Zbiórka Dzieci są dla mnie ważne- pomóż - miniaturka zdjęcia

Dzieci są dla mnie ważne- pomóż Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dzieci są dla mnie ważne- pomóż - zdjęcie główne

Dzieci są dla mnie ważne- pomóż

796 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Mam na imię Iga, mieszkam w województwie lubelskim i mam 3 dzieci, 2 z poprzedniego małżeństwa przemocowego, z którego się w końcu uwolniłam oraz trzecią córkę z nowego związku z nowym partnerem. Wspólnie tworzymy szczęśliwą rodzinę, jednak choroby i niepełnosprawności moich dzieci wpływają bardzo istotnie na nasze codzienne życie, sprawiając wiele trosk i łez. Walczymy z nimi.... ale brakuje nam już sił. Dobro moich dzieci jest dla mnie najważniejsze, jak chyba dla każdej mamy. Dlatego proszę was o pomoc w ich leczeniu, rehabilitacji, kontynuacji terapii i wsparciu edukacji. 

Mój syn Gabriel ma 10 lat, niestety choruje na spektrum autyzmu, ADHD, nie odczuwa sytości, ma również podejrzenie padaczki i dużą agresję. Sprawia to problemy w domu i szkole, jednak nie poddajemy się i próbujemy pracować nad tym. 4,5letnia córka Zuzia choruje na padaczkę i koślawość stóp. Najmniejsza 3 miesięczna córka Jagoda urodzona w 34 tygodniu ma wodogłowie, zniszczony mózg, złe napięcie w mięśniach i wadę serca. O ile ze starszą 2 dzieci jakoś sobie radziłam w ostatnich latach i nie prosiłam nikogo o pomoc tak teraz, od kiedy jest malutka Jagoda nie dajemy rady. Zmagamy się z dodatkowymi wydatkami, dojazdami do lekarzy, zakupami mleka, pampersów, leczeniem i rehabilitacją... Dzisiaj możemy liczyć tylko na siebie. Zjadają nas niestety także kredyty, które musieliśmy wziąć, aby zrobić remont, by nasza 30m kawalerkę dostosować do trójki dzieci, dodatkowe opłaty za żywność i inne codzienne niezbędne opłaty związane z wychowaniem dzieci, ich leczeniem, rehabilitacją oraz ich funkcjonowaniem. Nie stać mnie obecnie nawet na własny samochód, ponieważ są ważniejsze wydatki związane z dziećmi. W sierpniu kupiliśmy np. synowi wyprawkę szkolną, myśleliśmy, że z zapasem, ale niestety przy jego chorobie wszystko jest obecnie zniszczone, pogubione itp. Co pół roku max rok musimy wymieniać zniszczone łóżka, drzwi.... Dlatego, mimo że mi jest z tym źle, muszę poprosić was o pomoc …


Syn uczęszczał w przeszłości do dr Bożeny Śpili najlepszej Poradni z Lublina, uczęszczał również w przeszłości na terapię spektrum autyzmu, w tym roku niestety brakło miejsc i możliwości zapisu przez mój pobyt w szpitalu z najmłodszą z córek, a obecnie problemem jest brak jakichkolwiek funduszy na opłatę komercyjnej terapii/wizyt. Jednakże staramy się synowi zapewnić zalecane przez lekarzy dodatkowe zajęcia sportowe i inne zajęcia, co niestety wiąże się z kosztami. Z najmłodszą Jagodą spędziłam 2 miesiące w szpitalu na oddziale intensywnej terapii, w szpitalu przeszła ciężką operację wstawienia zastawki komorowo otrzewnej, ma wady OUN, podejrzenie agenezy ciała modzelowatego i wiele innych wad np. główki oraz dysmorfię twarzy, przeszła zakażenie sepsą. Jak jej serduszko się nie zrośnie, będzie konieczna w przyszłości kolejna operacja. Jagoda znajduje się obecnie pod ciągłą opieką ponad 10 lekarzy. W ciągu 3 miesięcy życia przeszła bardzo dużo, ale dzielnie walczy. Z powodu zmian, jakie u niej zaszły potrzebna jest niestety kosztowna rehabilitacja, aby Jagódka w przyszłości stanęła na nogi i funkcjonowała na podobnym poziomie jak rówieśnicy. Częściowo refundowana rehabilitacja córki Jagody będzie możliwa od lutego/marca 2023, koszt obecny to 150 PLN za 45minut zajęć bądź 200 PLN w zależności od metody. Powinna być rehabilitowana codziennie, teraz są to sporadyczne wizyty ze względu na koszty. Najmniej problemów jest z córeczka 4 letnia Zuzią, na tą chwilę wymaga kontroli raz na pół roku.
Moje dzieci są dla mnie najważniejsze. Koszty walki o ich jak najlepszą przyszłość są ogromne, dlatego potrzebna jest Wasza pomoc! Każda złotówka jest naprawdę ważna i pomoże Jagódce stawać się sprawniejszą dziewczynką, Gabrielowi w terapii i edukacji szkolnej i Zuzi w codziennym funkcjonowaniu. Zebrane darowizny wspomogą dofinansowanie Fundacji na leczenie, rehabilitację, edukację moich dzieci, np. zakup leków, rehabilitację Jagody, zakup wyprawki szkolnej i terapii spektrum autyzmu Gabriela, koszt komercyjnych wizyt lekarskich Jagody, Zuzi i Gabriela, potrzebnych rzeczy ( ubranka, buty, pieluchy, kosmetyki dla niemowlęcia) związanych z opieką nad Jagodą i Zuzią. Jeśli stan zbiórki chcielibyśmy zakupić również synowi nowe łóżko, czy opłacić mu zajęcia sportowe. Dziękujemy za każdy wasz dar serca i okazane wsparcie. Dziękujemy za każdą złotówkę. Prosiłam już o pomoc w bardzo wielu miejscach, niestety dotychczas nikt nie zaproponował mi żadnego wsparcia. Dzięki Wam może się to zmienić !

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na rzecz dofinansowania na rzecz wydatków związanych z leczenie, rehabilitacją i edukacją trójki dzieci Pani Igi z województwa lubelskiego liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Inflacja oraz duże koszty rehabilitacji i codziennych wydatków to problem społeczny wielu rodzin, w tym wielu rodzin z osobami niepełnosprawnymi i chorymi przewlekłymi w rodzinie. Pomóżmy Pani Idzie w opiece nad dziećmi. Nasza Fundacja nie dysponuje niestety funduszami na pomoc dla Pani Igi. Także zmagamy się ze wzrostem cen i problemami finansowymi. Jednak postanowiliśmy o założeniu tej zbiórki, by spróbować pomóc Jagodzie, Zuzi i Gabrielowi. Pani Iga prosiła o pomoc w wielu urzędach etc., na co posiada stosowną dokumentacje, i nigdzie nie okazano jej wsparcia. Rodzina została z tymi wszystkimi problemami sama i postanowiliśmy zareagować, nie postąpić jak inni. 

Pani Iga dzielnie wychowuje dzieci i mierzy się z wieloma przeciwnościami. To duża jej odwaga! Pani Iga mogła usunąć córkę Jagodę lub oddać ją do adopcji, jednak zdecydowała się na jej wychowanie, bowiem kocha swoje wszystkie dzieci i dla niej są najważniejsze. Przyda się każdy grosz, na rzecz dofinansowania Fundacji dla Jagody, Zuzi i Gabriela. Ta Zbiórka Fundacji, jak każda inna akcja charytatywna Fundacji, jest rozliczana księgowo przez Fundację. Chciałbym także podkreślić, że Fundacja posiada dokumentację poświadczającą sytuację socjalną Pani Igi oraz potwierdzającą schorzenia/ niepełnosprawności jej dzieci, czy też trwającego procesu leczenia i rehabilitacji Jagody.  Dziękujemy serdecznie za Państwa wsparcie w tej walce i okazane serce. Nie można zostawić Pani Igi bez żadnego wsparcia, w trudzie wychowania swoich dzieci. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt. 

Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

  Fundacja Nieskończone Możliwości

  30.01.2023
  30.01.2023

  Prosimy o kolejne nawet niewielkie darowizny na tą zbiórkę, w lutym chcemy bowiem wesprzeć dzieci Pani Igi pierwszym dofinansowaniem Fundacji w ramach tej zbiórki, a zbiórka stoi :(. Jagoda w styczniu przeszła kolejną operację i planowany pobyt w szpitalu, dlatego tak zależy nam na lutym i wsparciu Zuzi, Jagody i Gabriela. Wiemy jak dla nich jest to ważne i istotne. Dziękujemy za wasz dar serca i życzymy wam wszystkiego dobrego. :) Pozdrawiamy

Komentarze


 • Mikołaj Poręba - awatar

  Mikołaj Poręba

  01.01.2023
  01.01.2023

  Dużo zdrówka i wytrwałości

796 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 15

Gosia Bach - awatar
Gosia Bach
70
Agnieszka Lukowska - awatar
Agnieszka Lukowska
55
Paulina - awatar
Paulina
1
Mikołaj Poręba - awatar
Mikołaj Poręba
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij