Zbiórka Straciły wszystko w pożarze ! - zdjęcie główne

Straciły wszystko w pożarze !

20 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba

Niedawno w naszym mieście wydarzyła się tragedia.

Pożegnaliśmy zwierzoluba, przyjaciela, dobrego człowieka :(

Jego zwierzęta utraciły swój dom oraz ukochanego człowieka. To tragiczna i smutna dla nas wiadomość. Pan Adam żył bardzo skromnie. Często sam nie miał co włożyć do garnka, a mimo to pochylał się nad każdym potrzebującym zwierzęciem.  

Ratował miejscowe bezdomniaki. Przygarnał 5 psów i 5 kotów.


Wszystkie pieki są zabezpieczone - część w schronisku część pod naszą opieką na domach tymczasowych. Udało nam się już znaleźć domek dla jednej suni.

Zwierzeta są smutne i wystraszone, To dla nich szok.

Wszystkie kotki są u nas pod opieką w Kotulcu. 


Na pewno marzeniem Pana Adama było by aby jego zwierzęta miały teraz opiekę i domy.

Jeśli możemy cokolwiek zrobić by uczcić jego pamięc, pomóżmy razem uratować samotne zwierzęta. Pan Adam zawsze na pierwszym miejscu stawiał ich dobro !

Zbieramy na karmę, utrzymanie zwierząt, na szczepienia i sterylizację/kastrację kotów oraz na proces adopcji. Zwierzęta są już dorosłe. Pieski są dość wycofane i zamknięte w sobie. Potrzebujemy promocji ogłoszeń adopcyjnych oraz nagłaśniania sprawy. Dochodzą też koszty tranportu zwierząt do domów adopcyjnych. 


To wszystko wiąże się z ogormnymi kosztami, których ostatnio mamy bardzo dużo.

Pod opieką mamy wiele zwierząt, w tym także koty i psy z podobnej sytuacji gdzie właścicielka zmarła zostawiąc swoich podopiecznych, a rodzina nie jest zainteresowana losem zwierząt.


PROSIMY O POMOC ! KAŻDY WASZ GROSZ SIĘ LICZY  !

WIERZYMY ŻE JESTEŚCIE Z NAMI <3


Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij