Zbiórka Jacek-ojciec, mąż -kontra rak! - miniaturka zdjęcia

Jacek-ojciec, mąż -kontra rak!

Zbiórka Jacek-ojciec, mąż -kontra rak! - zdjęcie główne

Jacek-ojciec, mąż -kontra rak!

2 831 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Bargiel - awatar

Anna Bargiel

Organizator zbiórki

Jacek  jest  41  letnim  mężczyzną,  kochającym  nad  życie,swoja  żonę ,oraz  dwójkę  dzieci   .  Diagnoza  spadła  na  nich  jak  grom  z  jasnego  nieba. Nowotwór  płuc  z  licznymi  przerzutami. W związku   z  rozwojem choroby   i  nakładami   finansowymi,  które  muszą  ponieść  w  trakcie  jej   leczenia ,  tej   cudownej   rodzinie  zaczyna  brakować środków  na życie.   Pomoc  ze  strony  państwa  nie  wystarcza  na  podstawowe  potrzeby...Choroba  pochłania  cały  ich czas. Za  zgodą   rodziny,  prosimy  o  wsparcie  finansowe.  Każda  kwota ,  jaka  dotrze  do  Jacka  i  jego   rodziny,  pozwoli  im godnie mierzyć  się  z chorobą .  Liczymy  na  Wasze  dobre  serce,  koleżanki  i  rodzina.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.08.18
  22.08.18

  Walcz

 • Grzesiek - awatar

  Grzesiek

  14.08.18
  14.08.18

  Zdrowia i wytrwałości Jacku

2 831 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Bargiel - awatar

Anna Bargiel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Lidka - awatar
Lidka
100
Małgorzata Pińkowska-Prasał - awatar
Małgorzata Pińkowska-Prasał
100
Sebastian Grzanek - awatar
Sebastian Grzanek
100
Anna Helman - awatar
Anna Helman
20
Magdalena Wilińska - awatar
Magdalena Wilińska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij