Pomoc po pożarze w Dębogórze

8 400 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Renata Spychała - awatar

Renata Spychała

Organizator zbiórki

Od ponad 25 lat razem z mężem i synami prowadzimy niewielką firmę zajmującą się usługami leśnymi. Po latach prowadzenia działalności i zainwestowanych środków, kilka miesięcy temu w końcu udało nam się w pełni spłacić jedną z maszyn, na pracy której opiera się nasza działalność i która stanowiła nasze zabezpieczenie finansowe. Stanowiła... 

W ostatni, wyjątkowo upalny piątek - 16 czerwca, doszło do pożaru podczas, którego spłonęła część lasu oraz wspomniana wyżej maszyna - forwarder. Mimo szybkiej reakcji operatora oraz zaangażowaniu służb, które w krótkim czasie pojawiły się na miejscu, żywioł okazał się silniejszy... 

Niestety jedno popołudnie poddało w wątpliwość dalsze losy naszej firmy. Bez tego ciągnika nasza praca, a tym samym wywiązanie się z wszelkich zobowiązań stały się niemożliwe. Jego wartość, czyli około 250 tys. złotych, stanowiła kapitał naszej firmy. Pozbawieni możliwości dalszego prowadzenia działalności stoimy w obliczu decyzji o konieczności zamknięcia firmy.

Naszą jedyną szansą jest staranie się o leasing podobnej maszyny. Do tego celu niezbędne jest jednak zgromadzenie puli pieniędzy na wkład własny, na który jednak brakuje nam środków...

Dlatego też zwracamy się z apelem o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli - liczy się każda złotówka. Pomóżcie nam w walce o to by jeden dzień nie przekreślił tego, co budowaliśmy przez lata...

Komentarze


  • Halina i Genek - awatar

    Halina i Genek

    23.06.21
    23.06.21

    Wytrwałości

8 400 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Renata Spychała - awatar

Renata Spychała

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 65

M... - awatar
M...
99
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
A.M.L - awatar
A.M.L
200
Marcin Ryszczyński - awatar
Marcin Ryszczyński
500
Marzena i Krzysztof - awatar
Marzena i Krzysztof
200
..... - awatar
.....
100
Marek i Agnieszka - awatar
Marek i Agnieszka
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
M... - awatar
M...
105
Mariusz Woźniak - awatar
Mariusz Woźniak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij