Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Witam wszystkich. Zbieram pieniądze potrzebne na realizację mojego własnego projektu pomocy osobom uzależnionym. Chciałabym na początek utworzyć mobilny punkt konsultacyjny. Też jestem uzależniony. Własną terapię odbyłem w 2019r. Kończę teraz kurs instruktor terapii uzależnień oraz planuje studia z pedagogiki o specjalności resocjalizacyjnej. Jest to także kontynuacja mojej terapii i rozwoju osobistego 😀. Chcę pomagać ludziom nieodpłatnie ponieważ wiem z jakimi kosztami związana jest terapia, a każdy człowiek bez względu na sytuację materialną w jakiej się znajduje zasługuje na pomoc. Niestety wszystko to wiąże się z kosztami na które w tej chwili nie mogę sobie pozwolić.
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!
