Zbiórka Pomoc i wsparcie - zdjęcie główne

Pomoc i wsparcie

63 842 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 113 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Megi Kosacka - awatar

Megi Kosacka

Organizator zbiórki


 Jestem Małgorzata, mam 30 lat.

 Zacznę może od początku dlaczego zdecydowaliśmy się na założenie tej zbiórki.

Na przełomie lutego i marca bardzo chorowałam. Objawy grypowe utrzymywały się przez około dwa tygodnie. Po dojściu do siebie zaczęły się pierwsze niepokojące objawy. Bóle głowy, o różnym nasileniu. Rano ból, popołudniu, przed snem jak i w nocy. Jeszcze wtedy wydawało się mi, że to może przemęczenie. W 2019r rozpoczęłam swoje wymarzone studia na kierunku prawo. Swój stan tłumaczyłam sobie stresem w pracy jak i na studiach. Przed sesją objawy zaczęły się nasilać. Ból głowy zaczynał mocno utrudniać normalne funkcjonowanie, do tego problem z utrzymaniem równowagi, coraz gorsza koordynacja ruchowa i problem z mową.

Nie było już czasu na zastanawianie się, trzeba było zacząć działać. Trafiliśmy na początku do neurologa i poniżej przedstawiam Wam początek mojej drogi w walce o zdrowie:


30-07-2020 Konsultacja neurologiczna Medident w Oleśnicy


04-08-2020 Badanie MR w Oleśnicy, pierwsza diagnoza - Guz konara środkowego móżdżku po stronie prawej 3.2 cm x 3 cm


18-08-2020 MR głowy w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach, wynik dwuogniskowy naciek - Guz prawej oraz lewej strony


23-09-2020 Kraniektomia podpotyliczna w szpitalu św. Barbary w Sosnowcu,

usunięcie guza konara środkowego móżdżku po stronie prawej


7-10-2020 wynik badania histopatologicznego - desmoplastic medulloblastoma 

G IV, guz złośliwy 


3-11-2020 Kontrolne badanie MR osi mózgowo-rdzeniowej w trakcie pierwszego pobytu w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach

Konsylium zakwalifikowało mnie do tomoterapii, w następnej kolejności do chemioterapii


1-12-2020 Przyjęcie na oddział III Kliniki Radioterapii i Chemioterapii celem rozpoczęcia 6-7 tygodniowego leczenia.


 Moja droga powrotu do zdrowia będzie długa oraz wymagająca dużego nakładu finansowego. Na obecną chwilę jestem osobą niesamodzielną, wymagającą pełnej opieki przez 24h. Następstwem operacji jest nasilenie zaburzeń mowy, połykania, koordynacji ruchowej prawych kończyn. Dodatkowo napadowe drżenie powieki lewej oraz bolesne skurcze łydek.

 Wraz z mężem nie jesteśmy zamożni, utrzymujemy się z pracy własnych rąk. 

Chcemy zebrać pieniądze na opłacenie dalszego kosztownego leczenia z neurolgopedą, fizjoterapeutą. Pieniądze bedą potrzebne również na dojazdy do specjalistów, gdyż w miejscowości gdzie mieszkam nie ma takowych oraz do przystosowania mieszkania do moich niepełnosprawności. Będzie to kluczowe w moim powrocie do sprawności oraz w przyszłości do pracy jak i na studia.

Komentarze


 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  15.01.2021
  15.01.2021

  Zdrówka i siły.

 • Łukasz K. - awatar

  Łukasz K.

  14.01.2021
  14.01.2021

  Dużo zdrowia!

 • Adrian Ado - awatar

  Adrian Ado

  13.01.2021
  13.01.2021

  Wszystkiego dobrego Pozdrawiam 😎🤙

 • Dominika - awatar

  Dominika

  10.01.2021
  10.01.2021

  Megi, obyś jak najszybciej mogła cieszyć się powrotem zdrowia i pełnej sprawności ! Trzymam mocno kciuki!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.01.2021
  10.01.2021

  Trzymam za Was kciuki!!

63 842 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 113 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Megi Kosacka - awatar

Megi Kosacka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 113

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
iorzech - awatar
iorzech
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta - awatar
Aneta
50
Chris - awatar
Chris
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij