Zbiórka Rehabilitacja dla Yuki - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Yuki

1 308 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Dawid Jastrzębski - awatar

Dawid Jastrzębski

Organizator zbiórki

Nazywam się Dawid i jestem mieszkańcem Gdańska. Kilka dniu temu nasza suczka o imieniu Yuki trafiła do kliniki dla psów. Krótko po powrocie ze spaceru dolna polowa jej ciała była już bezwładna. Okazało się, że przyczyna tego są dwa popękane kręgi. Potrzebna była natychmiastowa operacja, jeśli miła być szansa za to, że będzie jeszcze kiedyś chodzić. Jak się potem okazało nie był to wynik urazu czy wypadku, lecz skaza na kręgosłupie, która z czasem się nawarstwiała, doprowadzając do pęknięcia dwóch kręgów.

Wstępne badania, operacja i opieka pooperacyjna to koszt ponad 7 tys. złotych. Po powrocie do domu Yuki będzie musiała być rehabilitowana przez co najmniej 3 miesiące.

I tutaj chcieliśmy prosić o Waszą pomoc. Zebrana kwota zostanie przeznaczona na wykwalifikowanego rehabilitanta, który będzie z nią ćwiczył 5 razy w tygodniu oraz niezbędny sprzęt.

Yuki jest członkiem naszej rodziny i zrobimy wszystko, żeby jej pomóc.

Aktualności


 • Dawid Jastrzębski - awatar

  Dawid Jastrzębski

  13.05.19
  13.05.19

  Część! To znowu nasza Yuki. Tym razem w wersji domowej.! Po ponad tygodniu hospitalizacji w końcu do nas wróciła. Kupiliśmy jej specjalny "domek", bo musi mieć ograniczony ruch jeszcze przez 3 tygodnie :( Teraz dyżury, masaże nóżek i naświetlanie specjalnym laserem regenerującym tkanki. Rehabilitacje chodzone na razie odpadają. Mamy nadzieje ze u siebie nabierze nowej energi i z niecierpliwością czekamy aż zacznie chodzić. Dziękujemy za wsparcie i prosimy o dalsze udostępnianie :)

  Zdjęcie aktualności 31 208

1 308 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby
Dawid Jastrzębski - awatar

Dawid Jastrzębski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 42

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Patryk - awatar
Patryk
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30
P.M.C. - awatar
P.M.C.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maja Golecka - awatar
Maja Golecka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Natalia Myszk - awatar
Natalia Myszk
20
Milena - awatar
Milena
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij