Zbiórka Nie umrę prawda?Sunia i nowotwór - zdjęcie główne

Nie umrę prawda?Sunia i nowotwór

501 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Karolina Tomczak - awatar

Karolina Tomczak

Organizator zbiórki

Mamo, mamo pokaże ci pieska zobacz! 

-Nie Karola, mówiłam Ci że.. 

Wtedy przyprowadziłam Sunię na górę do mieszkania.Wiedziałam, że mama nie zgodzi się na przygarnięcie, ale chciałam chociaż dać jej coś do jedzenia.Błąkała się na osiedlu już jakieś dwa tygodnie.Była nieufna do ludzi, właściwie tylko mi pozwoliła się dotknąć, do dziś nie wiem dlaczego tego dnia tak wytrwale szła za mną do domu.. Mama otworzyła drzwi, wzięła psa do środka. I tak, bez słowa, została z nami już 12 lat. 

Była wtedy ciężarna, brudna i przemoknięta.Było mi jej bardzo szkoda z powodu tego, że ktoś ją wyrzucił na bruk.Do dziś kiedy musi odbyć przejażdżkę samochodem trzęsie się ze strachu i nie da sie jej uspokoić. "Spokojnie, nikt nie zrobi ci krzywdy misiu -powtarzam jej.Z perspektywy czasu dziękuje tym ludziom, bo dzięki nim mam najlepszego przyjaciela na całym świecie.Bardziej kochanego psa nie znam i wiem, że nie poznam.Traktuje ją jak członka mojej rodziny i zrobiłabym dla niej wszystko, dlatego trudno mi nie płakać wiedząc jaki czeka ją los...

Dwa dni temu zauważyłam guza na jej brzuszku, w okolicy sutka. Diagnoza - nowotwór gruczołu mlekowego.Było to dla mnie ogromnym zdziwieniem, ponieważ pomimo swojego podeszłego wieku jest energiczna, żywiołowa i nic nie wskazywało na chorobę.

Jedyną szansą dla mojej Suni jest operacja i szereg zabiegów. Trzeba działać bardzo szybko.Koszty badań, zastrzyków, wizyt i samej operacji przewyższają moją studencką kieszeń .Nie jestem w stanie tak szybko wyłożyć całej kwoty, zwłaszcza że muszę w tej chwili uiścić opłaty związane ze studiami.Jestem w totalnej kropce, dlatego apeluję o pomoc.Nie chcę patrzeć bezczynnie jak mój pies cierpi..

Wierzę, że dzięki zbiórce uda mi się opłacić chociaż częściowo koszta leczenia Suni. Za wszelkie wpłaty będę bardzo wdzięczna i z góry dziękuje z całego serca! Za pomoc którą udzieliłam jej kiedyś, pies odpłacił mi się bezgraniczną miłością i nie wyobrażam sobie nie pomóc jej po razy kolejny..tak bardzo kocham moje serduszko..Nie chcę, żeby odeszła.Pomóżmy psiemu aniołkowi! 

                                                        Karolina.


501 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Karolina Tomczak - awatar

Karolina Tomczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Pepcio - awatar
Pepcio
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Dominika - awatar
Dominika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Olga Bąk - awatar
Olga Bąk
20
Justyna - awatar
Justyna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij