Zbiórka Jacek-ojciec, mąż -kontra rak! - zdjęcie główne

Jacek-ojciec, mąż -kontra rak!

2 831 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Bargiel - awatar

Anna Bargiel

Organizator zbiórki

Jacek  jest  41  letnim  mężczyzną,  kochającym  nad  życie,swoja  żonę ,oraz  dwójkę  dzieci   .  Diagnoza  spadła  na  nich  jak  grom  z  jasnego  nieba. Nowotwór  płuc  z  licznymi  przerzutami. W związku   z  rozwojem choroby   i  nakładami   finansowymi,  które  muszą  ponieść  w  trakcie  jej   leczenia ,  tej   cudownej   rodzinie  zaczyna  brakować środków  na życie.   Pomoc  ze  strony  państwa  nie  wystarcza  na  podstawowe  potrzeby...Choroba  pochłania  cały  ich czas. Za  zgodą   rodziny,  prosimy  o  wsparcie  finansowe.  Każda  kwota ,  jaka  dotrze  do  Jacka  i  jego   rodziny,  pozwoli  im godnie mierzyć  się  z chorobą .  Liczymy  na  Wasze  dobre  serce,  koleżanki  i  rodzina.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.08.18
  22.08.18

  Walcz

 • Grzesiek - awatar

  Grzesiek

  14.08.18
  14.08.18

  Zdrowia i wytrwałości Jacku

2 831 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Bargiel - awatar

Anna Bargiel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Lidka - awatar
Lidka
100
Małgorzata Pińkowska-Prasał - awatar
Małgorzata Pińkowska-Prasał
100
Sebastian Grzanek - awatar
Sebastian Grzanek
100
Anna Helman - awatar
Anna Helman
20
Magdalena Wilińska - awatar
Magdalena Wilińska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij