaby góry przenosić. Zawodowo jest trenerką fitness, ponadto robi cuda z drewna, ma przepiękny ogród, piecze najpyszniejsze ciasta na świecie i w ogóle jest MEGA dziewczyną. 

           Ania zawsze była wsparciem dla każdego z Nas, ocieplała nasze życie swoim optymizmem i uśmiechem, dlatego dziś zwracamy się do Was, aby wspomóc Anię w tej walce, aby nadal mogła zarażać nas swoją dobrą energią. Koszty leczenia są tak wysokie, że nie poradzimy sobie sami.

          Immunoterapia to nowoczesna metoda leczenia nowotworów, której potencjał jest imponujący do tego stopnia, że określa się ją jako nowy oręż do walki z rakiem. Jest niestety bardzo kosztowna.  Cały cykl to koszt 650 000 zł. Teraz zbieramy na pierwszą część leczenia, to koszt 380 000 zł. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Lukasz Pawlaczyk - awatar

  Lukasz Pawlaczyk

  28.12.2021
  28.12.2021

  Powodzenia Pani Aniu !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.12.2021
  27.12.2021

  All the best and get well soon!

 • Klasa 2b LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie - awatar

  Klasa 2b LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie

  22.12.2021
  22.12.2021

  Dla Pani Ani od klasy 2b LO im.T.Zana w Pruszkowie. Spokojnych Świąt w gronie rodzinnym i szybkiego powrotu do Zdrowia. Klasa 2b przekazuje wygraną z konkursu na Świąteczne Życzenia: https://www.zan.pruszkow.pl/2021/12/22/rozstrzygniecie-swiatecznego-konkursu-ogloszonego-przez-rade-rodzicow/

 • klasa Ic LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie - awatar

  klasa Ic LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie

  22.12.2021
  22.12.2021

  Dla Pani Ani od klasy Ic LO im.T.Zana w Pruszkowie. Życzymy zdrowia i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Klasa Ic przekazuje nagrodę wygrana w Konkursie Świątecznym: https://www.zan.pruszkow.pl/2021/12/22/rozstrzygniecie-swiatecznego-konkursu-ogloszonego-przez-rade-rodzicow/

 • Klasa 3cg LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie - awatar

  Klasa 3cg LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie

  22.12.2021
  22.12.2021

  Dla Pani Ani od klasy 3c LO im. T. Zana w Pruszkowie. DUŻO ZDRÓWKA I WESOŁYCH ŚWIĄT! Przekazujemy nagrodę wygraną w konkursie na Świąteczne Życzenia! https://www.zan.pruszkow.pl/2021/12/22/rozstrzygniecie-swiatecznego-konkursu-ogloszonego-przez-rade-rodzicow/

170 994 zł  z 380 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 119 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Perczyńska - awatar

Marta Perczyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 119

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Izka - awatar
Izka
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Robert B licytacja kolczyki - awatar
Robert B licytacja kolczyki
46
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda - awatar
Magda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij