Zbiórka Pomóż Marcie w walce z chorobą - zdjęcie główne

Pomóż Marcie w walce z chorobą

3 840 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Zbiórka zakończona
 


Aktualizacja 20.12.2020 - Niestety musimy poinformować o bardzo smutnym fakcie. W nocy 19/20 grudnia 2020 niestety odeszła od nas wszystkich do lepszego świata Marta Paprocka. Dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie Marcie Paprockiej w ostatnich latach. Dzięki temu wsparciu Marcie było lżej w codziennej walce z mukowiscydozą i innymi przeciwnościami losu. Dziękujemy za okazane serce. W dniu dzisiejszym zbiórka zostaje zamknięta.

Fundacja Nieskończone Możliwości


Nazywam się Marta Paprocka i mieszkam w Łukowie w województwie lubelskim, jestem rodowitą łowiczanką. Choruję na mukowiscydozę, którą zdiagnozowano u mnie w 3 miesiącu życia. Zmagam się również z cukrzycą i problemami z nerkami. Moje życie to ciągła próba sił- jeszcze jako dziecko starałam się, by dawać sobie radę. Im jestem jednak starsza tym jest Mi coraz ciężej. W dzieciństwie rzadko prosiłam o pomoc w moich zmaganiach, jednak obecnie moja tragiczna sytuacja finansowa mnie do tego zmusiła. Koszty nierefundowanego leczenia i odżywek są coraz droższe ze względu na ich narastającą ilość. Do tego dochodzą jeszcze koszty sprzętu rehabilitacyjnego i dojazdu do ośrodków medycznych, głównie Szpitala w Warszawie na ul. Płockiej. Gdy byłam młodsza, pracowałam zawodowo w sklepie przy kasie, o czym zawsze marzyłam od dzieciństwa i starałam się być bardziej samodzielna, jednak od ponad roku nie pracuję, mój stan nie pozwala podjąć pracy i moim codziennym problemem jest zastanawianie się, jak sfinansuje kolejne leki. Marzę o normalnym spacerze z drugą połówką i normalniejszej codzienność. Moją pasją jest jazda na rowerze, co w moim obecnym stanie zdrowia, pozostaje poza zasięgiem. Dlatego dziękuję za każdą pomoc i każdą darowiznę, nawet najmniejszą. Pozwala mi ona odetchnąć, znów poczuć się bardziej samodzielna, jak na moim zdjęciu profilowym tej zbiórki. Chce znów czuć radość z życia, skupiać się na pasjach, być wolna przynajmniej na kilka miesięcy od trosk związanych ze sfinansowaniem mojego leczenia i skupić się na mojej walce z mukowiscydozą i moich marzeniach oraz pasjach. 


aktualizacja 9 sierpień 2019

Drodzy darczyńcy bardzo ważna informacja ! Marta 23 sierpnia rozpocznie kwalifikacje do przeszczepu płuc w szpitalu w Szczecinie ( Specjalistyczny Szpital im. prof. Alfreda Sokołowskiego). Martę czeka podróż do Szczecina i badania, które pokażą czy w jej przypadku potwierdzą się wstępne informacje o wymaganym podwójnym przeszczepieniu. Mamy nadzieję, że Marta zostanie zakwalifikowana do przeszczepu w Szczecinie i będzie oczekiwała na  płuca od dawcy. W związku z całym procesem kwalifikacji, planowanym zabiegiem i funkcjonowaniem po nim Marta będzie musiała dysponować środkami finansowymi na leki, przejazdy i odżywki etc. Niestety ich nie posiada. Dlatego prosimy z całego serca o wsparcie dla Marty oraz kibicowanie jej w procesie kwalifikacji do przeszczepu. Wierzymy w moc waszego wsparcia i modlitwy w udany przeszczep płuc Marty oraz znalezienie dawcy. Dziękujemy za udostępnienie zbiórki i wasze darowizny.


aktualizacja 7 listopad 2019

Kochani Marta niestety ze względu na podejrzenie wzw nie została zakwalifikowana do przeszczepu płuc w Szczecinie. Obecnie Marta po wstępnych badaniach jest kwalifikowana do przeszczepu w Zabrzu. Sytuacja będzie jasna w najbliższym czasie. Sytuacja zdrowotna Marty jest bardzo trudna. Prosimy was o dalsze darowizny i pomoc Marcie, to dla niej bardzo ważne. Z góry dziękujemy za darowizny i udostępnienia oraz okazane serce. 

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz Marty Paprockiej liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz, na rzecz jej leczenia i rehabilitacji. Miesięczny koszt leków, odżywek, sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego w procesie leczenia i rehabilitacji osoby dorosłej chorej na mukowiscydozę to od kilkuset do kilku tysięcy złotych w zależności od jego zdrowia. Wiele z leków i odżywek oraz sprzętu jest nierefundowane lub refundowane w niewystarczającym stopniu. Dzięki tej zbiórce Marta będzie miała zapewnione fundusze na leki i odżywki oraz dojazd do szpitala na kilka miesięcy i jak środki zbiórki pozwolą zakupi z nich nowy inhalator. Dziękujemy za Państwa wsparcie dla Marty w jej walce. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt.


Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  20.12.20
  20.12.20

  Aktualizacja 20.12.2020 - Niestety musimy poinformować o bardzo smutnym fakcie. W nocy 19/20 grudnia 2020 niestety odeszła od nas wszystkich do lepszego świata Marta. Dziękujemy za okazaną pomoc i wsparcie Marcie w ostatnich latach. Dzięki temu wsparciu Marcie było lżej w codziennej walce z mukowiscydozą i innymi przeciwnościami losu. Dziękujemy za okazane serce. W dniu dzisiejszym zbiórka zostaje zamknięta. Fundacja Nieskończone Możliwości

Komentarze


 • Trzymaj się ❤ - awatar

  Trzymaj się ❤

  06.03.20
  06.03.20

  Jesteśmy z Tobą ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.12.19
  18.12.19

  Martusia, wierzę w Ciebie, nie poddawaj się ! Walcz o zdrowie !

 • Ewelina Malon - awatar

  Ewelina Malon

  29.07.19
  29.07.19

  Powodzenia! Trzymam kciuki

 • Jolanta Marciniak - awatar

  Jolanta Marciniak

  22.07.19
  22.07.19

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.07.19
  19.07.19

  Trzymaj sie Martusia bęfzie dobrze

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   20.07.19
   20.07.19

   dziękujemy za dobre słowa, przekażemy :)

3 840 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciły 72 osoby
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 72

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mariusz Burdach - awatar
Mariusz Burdach
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij