Zbiórka Karm mnie,kochaj i nie opuszczaj - zdjęcie główne

Karm mnie,kochaj i nie opuszczaj

300 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

"Nie możemy pomóc każdemu,ale każdy może pomóc komuś"

           Wiele lat temu po raz pierwszy, po ciele każdego z członków naszej fundacyjnej rodziny, rozeszła się nieopisana fala ogromnej chęci pomagania i jeszcze większej wrażliwości na los innych.Stało się to po tym ,jak spojrzeliśmy w oczy naszej pierwszej uratowanej istoty...Emocje,jakie się w Nich iskrzyły, były nie do opisania...

          Istoty,różne istoty. Jedne są małymi kotkami, które od swoich pierwszych dni musiały zmagać się z bestialstwem człowieka,lub bólem, związanym z ich dolegliwościami, inne istotki, to psy-te młodsze i starsze, które po ogromnym cierpieniu,poznaniu, co to oznacza prawdziwy głód i pragnienie oraz zaznawszy uczucia, jakie towarzyszy wielodniowemu konaniu, przywiązanym do drzewa sznurem lub łańcuchem, dostały swoją jedyną szansę...

          Wciąż przerażone, nieśmiało zerkające na nasze sylwetki... wciąż nieufne, bojące się głośniej wypuścić powietrze.Przekonane, że pomimo Naszych spokojnych głosów, zaraz z premedytacją zadamy im kolejny cios, będziemy jeszcze gorszymi oprawcami od tych poprzednich...

           Mijają godziny, dni, tygodnie- nic się nie dzieje. Nikt nie bije, nie krzyczy, pozwala swobodnie chodzić, jeść i pić... przytula w każdej wolnej chwili.To właśnie los i przeżycia. Przeżycia , które nie pozwalają o sobie zapomnieć, pomimo tego , że los zmienił bieg i złączył go z innym światem, światem wzajemnego szacunku, dbałości, miłości i zaufania- bez jakiegokolwiek ucisku.

          Czasem po kilku dniach, czasem po tygodniach, a czasem po kilku godzinach- te wszystkie skrzywdzone istotki, Nasi podopieczni, na nowo postanawiają zaufać człowiekowi.Pomagamy im jak tylko umiemy- z głębi dobroczynnego serca...

            I wreszcie pojawia się ten wzrok, wzrok pełen szacunku i ufności...

            Nasi wszyscy podopieczni, przeżyli okrutne chwile w swoim życiu.Pomogliśmy im o nich zapomnieć, jak tylko Oni sami nam na to pozwalali.Rany choć z wierzchu zawsze się zagoją, to wewnątrz wciąż potrafią być żywe. Otoczyliśmy ich wspaniałą opieką i wciąż je nią otaczamy, jednak, opieka jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za ich opiekę psychiczną, ale też fizyczną... no i tu się pojawia prośba w Waszą stronę, w stronę Waszej woli,woli do pomagania innym...

              Nie powiemy nic nadzwyczajnego- jeść każdy musi. Nasi podopieczni również. Prosimy Was w ich imieniu-wykonaj prosty gest i pomóż Nam w zakupieniu dla Nich ich ulubionych smakołyków oraz karmy. Dni są coraz zimniejsze , Nasze małe istotki- głodomorki jedzą o wiele więcej niż w lato.Chcemy zebrać zapas karmy i smakołyków za kwotę 1500 zł

Przyłącz się do zbiórki. Namaluj uśmiech na ich twarzy!

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń 665 403 450.

              


Komentarze


  • Małgorzata Jurek - awatar

    Małgorzata Jurek

    23.09.2019
    23.09.2019

    Przesyłam dużo ciepła

300 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
M. KA - awatar
M. KA
5
Maria Kaniewska - awatar
Maria Kaniewska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anna - awatar
Anna
20
Ilona - awatar
Ilona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Monika M - awatar
Monika M
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij