Pomoc po pożarze w Dębogórze

8 400 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Renata Spychała - awatar

Renata Spychała

Organizator zbiórki

Od ponad 25 lat razem z mężem i synami prowadzimy niewielką firmę zajmującą się usługami leśnymi. Po latach prowadzenia działalności i zainwestowanych środków, kilka miesięcy temu w końcu udało nam się w pełni spłacić jedną z maszyn, na pracy której opiera się nasza działalność i która stanowiła nasze zabezpieczenie finansowe. Stanowiła... 

W ostatni, wyjątkowo upalny piątek - 16 czerwca, doszło do pożaru podczas, którego spłonęła część lasu oraz wspomniana wyżej maszyna - forwarder. Mimo szybkiej reakcji operatora oraz zaangażowaniu służb, które w krótkim czasie pojawiły się na miejscu, żywioł okazał się silniejszy... 

Niestety jedno popołudnie poddało w wątpliwość dalsze losy naszej firmy. Bez tego ciągnika nasza praca, a tym samym wywiązanie się z wszelkich zobowiązań stały się niemożliwe. Jego wartość, czyli około 250 tys. złotych, stanowiła kapitał naszej firmy. Pozbawieni możliwości dalszego prowadzenia działalności stoimy w obliczu decyzji o konieczności zamknięcia firmy.

Naszą jedyną szansą jest staranie się o leasing podobnej maszyny. Do tego celu niezbędne jest jednak zgromadzenie puli pieniędzy na wkład własny, na który jednak brakuje nam środków...

Dlatego też zwracamy się z apelem o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli - liczy się każda złotówka. Pomóżcie nam w walce o to by jeden dzień nie przekreślił tego, co budowaliśmy przez lata...

Komentarze


  • Halina i Genek - awatar

    Halina i Genek

    23.06.2021
    23.06.2021

    Wytrwałości

8 400 zł  z 60 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Renata Spychała - awatar

Renata Spychała

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 65

M... - awatar
M...
99
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
A.M.L - awatar
A.M.L
200
Marcin Ryszczyński - awatar
Marcin Ryszczyński
500
Marzena i Krzysztof - awatar
Marzena i Krzysztof
200
..... - awatar
.....
100
Marek i Agnieszka - awatar
Marek i Agnieszka
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
M... - awatar
M...
105
Mariusz Woźniak - awatar
Mariusz Woźniak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij