Zbiórka Ratujmy Stworka ! - zdjęcie główne

Ratujmy Stworka !

3 702 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Aleksandra Głogowska - awatar

Aleksandra Głogowska

Organizator zbiórki

Czasem już nie mam sił pisać, nie mam sił nawet na to by po raz kolejny w oczach piekły łzy. Każdego dnia boję się sięgnąć do internetu, a trwoga i pustka jaką odczuwam wewnątrz wydaję się być najgłębszym cierpieniem. To co muszą czuć one? Skoro ja jedynie widzę a one czują a one w tym żyją? Tyle trzeba a tak niewiele można. Mogę jeszcze mieć nadzieję, że ktoś po raz kolejny nie odwróci wzroku od cierpienia, tak jak ja niegdyś robiłam omijając zdjęcia które były najwymowniejszą i najstraszliwszą prawdą z jaką się zetknęłam. Należy działać. Proszę otwórzcie serca na coś więcej niż własne rodziny i własne życie, może kiedyś to wam będzie potrzebna pomoc. Moim najgłębszym marzeniem jest by uratować Stworka i inne, każde które w sercach czują ból a w ich oczach widać strach. Zbyt wiele jest istot które w agonii płacze po nocach czekając na pomoc a gorzej jak już nawet w nią nie wierzą. Uratujemy je, chciałabym obiecać. Te słowa napisałam tydzień temu widząc zdjęcia cierpiących zwierząt dziś mam w domu pieska który potrzebuje naszej pomocy. Stworka znaleźliśmy w piątek 27 stycznia 2017 roku około godziny 12. Ludzie próbowali przepędzić wystraszone zwierzę z środka jednej z głównych ulic w Rumi, bez zastanowienia wyskoczyłam z auta by biec mu na ratunek. Wtedy jeszcze nie wiedziałam co nas czeka, myślałam że to jedynie kolejne biedactwo któremu muszę znaleźć dom albo odnaleźć jego właściciela bo może się zgubił. Prawda okazała się o wiele straszniejsza. Walczymy o życie, rozpoczęliśmy bitwę z paskudnym nowotworem (Hepatoid gland adenocarcinoma - gruczolakorak wywodzący się z tk. gruczołowej gruczołów okołoodbytniczych i napletka. ). Złośliwiec nie pozwala Stworkowi wypróżniać się, ani bezboleśnie się poruszać. Jakby tego było mało nasz chłopczyk cierpi również z powodu zapalenia płuc które wywołuje spazmatyczny kaszel. Na samym wstępie usłyszeliśmy, że psa trzeba uśpić. Nie poddaliśmy się. Znaleźliśmy wspaniałą Panią weterynarz która postanowiła walczyć u naszego boku o życie. O życie psa który wycierpiał już i tak zbyt wiele. Niestety operacja kosztuje, tak samo jak liczne leki. Tutaj zgłaszamy się do was o pomoc. Prosimy my jako nowi (możliwe że pierwsi), kochający opiekuni Stworka, prosi Stworek, prosi jego rodzeństwo ( Remus Kot, Lila Kotka i Niko Pies) które w ciągu tych trzech dni zdążyło przyjąć go do rodziny i które samo wycierpiało wiele nim znaleźliśmy się we właściwym miejscu i właściwym czasie by dać im bezpieczeństwo i miłość.  Ich już szczęśliwe życie możecie obejrzeć pod tym linkiem : https://www.instagram.com/beautifulnature_animallove/ . Pod tym linkiem można również zobaczyć więcej zdjęć i filmiki ze Stworkiem. Pomóżcie nam sprawić by Stworek w najbliższych latach znalazł się tam wśród nich. Stworek ma tylko dwie możliwości czeka go albo operacja albo śmierć.   Każdy grosz się liczy, pamiętajcie proszę !

Aktualizacje


 • Aleksandra Głogowska - awatar

  Aleksandra Głogowska

  05.06.2017
  05.06.2017

  Zapowiadało się dobrze, żył sobie szczęśliwie mimo problemów neurologicznych, najedzony, wyglaskany, miał ciepło możliwe że pierwszy raz od bardzo dawna. Tak bardzo wierzyłam w to, że będzie nam towarzyszył jeszcze kilka lat. W sobotę 03.06 Stworek zsusial się pod siebie, nawet nie próbował wstać.. później było tylko gorzej, przestał jeść i pić mimo iż było widać że męczy go pragnienie. Nie mógł utrzymać równowagi, przewraca sie przy każdej próbie wstania. Wczoraj dostał drgawek a w oczach po raz pierwszy od kilku miesięcy widać było ból. Prawdopodobnie Stworek miał przeżuty do mózgu, a guz powiększył sie na tyle że uposledzil mu najprostsze funkcje życiowe. Badania mózgu oraz praktycznie niemożliwa próba usunięcia guza przysporzyla by mu dużo cierpienia. Kocham go bardzo i wiem ze wszyscy tutaj tez przez co podjęłam jedną z trudniejszych decyzji o skróceniu jego cierpienia. Wdzięczna jestem za to pół roku które dane nam było razem spędzic. Oby jego dusza żyła wiecznie. Odpoczywaj.

Komentarze


 • Anonimowa - awatar

  Anonimowa

  08.02.2017
  08.02.2017

  Trzymam kciuki.

  • Aleksandra Głogowska - awatar

   Aleksandra Głogowska - Organizator zbiórki

   08.02.2017
   08.02.2017

   Dziękujemy za wsparcie :)

 • Sabina Wisniewska - awatar

  Sabina Wisniewska

  07.02.2017
  07.02.2017

  zyczę zdrowka dla Stworka

  • Aleksandra Głogowska - awatar

   Aleksandra Głogowska - Organizator zbiórki

   08.02.2017
   08.02.2017

   Na pewno wyzdrowieje :)

 • Dorota - awatar

  Dorota

  07.02.2017
  07.02.2017

  Życzę pieskowi zdrówka .

  • Aleksandra Głogowska - awatar

   Aleksandra Głogowska - Organizator zbiórki

   08.02.2017
   08.02.2017

   Bardzo dziękuję :)

 • Gosia i Łukasz - awatar

  Gosia i Łukasz

  06.02.2017
  06.02.2017

  Powrotu do zdrówka 😊

  • Aleksandra Głogowska - awatar

   Aleksandra Głogowska - Organizator zbiórki

   06.02.2017
   06.02.2017

   Dziękujemy bardzo :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.02.2017
  06.02.2017

  Kochany, trzymaj się, będziesz zdrowy

  • Aleksandra Głogowska - awatar

   Aleksandra Głogowska - Organizator zbiórki

   06.02.2017
   06.02.2017

   Dziękujemy bardzo. Napewno będzie :)

3 702 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Aleksandra Głogowska - awatar

Aleksandra Głogowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 89

Chwaszczewska Agnieszka - awatar
Chwaszczewska Agnieszka
15
Elżbieta - awatar
Elżbieta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
5
Marta - awatar
Marta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij