Zbiórka Nowe Lepsze Życie dla Rexa - zdjęcie główne

Nowe Lepsze Życie dla Rexa

510 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Paatryk Baalicki - awatar

Paatryk Baalicki

Organizator zbiórki

Pomóżmy Razem Rexowi

Witam. Jestem Inspektorem ds. Ochrony Zwierząt. Za wszelką cenę walczę z okrucieństwem jakie wyrządzają ludzie zwierzętom. Niestety możliwości są ograniczone, ponieważ każda pomoc jest z własnej kieszeni. Państwo są cudowni za to, że pomagacie w ten sposób. Każda złotówka na jakąkolwiek zbiórkę jest na wagę złota. Chciałbym Państwu bardzo podziękować za to, że się angażujecie i chciałbym aby się Państwo nie poddawali i walczyli z nami do końca o każdą żywą zwierzęcą duszyczkę do końca i o minutę dłużej. Choć czasem się nie uda, to musimy pamiętać, że wiele zwierząt czeka na naszą pomoc. Dlatego nie możemy się poddawać. 

Centrum miasta, godzina 12.00, ludzie w pośpiechu przemieszczają się po chodniku, a między nimi chodzi malutki pies. Jak to możliwe, że nikt nie widzi schorowanego czworonoga, który z licznymi ranami na ciele, w dodatku prawie bez sierści, biega całymi dniami po mieście... Jak to możliwe, że ludzie nie reagują... Przecież pies nie jest niewidzialny! Z daleka widać, że coś go dosłownie „zżera”, a oczy wypełnione są bólem! 
Na szczęście reaguje jedna osoba, której los zwierząt nie jest obojętny. Nie mogąc znieść widoku małego czworonoga poprosiła nas o interwencję. Dnia 06.09.16 udaliśmy się na miejsce. Serce nam prawie pękło widząc psa w stanie strasznego zaniedbania. Rex, bo tak ma na imię, ma liczne rany na ciele, szyi i uszach. Dodatkowo całe ciało pokryte jest świerzbem, grzybem oraz pchłami. Widok jest bardzo smutny, tak smutny jak ten psiak. Na miejscu dowiadujemy się, że pies dokarmiany jest przez sąsiada. Dzięki tzw.panu dobre serce pies żyje! Mimo iż pan sam prowadzi bardzo ale to bardzo skromne życie i nie stać go na żadne leczenie utrzymuje psa przy życiu! Pomaga mu w taki sposób na ile może. I chwała mu chociaż za to! A gdzie jest właściciel tego czworonoga, od razu zadajemy pytanie. Jak się okazuje pies miał kiedyś swojego właściciela, ale niestety on umarł. Psem miał zająć się syn właściciela. Niestety tak się nie stało. Pies codziennie uciekał z podwórka w poszukiwaniu swojego opiekuna, z nadzieją, że kiedyś go znajdzie. Z dnia na dzień marniał w oczach, aż w końcu Pan Dobre Serce zaczął go dokarmiać! Nie wiemy jak długo pies jest w takim stanie. Wygląd psa świadczy, że trwało to bardzo długo i musiał potwornie cierpieć. Świąd skóry był tak mocny, że pies zatrzymywał się już podczas przejścia przez drogę i drapał na środku ulicy, nie zważając na klaksony przejeżdżających aut. 
Kochani oto kolejna bardzo smutna historia... Historia Rexa, który chodząc ulicami miasta dosłownie szukał pomocy! Nie znajdując jej, wracał do swojego domu, w którym nikt na niego nie czekał! Jego smutne oczy mówią nam jak wiele przeszedł, jak długo żył w bólu i cierpieniu! 
Już dość! Czas zakończyć gehennę Rexa! Nie zastanawiając się ani chwili dłużej w asyście policji odebraliśmy psa i przetransportowaliśmy go jak najszybciej do weterynarza. W lecznicy dowiadujemy się, że leczenie będzie trwać kilka miesięcy a koszty leczenia będą bardzo wysokie. Wierzymy jednak, że nam pomożecie. Bardzo prosimy o pomoc dla Rexa. 

Zdjęcie opisu zbiórki Nowe Lepsze Życie dla RexaZdjęcie opisu zbiórki Nowe Lepsze Życie dla RexaZdjęcie opisu zbiórki Nowe Lepsze Życie dla Rexa

Komentarze


  • Marta R. - awatar

    Marta R.

    27.10.2016
    27.10.2016

    Powodzenia psinko!

510 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Paatryk Baalicki - awatar

Paatryk Baalicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Marta R. - awatar
Marta R.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
ola - awatar
ola
10
Natalia - awatar
Natalia
50
Agata - awatar
Agata
10
Joanna - awatar
Joanna
15
Anna - awatar
Anna
70
Luiza - awatar
Luiza
30
Luiza - awatar
Luiza
20
Radosław - awatar
Radosław
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij