Zbiórka Pomóż Marcie w walce z chorobą - miniaturka zdjęcia

Pomóż Marcie w walce z chorobą

Zbiórka Pomóż Marcie w walce z chorobą - zdjęcie główne

Pomóż Marcie w walce z chorobą

3 690 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Wpłać teraz
 


Nazywam się Marta Paprocka i mieszkam w Łukowie w województwie lubelskim, jestem rodowitą łowiczanką. Choruję na mukowiscydozę, którą zdiagnozowano u mnie w 3 miesiącu życia. Zmagam się również z cukrzycą i problemami z nerkami. Moje życie to ciągła próba sił- jeszcze jako dziecko starałam się, by dawać sobie radę. Im jestem jednak starsza tym jest Mi coraz ciężej. W dzieciństwie rzadko prosiłam o pomoc w moich zmaganiach, jednak obecnie moja tragiczna sytuacja finansowa mnie do tego zmusiła. Koszty nierefundowanego leczenia i odżywek są coraz droższe ze względu na ich narastającą ilość. Do tego dochodzą jeszcze koszty sprzętu rehabilitacyjnego i dojazdu do ośrodków medycznych, głównie Szpitala w Warszawie na ul. Płockiej. Gdy byłam młodsza, pracowałam zawodowo w sklepie przy kasie, o czym zawsze marzyłam od dzieciństwa i starałam się być bardziej samodzielna, jednak od ponad roku nie pracuję, mój stan nie pozwala podjąć pracy i moim codziennym problemem jest zastanawianie się, jak sfinansuje kolejne leki. Marzę o normalnym spacerze z drugą połówką i normalniejszej codzienność. Moją pasją jest jazda na rowerze, co w moim obecnym stanie zdrowia, pozostaje poza zasięgiem. Dlatego dziękuję za każdą pomoc i każdą darowiznę, nawet najmniejszą. Pozwala mi ona odetchnąć, znów poczuć się bardziej samodzielna, jak na moim zdjęciu profilowym tej zbiórki. Chce znów czuć radość z życia, skupiać się na pasjach, być wolna przynajmniej na kilka miesięcy od trosk związanych ze sfinansowaniem mojego leczenia i skupić się na mojej walce z mukowiscydozą i moich marzeniach oraz pasjach. 


aktualizacja 9 sierpień 2019

Drodzy darczyńcy bardzo ważna informacja ! Marta 23 sierpnia rozpocznie kwalifikacje do przeszczepu płuc w szpitalu w Szczecinie ( Specjalistyczny Szpital im. prof. Alfreda Sokołowskiego). Martę czeka podróż do Szczecina i badania, które pokażą czy w jej przypadku potwierdzą się wstępne informacje o wymaganym podwójnym przeszczepieniu. Mamy nadzieję, że Marta zostanie zakwalifikowana do przeszczepu w Szczecinie i będzie oczekiwała na  płuca od dawcy. W związku z całym procesem kwalifikacji, planowanym zabiegiem i funkcjonowaniem po nim Marta będzie musiała dysponować środkami finansowymi na leki, przejazdy i odżywki etc. Niestety ich nie posiada. Dlatego prosimy z całego serca o wsparcie dla Marty oraz kibicowanie jej w procesie kwalifikacji do przeszczepu. Wierzymy w moc waszego wsparcia i modlitwy w udany przeszczep płuc Marty oraz znalezienie dawcy. Dziękujemy za udostępnienie zbiórki i wasze darowizny.


aktualizacja 7 listopad 2019

Kochani Marta niestety ze względu na podejrzenie wzw nie została zakwalifikowana do przeszczepu płuc w Szczecinie. Obecnie Marta po wstępnych badaniach jest kwalifikowana do przeszczepu w Zabrzu. Sytuacja będzie jasna w najbliższym czasie. Sytuacja zdrowotna Marty jest bardzo trudna. Prosimy was o dalsze darowizny i pomoc Marcie, to dla niej bardzo ważne. Z góry dziękujemy za darowizny i udostępnienia oraz okazane serce. 

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz Marty Paprockiej liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz, na rzecz jej leczenia i rehabilitacji. Miesięczny koszt leków, odżywek, sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego w procesie leczenia i rehabilitacji osoby dorosłej chorej na mukowiscydozę to od kilkuset do kilku tysięcy złotych w zależności od jego zdrowia. Wiele z leków i odżywek oraz sprzętu jest nierefundowane lub refundowane w niewystarczającym stopniu. Dzięki tej zbiórce Marta będzie miała zapewnione fundusze na leki i odżywki oraz dojazd do szpitala na kilka miesięcy i jak środki zbiórki pozwolą zakupi z nich nowy inhalator. Dziękujemy za Państwa wsparcie dla Marty w jej walce. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt.


Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  20.04.20
  20.04.20

  Dziękujemy wam za dotychczasową pomoc na rzecz Marty. Przekazane darowizny pozwoliły w istotny sposób wspomóc jej leczenie i rehabilitację. Do osiągnięcia celu zbiórki jest blisko, dlatego prosimy o kolejne datki, które pozwolą wspomóc Martę. pozdrawiamy Fundacja Nieskończone Możliwości

Komentarze


 • Trzymaj się ❤ - awatar

  Trzymaj się ❤

  06.03.20
  06.03.20

  Jesteśmy z Tobą ❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.12.19
  18.12.19

  Martusia, wierzę w Ciebie, nie poddawaj się ! Walcz o zdrowie !

 • Ewelina Malon - awatar

  Ewelina Malon

  29.07.19
  29.07.19

  Powodzenia! Trzymam kciuki

 • Jolanta Marciniak - awatar

  Jolanta Marciniak

  22.07.19
  22.07.19

  Powodzenia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.07.19
  19.07.19

  Trzymaj sie Martusia bęfzie dobrze

  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

   Fundacja Nieskończone Możliwości - Organizator zbiórki

   20.07.19
   20.07.19

   dziękujemy za dobre słowa, przekażemy :)

3 690 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 71 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 71

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mariusz Burdach - awatar
Mariusz Burdach
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij