Zbiórka Straciły wszystko w pożarze ! - zdjęcie główne

Straciły wszystko w pożarze !

20 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba

Niedawno w naszym mieście wydarzyła się tragedia.

Pożegnaliśmy zwierzoluba, przyjaciela, dobrego człowieka :(

Jego zwierzęta utraciły swój dom oraz ukochanego człowieka. To tragiczna i smutna dla nas wiadomość. Pan Adam żył bardzo skromnie. Często sam nie miał co włożyć do garnka, a mimo to pochylał się nad każdym potrzebującym zwierzęciem.  

Ratował miejscowe bezdomniaki. Przygarnał 5 psów i 5 kotów.


Wszystkie pieki są zabezpieczone - część w schronisku część pod naszą opieką na domach tymczasowych. Udało nam się już znaleźć domek dla jednej suni.

Zwierzeta są smutne i wystraszone, To dla nich szok.

Wszystkie kotki są u nas pod opieką w Kotulcu. 


Na pewno marzeniem Pana Adama było by aby jego zwierzęta miały teraz opiekę i domy.

Jeśli możemy cokolwiek zrobić by uczcić jego pamięc, pomóżmy razem uratować samotne zwierzęta. Pan Adam zawsze na pierwszym miejscu stawiał ich dobro !

Zbieramy na karmę, utrzymanie zwierząt, na szczepienia i sterylizację/kastrację kotów oraz na proces adopcji. Zwierzęta są już dorosłe. Pieski są dość wycofane i zamknięte w sobie. Potrzebujemy promocji ogłoszeń adopcyjnych oraz nagłaśniania sprawy. Dochodzą też koszty tranportu zwierząt do domów adopcyjnych. 


To wszystko wiąże się z ogormnymi kosztami, których ostatnio mamy bardzo dużo.

Pod opieką mamy wiele zwierząt, w tym także koty i psy z podobnej sytuacji gdzie właścicielka zmarła zostawiąc swoich podopiecznych, a rodzina nie jest zainteresowana losem zwierząt.


PROSIMY O POMOC ! KAŻDY WASZ GROSZ SIĘ LICZY  !

WIERZYMY ŻE JESTEŚCIE Z NAMI <3


Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij