Zbiórka Lea - zdjęcie główne

Lea

3 436 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać teraz
 

Żyje i trochę zjadła. Biorąc pod uwagę stan w jakim trafiła, to ogromny sukces.

Myślę, że nasz ludzki umysł nie jest w stanie ogarnąć tego przez co musiała przejść Lea. Larwy, rany,głód, ból to tylko namacalny wierzchołek jej cierpienia. Była widywana w okolic od co najmniej kilka dni. Była jednak bardzo nieufna, nie podchodziła do ludzi, nie prosiła o pomoc, nie dawała się złapać. Im gorzej się czuła, im była słabsza, tym czuła się bardziej zagrożona. Być może jej dotychczasowe doświadczenia nie wywołały u niej przekonania, że człowiek może pomóc :( Dopiero kiedy już zupełnie opadła z sił, kiedy nie mogła już „walczyć” nadeszła pomoc.

Bardzo dziękujemy Panu, który nie przeszedł obojętnie obok psa leżącego w rowie i pochylił się nad jej losem szukając dla niej pomocy.
Wierzymy, że jeszcze zobaczymy jak pięknym i radosnym psem jest Lea. Póki co przed nią długie leczenie. Prosimy Was trzymajcie za nią kciuki i pomóżcie nam w sfinansowaniu kosztów jej leczenia.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marysia - awatar

  Marysia

  16.12.19
  16.12.19

  Zdrowiej Kochana przelew w drodze

 • Kasia Gniazdowska - awatar

  Kasia Gniazdowska

  27.07.19
  27.07.19

  Dużo zdrowia ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.07.19
  25.07.19

  Nie wierzę w to co się dzieje z tym światem. Zdrowiej Maleństwo!

 • Małgorzata Poks - awatar

  Małgorzata Poks

  24.07.19
  24.07.19

  Zdrowiej maleńka istoto

 • Jola - awatar

  Jola

  24.07.19
  24.07.19

  Powodzenia :)

3 436 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 113

Grzegorz Bartnik - awatar
Grzegorz Bartnik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Marysia - awatar
Marysia
50
Magda - awatar
Magda
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Aldona - awatar
Aldona
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij