Zbiórka Pomoc dla Loci - zdjęcie główne

Pomoc dla Loci

2 560 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób

[EDIT] 06.07.2018 Loca nadal walczy

Otrzymaliśmy taką oto prośbę o pomoc!

Kochani! Wielu z nas zna historię bohaterów z Warszawy, którzy uratowali małą Locę.
Psinka walczy teraz o życie.
Loca ma około 3 m-ce, poprzedni właściciel zostawił ją zamkniętą na słońcu w samochodzie. Po wezwaniu policji i otwarciu auta Loca była już nieprzytomna. Weterynarz stwierdził przegrzanie, odwodnienie, zarobaczenie i anemię. Była też niewyobrażalnie brudna, a sierść chodziła razem z pchłami. Sunia najprawdopodobniej nigdy nie była odrobaczana ani szczepiona, natomiast ze względu na to jak była i jest słaba, szczepienia musimy odłożyć na później. Ilość pasożytów w jej organizmie była tak wielka, że przy odrobaczaniu organizm nie radził sobie z usuwaniem toksyn powstałych przy obumieraniu robaków, co skutkowało zatruciem. Jakby tego było mało, sunia ma parwowirozę. Od dwóch dni nie chciała jeść ani pić, leżała pod kroplówkami. Po tym jak zaczęła wymiotować i zaczęła załatwiać się krwią, umieściliśmy ją w szpitalu. Dostała już surowicę. W przypadku parwowirozy nie można być
niczego pewnym. Badania krwi wychodzą słabo, a stan Loci nie poprawia się, cały czas wymiotuje. Leży pod kroplówkami.

Dzienny koszt pobytu w szpitalu to około 300 złotych, potrzebujemy pieniędzy przynajmniej na kolejny tydzień.

10 dni po 300 zł daje 3000 zł... Bardzo prosimy o pomoc w leczeniu Loci :(

Liczy się każda minuta! Pomóżmy psinie, wystarczy symboliczna kwota.

Z góry serdecznie dziękujemy za każdą pomoc <3
Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.07.2018
  06.07.2018

  Powodzenia

 • Ewa O. - awatar

  Ewa O.

  04.07.2018
  04.07.2018

  Na zdrowie.👍

2 560 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób

Wpłaty: 78

Anna Wójcik - awatar
Anna Wójcik
20
Karolina - awatar
Karolina
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Raffa - awatar
Raffa
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij