kotka z KK i świerzbem

520 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Malutka, ok 2-miesięczna kicia znaleziona na ogródkach działkowych...  Zaniedbana, słaba, chudziutka, zarobaczona, z zaawansowanym kocim katarem i zniszczonymi, zaropiałymi oczkami. Została przewieziona do lecznicy, miała bardzo podwyższoną temperaturę, dodatkowe badania wykazały obecność świerzbowca w uszach. Malutka waży zaledwie 0,7 kg, jej życie dopiero się zaczęło, a doznała już wystarczająco dużo bólu i cierpienia... 

Jedno oczko jest w tragicznym stanie, nie wiemy czy uda się je uratować, ale zrobimy wszystko, aby kicia powróciła do pełni zdrowia. Koszty leczenia będą bardzo wysokie, dlatego błagamy Was o pomoc... Ta malutka istotka dostała szansę na nowe, lepsze życie, gdyby pomoc nie nadeszła w porę, w ciągu paru dni odeszłaby w męczarniach :(

Tylko dzięki Waszej pomocy możemy dalej pomagać i ratować kolejne zwierzaki. Każda, najmniejsza wpłata jest dla nas ogromnym wsparciem, tylko wspólnymi siłami możemy uratować to kocie maleństwo...

520 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób

Wpłaty: 8

Ania - awatar
Ania
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
jackuch - awatar
jackuch
100
Izabela Krysa - awatar
Izabela Krysa
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
pomagam - awatar
pomagam
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij