Zbiórka Pomoc dla Loci - zdjęcie główne

Pomoc dla Loci

2 560 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób

[EDIT] 06.07.2018 Loca nadal walczy

Otrzymaliśmy taką oto prośbę o pomoc!

Kochani! Wielu z nas zna historię bohaterów z Warszawy, którzy uratowali małą Locę.
Psinka walczy teraz o życie.
Loca ma około 3 m-ce, poprzedni właściciel zostawił ją zamkniętą na słońcu w samochodzie. Po wezwaniu policji i otwarciu auta Loca była już nieprzytomna. Weterynarz stwierdził przegrzanie, odwodnienie, zarobaczenie i anemię. Była też niewyobrażalnie brudna, a sierść chodziła razem z pchłami. Sunia najprawdopodobniej nigdy nie była odrobaczana ani szczepiona, natomiast ze względu na to jak była i jest słaba, szczepienia musimy odłożyć na później. Ilość pasożytów w jej organizmie była tak wielka, że przy odrobaczaniu organizm nie radził sobie z usuwaniem toksyn powstałych przy obumieraniu robaków, co skutkowało zatruciem. Jakby tego było mało, sunia ma parwowirozę. Od dwóch dni nie chciała jeść ani pić, leżała pod kroplówkami. Po tym jak zaczęła wymiotować i zaczęła załatwiać się krwią, umieściliśmy ją w szpitalu. Dostała już surowicę. W przypadku parwowirozy nie można być
niczego pewnym. Badania krwi wychodzą słabo, a stan Loci nie poprawia się, cały czas wymiotuje. Leży pod kroplówkami.

Dzienny koszt pobytu w szpitalu to około 300 złotych, potrzebujemy pieniędzy przynajmniej na kolejny tydzień.

10 dni po 300 zł daje 3000 zł... Bardzo prosimy o pomoc w leczeniu Loci :(

Liczy się każda minuta! Pomóżmy psinie, wystarczy symboliczna kwota.

Z góry serdecznie dziękujemy za każdą pomoc <3
Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.07.2018
  06.07.2018

  Powodzenia

 • Ewa O. - awatar

  Ewa O.

  04.07.2018
  04.07.2018

  Na zdrowie.👍

2 560 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób

Wpłaty: 78

Anna Wójcik - awatar
Anna Wójcik
20
Karolina - awatar
Karolina
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Raffa - awatar
Raffa
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij