Zbiórka Aida - porzucona i chora - miniaturka zdjęcia

Aida - porzucona i chora

Zbiórka Aida - porzucona i chora - zdjęcie główne

Aida - porzucona i chora

144 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 

Jakiś czas temu otrzymaliśmy zgłoszenie o suczce błąkającej się na jednej ze wsi w okolicach Grójca i śpiącej w przydrożnym rowie. Sunia była nieufna i przerażona, za wszelką cenę unikała kontaktu z ludźmi. Po trzech tygodniach w końcu udało nam się ją złapać za pomocą klatki łapki.

Sunia otrzymała od nas imię Aida. Była chudziutka, słaba i oblepiona kleszczami. Została przewieziona do lecznicy, gdzie po dokładnych badaniach okazało się, że ma babeszjozę... Nie wiedzieliśmy jak długo już choruje, błąkała się przez kilka tygodni, w tym czasie choroba mogła poważnie uszkodzić wątrobę i nerki. Na szczęście młody organizm Aidy okazał się wystarczająco silny, aby wygrać nierówną walkę.

Po pokonaniu babeszjozy nadeszły wyniki zleconego wcześniej badań kału, które wykazały obecność kokcydiozy i włosogłówczycy - niebezpiecznych pasożytów, których pozbycie się nie jest proste, a leczenie będzie trwało kilka tygodni...

Prosimy Was o pomoc finansową dla Aidy, ta młodziutka sunia, której do tej pory na pewno nie spotkało nic dobrego ma szansę rozpocząć nowe, szczęśliwe życie. Badania, leczenie i profilaktyka do tej pory kosztowały już ponad 400 zł, do tego z braku domów tymczasowych Aida przebywa w hoteliku, którego miesięczny koszt to 500 zł.

Nasze zwierzaki są leczone i utrzymywane wyłącznie dzięki Waszym darowiznom, tylko dzięki Wam możemy pomagać kolejnym niechcianym i porzuconym. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą, najmniejszą wpłatę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
144 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 6

Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Paulina - awatar
Paulina
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij