Zbiórka Pomoc dla LIDII - zdjęcie główne

Pomoc dla LIDII

8 537 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 155 osób
Wanda Suliga - awatar

Wanda Suliga

Organizator zbiórki

Lidzia mieszkała na parterze domu w Pruszczu Gdańskim. Mieszkała, ponieważ kilka dni temu w domu Lidzii wybuchł pożar. Uratowano na szczęście ludzi i nikomu poza stresem nic sie nie stało. Jednak ponad 100letni dom  nadaje się do rozbiórki,  gdyż naruszona została konstrukcja. Spłonął dach i piętro, a w wyniku akcji gaśniczej parter Lidzii został  zalany i nie uratowało się prawie nic z mieszkania. Lidzia jest samotną  emerytką, która pracowała wiele lat jako kasjerka w AUCHAN w Gdańsku. Niewielka emerytura nie pozawalała na ubezpieczenie dobytku.Wraz z zaprzyjaźnionymi pracownikami AUCHAN proszę o pomoc w zebraniu dla Lidzii kwoty, za którą odkupi sobie niezbędny sprzęt kuchenny, łóżko, meble itp.  Drobiazgi jednak kosztowne w obecnej sytuacji. W chwili obecnej Lidzia mieszka u sąsiadów, którzy z dobrego serca przygarnęli ją. Wierzę, że ludzi takich jak sąsiedzi jest więcej i w krótkim czasie ua się zebrać 20000zł. 

 SIŁA W SERCACH LUDZI MOGĄCYCH POMÓC.

  

Aktualizacje


 • Wanda Suliga - awatar

  Wanda Suliga

  31.08.2020
  31.08.2020

  ZGODNIE Z ZAPOWIEDZIĄ DZIŚ O PÓŁNOCY KOŃCZĘ PROWADZENIE TEJ ZBIÓRKI. NIE UDAŁO SIĘ OSIĄGNĄĆ CELU . JEDNAK ZEBRANA KWOTA JEST SPORA I NAPEWNO POMOŻE LIDZI. WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA POMOC.

Komentarze


 • Michał Tomkowicz - awatar

  Michał Tomkowicz

  03.08.2020
  03.08.2020

  Wpłata przekazana z środków zebranych na portalu zrzutkap.pl https://zrzutka.pl/ds646f

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.04.2020
  27.04.2020

  Niech pani Bóg błogosławi i panią strzeże

 • Juńscy - awatar

  Juńscy

  27.04.2020
  27.04.2020

  Życzymy dużo zdrówka i przedewszystkim cierpliwości ,a wszystko sie ułoży . Wiem co to znaczy ,jak mialam 9 lat to też mi sie spalił dom . Bede zaglądac na zbiorkę i pomagac tyle ile bedziemy mogli.

  • Wanda Suliga - awatar

   Wanda Suliga - Organizator zbiórki

   27.04.2020
   27.04.2020

   Bardzo Państwu dziękuję za empatię i pomoc w imieniu Lidzi

 • Pruszczanka - awatar

  Pruszczanka

  23.04.2020
  23.04.2020

  Dobrzy ludzie pomagajcie.Lidka mieszka w Pruszczu całe życie i zróbmy wszystko aby tu mogła dalej mieszkać.Dom zapalił się nie z jej winy

  • Wanda Suliga - awatar

   Wanda Suliga - Organizator zbiórki

   24.04.2020
   24.04.2020

   Oczywiście droga Pruszczanko wszyscy mogący pomóc niechaj pomogą ! każdego z nas może spotkać nieszczęście!

8 537 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 155 osób
Wanda Suliga - awatar

Wanda Suliga

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 155

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mateusz - awatar
Mateusz
10
Bartek - awatar
Bartek
10
Ela Morena - awatar
Ela Morena
20
Michał Tomkowicz - awatar
Michał Tomkowicz
327
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wanda S - awatar
Wanda S
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij