Zbiórka Lea - zdjęcie główne

Lea

3 436 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób

Żyje i trochę zjadła. Biorąc pod uwagę stan w jakim trafiła, to ogromny sukces.

Myślę, że nasz ludzki umysł nie jest w stanie ogarnąć tego przez co musiała przejść Lea. Larwy, rany,głód, ból to tylko namacalny wierzchołek jej cierpienia. Była widywana w okolic od co najmniej kilka dni. Była jednak bardzo nieufna, nie podchodziła do ludzi, nie prosiła o pomoc, nie dawała się złapać. Im gorzej się czuła, im była słabsza, tym czuła się bardziej zagrożona. Być może jej dotychczasowe doświadczenia nie wywołały u niej przekonania, że człowiek może pomóc :( Dopiero kiedy już zupełnie opadła z sił, kiedy nie mogła już „walczyć” nadeszła pomoc.

Bardzo dziękujemy Panu, który nie przeszedł obojętnie obok psa leżącego w rowie i pochylił się nad jej losem szukając dla niej pomocy.
Wierzymy, że jeszcze zobaczymy jak pięknym i radosnym psem jest Lea. Póki co przed nią długie leczenie. Prosimy Was trzymajcie za nią kciuki i pomóżcie nam w sfinansowaniu kosztów jej leczenia.

Komentarze


 • Marysia - awatar

  Marysia

  16.12.2019
  16.12.2019

  Zdrowiej Kochana przelew w drodze

 • Kasia Gniazdowska - awatar

  Kasia Gniazdowska

  27.07.2019
  27.07.2019

  Dużo zdrowia ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.07.2019
  25.07.2019

  Nie wierzę w to co się dzieje z tym światem. Zdrowiej Maleństwo!

 • Małgorzata Poks - awatar

  Małgorzata Poks

  24.07.2019
  24.07.2019

  Zdrowiej maleńka istoto

 • Jola - awatar

  Jola

  24.07.2019
  24.07.2019

  Powodzenia :)

3 436 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 113 osób

Wpłaty: 113

Grzegorz Bartnik - awatar
Grzegorz Bartnik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Marysia - awatar
Marysia
50
Magda - awatar
Magda
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Aldona - awatar
Aldona
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij