Zbiórka Pomóż Marcie w walce z chorobą - zdjęcie główne

Pomóż Marcie w walce z chorobą

3 840 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby


Aktualizacja 20.12.2020 - Niestety musimy poinformować o bardzo smutnym fakcie. W nocy 19/20 grudnia 2020 niestety odeszła od nas wszystkich do lepszego świata Marta Paprocka. Dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie Marcie Paprockiej w ostatnich latach. Dzięki temu wsparciu Marcie było lżej w codziennej walce z mukowiscydozą i innymi przeciwnościami losu. Dziękujemy za okazane serce. W dniu dzisiejszym zbiórka zostaje zamknięta.

Fundacja Nieskończone Możliwości


Nazywam się Marta Paprocka i mieszkam w Łukowie w województwie lubelskim, jestem rodowitą łowiczanką. Choruję na mukowiscydozę, którą zdiagnozowano u mnie w 3 miesiącu życia. Zmagam się również z cukrzycą i problemami z nerkami. Moje życie to ciągła próba sił- jeszcze jako dziecko starałam się, by dawać sobie radę. Im jestem jednak starsza tym jest Mi coraz ciężej. W dzieciństwie rzadko prosiłam o pomoc w moich zmaganiach, jednak obecnie moja tragiczna sytuacja finansowa mnie do tego zmusiła. Koszty nierefundowanego leczenia i odżywek są coraz droższe ze względu na ich narastającą ilość. Do tego dochodzą jeszcze koszty sprzętu rehabilitacyjnego i dojazdu do ośrodków medycznych, głównie Szpitala w Warszawie na ul. Płockiej. Gdy byłam młodsza, pracowałam zawodowo w sklepie przy kasie, o czym zawsze marzyłam od dzieciństwa i starałam się być bardziej samodzielna, jednak od ponad roku nie pracuję, mój stan nie pozwala podjąć pracy i moim codziennym problemem jest zastanawianie się, jak sfinansuje kolejne leki. Marzę o normalnym spacerze z drugą połówką i normalniejszej codzienność. Moją pasją jest jazda na rowerze, co w moim obecnym stanie zdrowia, pozostaje poza zasięgiem. Dlatego dziękuję za każdą pomoc i każdą darowiznę, nawet najmniejszą. Pozwala mi ona odetchnąć, znów poczuć się bardziej samodzielna, jak na moim zdjęciu profilowym tej zbiórki. Chce znów czuć radość z życia, skupiać się na pasjach, być wolna przynajmniej na kilka miesięcy od trosk związanych ze sfinansowaniem mojego leczenia i skupić się na mojej walce z mukowiscydozą i moich marzeniach oraz pasjach. 


aktualizacja 9 sierpień 2019

Drodzy darczyńcy bardzo ważna informacja ! Marta 23 sierpnia rozpocznie kwalifikacje do przeszczepu płuc w szpitalu w Szczecinie ( Specjalistyczny Szpital im. prof. Alfreda Sokołowskiego). Martę czeka podróż do Szczecina i badania, które pokażą czy w jej przypadku potwierdzą się wstępne informacje o wymaganym podwójnym przeszczepieniu. Mamy nadzieję, że Marta zostanie zakwalifikowana do przeszczepu w Szczecinie i będzie oczekiwała na  płuca od dawcy. W związku z całym procesem kwalifikacji, planowanym zabiegiem i funkcjonowaniem po nim Marta będzie musiała dysponować środkami finansowymi na leki, przejazdy i odżywki etc. Niestety ich nie posiada. Dlatego prosimy z całego serca o wsparcie dla Marty oraz kibicowanie jej w procesie kwalifikacji do przeszczepu. Wierzymy w moc waszego wsparcia i modlitwy w udany przeszczep płuc Marty oraz znalezienie dawcy. Dziękujemy za udostępnienie zbiórki i wasze darowizny.


aktualizacja 7 listopad 2019

Kochani Marta niestety ze względu na podejrzenie wzw nie została zakwalifikowana do przeszczepu płuc w Szczecinie. Obecnie Marta po wstępnych badaniach jest kwalifikowana do przeszczepu w Zabrzu. Sytuacja będzie jasna w najbliższym czasie. Sytuacja zdrowotna Marty jest bardzo trudna. Prosimy was o dalsze darowizny i pomoc Marcie, to dla niej bardzo ważne. Z góry dziękujemy za darowizny i udostępnienia oraz okazane serce. 

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz Marty Paprockiej liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz, na rzecz jej leczenia i rehabilitacji. Miesięczny koszt leków, odżywek, sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego w procesie leczenia i rehabilitacji osoby dorosłej chorej na mukowiscydozę to od kilkuset do kilku tysięcy złotych w zależności od jego zdrowia. Wiele z leków i odżywek oraz sprzętu jest nierefundowane lub refundowane w niewystarczającym stopniu. Dzięki tej zbiórce Marta będzie miała zapewnione fundusze na leki i odżywki oraz dojazd do szpitala na kilka miesięcy i jak środki zbiórki pozwolą zakupi z nich nowy inhalator. Dziękujemy za Państwa wsparcie dla Marty w jej walce. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt.


Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  12.04.2023
  12.04.2023

  https://pomagam.pl/wielkanocpotrzebujacym prosimy o wsparcie akcji na rzecz wsparcia wielkanocnego dla 120 podopiecznych Fundacji, w tym chorych na mukowiscydozę. Szczeg. ma zbiórce. Realizowana akcja pozwoli na dzień dzisiejszy wesprzeć jedynie kilka osób, chcielibyśmy pomóc większej grupie osób :( Z góry dziękujemy za pomoc. Pozdrawiamy

  Jeśli nie masz co zrobić ze swoim 1,5 % podatku, Polecamy 🙂Aby wesprzeć naszą organizację prosimy o wsparcie swoim 1,5 procent % podatku Fundacji FANI MANI z właściwym dopiskiem ( KRS: 0000507234, Cel szczegółowy przekazywanego 1,5 % : 22360 fundacja nieskończone możliwości ) 🙂

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Trzymaj się ❤ - awatar

  Trzymaj się ❤

  06.03.2020
  06.03.2020

  Jesteśmy z Tobą ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.12.2019
  18.12.2019

  Martusia, wierzę w Ciebie, nie poddawaj się ! Walcz o zdrowie !

 • Ewelina Malon - awatar

  Ewelina Malon

  29.07.2019
  29.07.2019

  Powodzenia! Trzymam kciuki

 • Jolanta Marciniak - awatar

  Jolanta Marciniak

  22.07.2019
  22.07.2019

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.07.2019
  19.07.2019

  Trzymaj sie Martusia bęfzie dobrze

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   20.07.2019
   20.07.2019

   dziękujemy za dobre słowa, przekażemy :)

3 840 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby

Wpłaty: 72

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mariusz Burdach - awatar
Mariusz Burdach
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij