Zbiórka Poparzonym z AS w Szczecinie - zdjęcie główne

Poparzonym z AS w Szczecinie

109 797 zł  z 600 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 453 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Na skutek nieszczęśliwego wypadku Agnieszka, Maria i Marta zostały dotkliwie poparzone. Obecnie przebywają w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach.

W związku z tą tragedią jako Akademia Dobrych Pomysłów w ramach realizacji statutowych celów uruchamiamy społeczną pomoc dla poszkodowanych, za zgodą Akademii Sztuki w Szczecinie.

Celem zbiórki jest wsparcie leczenia i rehabilitacji dla Agnieszki i Marty.


UPDATE 29.06.2023

 Szanowni Państwo, bardzo dziękujemy za dotychczasowy odzew!

Jako władze Akademii Sztuki w Szczecinie jesteśmy w stałym kontakcie z Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach. Jest to bardzo nowoczesna i świetnie przygotowana placówka.

Celem naszej zbiórki nie jest zatem wsparcie leczenia szpitalnego, a leczenie i rehabilitacja poszpitalna, która będzie niezwykle kosztowna. Mówimy tu o kosztownych zabiegach chirurgii plastycznej, laserowych i innych, lekach, opatrunkach.

 W tej chwili najważniejsza i najbardziej potrzebna jest krew i osocze.  Pilnie potrzebna jest krew grupy 0Rh- (minus) oraz ARh+ (plus) oraz osocze dla naszych koleżanek - Marii i Marty, które ucierpiały w niedzielnym wypadku.

Jeśli uważasz, że możesz i chcesz w ten sposób pomóc - prosimy zgłaszać się do:

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie

al. Wojska Polskiego 80/82, 70-482 Szczecin

w godzinach 7:15-13:15

Wszystkie informacje dotyczące przygotowania się do oddania krwi znajdziecie Państwo na stronie https://www.krwiodawstwo.szczecin.pl/ w zakładce „Dla Krwiodawców”.

Przy zgłoszeniu koniecznie prosimy o wskazanie, że krew jest oddawana dla poszkodowanych w wypadku na Akademii Sztuki w Szczecinie Marii i Marty.

 W najbliższym czasie zaprosimy Państwa także na koncerty charytatywne i aukcje sztuki.

Na stronie zbiórki będziemy na bieżąco przekazywać nowe informacje.

Dziękujemy za wielkie serca!

"Fundacja Akademia Dobrych Pomysłów z Dąbrowy Górniczej specjalizuje się w zbieraniu środków na leczenie, rehabilitację i pomoc ofiarom pożarów. We współpracy z Akademią Sztuki w Szczecinie Fundacja uruchomiła zbiórkę na pomoc dla ofiar niedzielnego, tragicznego wypadku za pośrednictwem portalu pomagam.pl
Bardzo prosimy wszystkich Państwa o pomoc – każda wpłacona kwota, bez żadnej prowizji, zostanie przekazana na leczenie, a później rehabilitację członkiń naszej akademickiej społeczności – Agnieszki, Marii i Marty. Liczymy na Wasze dobre serca. Teraz, możliwe że bardziej niż kiedykolwiek, weźmy sobie do serca motto Akademii Sztuki w Szczecinie – Res Non Verba. Czyny, nie słowa.
Dziękujemy. "

https://www.akademiasztuki.eu/Product/zbiorka-na-leczenie-i-rehabilitacje

"Szanowni Państwo,

w obliczu tragicznego wypadku, jaki miał miejsce w niedzielę w jednej z pracowni naszej Uczelni, wszyscy jesteśmy poruszeni i głęboko zaniepokojeni stanem naszej studentki i dwóch wykładowczyń.

Najciężej ucierpiała studentka pierwszego roku grafiki artystycznej. Obrażeniom uległa także prowadząca pracownię wykładowczyni oraz wykładowczyni obserwująca zajęcia. W tej chwili wszystkie trzy poszkodowane osoby są pod opieką lekarzy w szpitalach. Głęboko wierzymy, że jak najszybciej wrócą do zdrowia i do nas.

Zdarzenie to miało miejsce w pracowni wklęsłodruku, gdzie podczas procesu technologicznego wykorzystuje się środki chemiczne. Według informacji od jednej z osób poszkodowanych, tuż przed zdarzeniem przygotowywano matrycę metalową do akwatinty. Proces przygotowywania matrycy był prowadzony według stałego schematu i ustalonych zasad bezpieczeństwa.

W obecnej chwili nie mamy pełnej wiedzy o bezpośredniej przyczynie wypadku. Trwa postępowanie wyjaśniające. Współpracujemy ze wszystkimi służbami, udzielając informacji i przekazując dokumenty.

Jako Rektorka AS jestem w bezpośrednim kontakcie z rodzinami osób poszkodowanych. Staram się zapewnić im wsparcie prawne i psychologiczne.

Sytuacja jest przytłaczająca, wszyscy mocno przeżywamy to zdarzenie. Jestem do Państwa dyspozycji, jednocześnie proszę o zachowanie spokoju, bo teraz najważniejsze jest, by nasza studentka i wykładowczynie wróciły do zdrowia, a wszyscy, którzy tego potrzebują otrzymali wsparcie.

Dr. hab. Mirosława Jarmołowicz, prof. AS

Rektor Akademii Sztuki w Szczecinie"

Jesteśmy społecznikami, strażakami którzy działają transparentnie i całkowicie charytatywnie.

Licznik zbiórki jest widoczny dla Wszystkich.

 WAŻNE!!!

Cała kwota 100% z tej zbiórki zostanie przeznaczona na pomoc dla poszkodowanych w ramach realizacji statutowych celów w oparciu o dokładne rozliczenie zbiórki na podstawie faktur i przelewów bankowych.  My jako Akademia Dobrych Pomysłów jak i portal pomagam.pl nie pobieramy z tej zbiórki żadnej prowizji 0zł 0%.

To tylko kilka z naszych akcji gdzie dzięki Darczyńcom pomogliśmy pokonać zły los i oddalić się od tragedii wielu poszkodowanym.

https://pomagam.pl/kozlowek     https://pomagam.pl/wielen

https://pomagam.pl/wisla     https://pomagam.pl/mysliszow

https://pomagam.pl/rogozno   https://pomagam.pl/czernin

https://pomagam.pl/nowy_wisnicz     https://pomagam.pl/pozar_w_stanicy

https://pomagam.pl/mamlicz    https://pomagam.pl/rumia

https://pomagam.pl/zaskale

I wiele innych naszych akcji...  https://pomagam.pl/dzieciom_strazaka

Będzie nam miło kiedy dołączysz do naszego Portalu Ludzi Dobrej Woli i polubisz naszą stronę: https://www.facebook.com/PortalLudziDobrejWoli

Jesteśmy również na TikToku.

https://www.tiktok.com/@akademiadobrychpomyslow?lang=pl-PL

Odciśnij z nami swoją pomocną dłoń 🖐 

Dziękujemy ❤

Akademia Dobrych Pomysłów

Napisz do nas:  [email protected]Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Akademia Dobrych Pomysłów - awatar

  Akademia Dobrych Pomysłów

  06.12.2023
  06.12.2023

  Mieliśmy ogromną nadzieję, że te smutne słowa nigdy się nie pojawią...


  " Z głębokim smutkiem informuję, że dzisiaj rano odeszła od nas nasza ukochana Marysia.
  Prosimy o modlitwę za jej duszę. O pogrzebie poinformujemy później."


  Rodzinie, bliskim i przyjaciołom Marysi składamy najszczersze wyrazy współczucia.


  Społeczność Ludzi Dobrej Woli Akademia Dobrych Pomysłów

  Zdjęcie aktualizacji 133 238

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Grazyna Kolter - awatar

  Grazyna Kolter

  20.09.2023
  20.09.2023

  Licytacja-Magnes z Sewilli.

 • Ewa Nowicka - awatar

  Ewa Nowicka

  03.09.2023
  03.09.2023

  Kubki, magnesy i torba z Hamburga.

 • Grazyna Jańczyk - awatar

  Grazyna Jańczyk

  31.08.2023
  31.08.2023

  Oby wyzdrowiały obie Panie

 • Kolory lata - kwiaty dla Marysi - awatar

  Kolory lata - kwiaty dla Marysi

  20.08.2023
  20.08.2023

  Siły i zdrowienia.

 • Moni Rul - awatar

  Moni Rul

  20.07.2023
  20.07.2023

  Licytacja 3 gumki do włosów.

109 797 zł  z 600 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 453 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1 453

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grzegorz - awatar
Grzegorz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
licytacja: szkic "Mewy" - awatar
licytacja: szkic "Mewy"
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Lucyna Kusmirek-Ratajczak - awatar
Lucyna Kusmirek-Ratajczak
200
Beata kalendarz - awatar
Beata kalendarz
110

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij