Zbiórka Straciły wszystko w pożarze ! - miniaturka zdjęcia

Straciły wszystko w pożarze !

Zbiórka Straciły wszystko w pożarze ! - zdjęcie główne

Straciły wszystko w pożarze !

20 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

Niedawno w naszym mieście wydarzyła się tragedia.

Pożegnaliśmy zwierzoluba, przyjaciela, dobrego człowieka :(

Jego zwierzęta utraciły swój dom oraz ukochanego człowieka. To tragiczna i smutna dla nas wiadomość. Pan Adam żył bardzo skromnie. Często sam nie miał co włożyć do garnka, a mimo to pochylał się nad każdym potrzebującym zwierzęciem.  

Ratował miejscowe bezdomniaki. Przygarnał 5 psów i 5 kotów.


Wszystkie pieki są zabezpieczone - część w schronisku część pod naszą opieką na domach tymczasowych. Udało nam się już znaleźć domek dla jednej suni.

Zwierzeta są smutne i wystraszone, To dla nich szok.

Wszystkie kotki są u nas pod opieką w Kotulcu. 


Na pewno marzeniem Pana Adama było by aby jego zwierzęta miały teraz opiekę i domy.

Jeśli możemy cokolwiek zrobić by uczcić jego pamięc, pomóżmy razem uratować samotne zwierzęta. Pan Adam zawsze na pierwszym miejscu stawiał ich dobro !

Zbieramy na karmę, utrzymanie zwierząt, na szczepienia i sterylizację/kastrację kotów oraz na proces adopcji. Zwierzęta są już dorosłe. Pieski są dość wycofane i zamknięte w sobie. Potrzebujemy promocji ogłoszeń adopcyjnych oraz nagłaśniania sprawy. Dochodzą też koszty tranportu zwierząt do domów adopcyjnych. 


To wszystko wiąże się z ogormnymi kosztami, których ostatnio mamy bardzo dużo.

Pod opieką mamy wiele zwierząt, w tym także koty i psy z podobnej sytuacji gdzie właścicielka zmarła zostawiąc swoich podopiecznych, a rodzina nie jest zainteresowana losem zwierząt.


PROSIMY O POMOC ! KAŻDY WASZ GROSZ SIĘ LICZY  !

WIERZYMY ŻE JESTEŚCIE Z NAMI <3


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 1

Tosia - awatar
Tosia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij