Zbiórka Aida - porzucona i chora - miniaturka zdjęcia

Aida - porzucona i chora

Zbiórka Aida - porzucona i chora - zdjęcie główne

Aida - porzucona i chora

144 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 

Jakiś czas temu otrzymaliśmy zgłoszenie o suczce błąkającej się na jednej ze wsi w okolicach Grójca i śpiącej w przydrożnym rowie. Sunia była nieufna i przerażona, za wszelką cenę unikała kontaktu z ludźmi. Po trzech tygodniach w końcu udało nam się ją złapać za pomocą klatki łapki.

Sunia otrzymała od nas imię Aida. Była chudziutka, słaba i oblepiona kleszczami. Została przewieziona do lecznicy, gdzie po dokładnych badaniach okazało się, że ma babeszjozę... Nie wiedzieliśmy jak długo już choruje, błąkała się przez kilka tygodni, w tym czasie choroba mogła poważnie uszkodzić wątrobę i nerki. Na szczęście młody organizm Aidy okazał się wystarczająco silny, aby wygrać nierówną walkę.

Po pokonaniu babeszjozy nadeszły wyniki zleconego wcześniej badań kału, które wykazały obecność kokcydiozy i włosogłówczycy - niebezpiecznych pasożytów, których pozbycie się nie jest proste, a leczenie będzie trwało kilka tygodni...

Prosimy Was o pomoc finansową dla Aidy, ta młodziutka sunia, której do tej pory na pewno nie spotkało nic dobrego ma szansę rozpocząć nowe, szczęśliwe życie. Badania, leczenie i profilaktyka do tej pory kosztowały już ponad 400 zł, do tego z braku domów tymczasowych Aida przebywa w hoteliku, którego miesięczny koszt to 500 zł.

Nasze zwierzaki są leczone i utrzymywane wyłącznie dzięki Waszym darowiznom, tylko dzięki Wam możemy pomagać kolejnym niechcianym i porzuconym. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą, najmniejszą wpłatę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
144 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 6

Katarzyna - awatar
Katarzyna
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Paulina - awatar
Paulina
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij