Zbiórka Podaruj uśmiech dziecku - zdjęcie główne

Podaruj uśmiech dziecku

398 zł  z 42 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Fundacja Green Roads otwiera zbiór kosztów dla niepełnosprawnych dzieci, którzy uciekali przed wojną do Polski. Każde dziecko potrzebuje indywidualnej pomocy!

Większość dzieci straciło domy, normalne życie. Musieli uciekać z ojczyzny, Ukrainy, z powodu rosyjskiej agresji. Teraz dzieci są bezpieczne i znajdują się w Ustroniu. Mimo wszystko są pełni pragnienia życia i nie tracą nadziei. Poniżej możesz zobaczyć ich imiona, zdjęcia i diagnozy. Proszę spójrz w te oczy i pomóż ile możesz. Nawet 5 złotych może zmienić życie tych niesamowitych dzieci.

Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup:

- Gry rozwijające zdolności motoryczne

- Specjalne jedzenie ( bez laktozy, bez glutenu )

- Tablety do nauki i specjalnych program komunikacji niewerbalnej

- Leki przepisane przez lekarza

- Okulary dla wzroku

- Sprzęt sportowo-rozwojowy, rehabilitacyjny

- Multicookery (po operacjach dzieciom przepisuje się diety, których niestety nie można teraz przestrzegać)

Wiktor Dubovik    1 rok

Dziecko urodziło się z rozpoznaniem cephalohematoma, wylew krwi do mózgu dziecka przy urodzeniu.

Daniel Weiber   4 lata

Egzofaloza - wady wrodzone, deformacje i nieprawidłowości chromosomalne, wrodzona wada krwi, podwojenie jelit, niedrożność jelit.

Ryaba Maria   12 lat

Choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia widzenia, zespół nadpobudliwości psychoruchowej.

Ryabiy Wołodymyr    14 lat

Choroba afektywna dwubiegunowa, zespół nadpobudliwości psychoruchowej.

Leonenko Tymofij Samir   10 lat

Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi, PTSD, zaburzenia odżywiania, koślawość stopy.

Melnichenko Leonid  6 lat

Diagnoza - autyzm, dziecko z niepełnosprawnością.

Beń Artur   7 lat

Zespół Ballera-Herolda. Rzadka choroba genetyczna zeza popromiennego. Wrodzona wada serca.

Beń Maria    8 lat

Zespół Ballera-Herolda. Obustronny zez, aplazja palców obu nadgarstków, hipoplazja lewego barku.

Beń Ioanna   10 lat

Wrodzony obustronny zez promieniowy Dysplazja palców obu nadgarstków, wrodzona wada mózgu. Dziecko nie może samodzielnie chodzić. 

Weronika Czechonadska   10 lat

Dziecko z inwalidą.
Diagnoza autyzm, podgrupa A, ataktyczny zespół, umysłowe zacofanie F 84,1 F 80, 1 G. Resztkowa organiczna niewydolność mózgu. Niedorozwój mowy, niewydolność piramidowa, niepełnosprawność od dzieciństwa.

Michaił Sazonow   8 lat

Diagnoza autyzm, zwłoka psychomotorycznego rozwoju, niedorozwoju komunikatywnej funkcji. Po przeniesionego COVID 19 dziecko utraciło niuch.

Kiladze Karina   15 lat

Diagnoza - cukrzyca, ciężka forma. Kontrola glikemii wysokiego ryzyka. Polineuropatia cukrzycowa.

Kristnina Krynytska   11 lat

Diagnoza - zespół wegetatywnej dysfunkcji, wtórnakardiopatia, jest otwarte owalne okno.

Pawłowski Stanisław   10 lat

Dziecko niepełnosprawne, idiopatyczna skolioza w kształcie litery S 3-4. Noszenie gorsetu jak Sheno.

Buga Jarosław   3 lata

Diagnoza – dziecko z niepełnosprawnością. Zespół Downa, zespół trisomii. 

Vovk Wadim   3 lata

Diagnoza - opóźnienie rozwojowe, dziecko, zgodnie z wnioskiem protokołu Lekarsko-doradczej komisji znajduje się w grupie ryzyka dzieci z niepełnosprawnością. Całkowita nietolerancja laktozy.

Vovk Władysław   9 lat

Diagnoza - dziecko niepełnosprawne Autyzm, rozszczep kręgosłupa, niedotlenienie mózgu.

Taisiya Efremova   2 lata

Zespół stresu pourazowego przez wojnę, wrodzona choroba krwi.

Nadiya Efremowa   12 lat

Zespół stresu pourazowego przez wojnę, dziewczyna prawie nie je i nie śpi.

Zlata Tarasowa 4 lata

Zespół stresu pourazowego przez wojnę, dziecko prawie nie je i nie śpi. Dziewczynka nie chodzi do przedszkola z powodu trudności komunikacyjnych.

398 zł  z 42 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Vlad P - awatar
Vlad P
8

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij