Zbiórka Remont po pożarze w Tulicach - zdjęcie główne

Remont po pożarze w Tulicach

3 866 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Łukasz Merchut - awatar

Łukasz Merchut

Organizator zbiórki

Ludowy Klub Sportowy w Waplewie Wielkim zwraca się z prośbą do wszystkich osób mogących pomóc w dowolny sposób, rzeczowo lub pieniężnie wpłacając na konto tej zbiórki. Pieniądze zebrane ze zbiórki zostaną przeznaczone na remont 4 mieszkań które, ucierpiały w dniu 24.04.2019 r. w pożarze w miejscowości Tulice w okolicy Waplewa Wielkiego, Gm. Stary Targ, Powiat Sztumski. W wyniku pożaru dach nad głową straciło 12 osób. Celem zbiórki jest zakup materiałów budowlanych - niezbędnych do zabezpieczenia i remontu mieszkań. Każda pomoc jest na wagę złota. 
Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.04.19
  25.04.19

  Pomagamy

 • Nikola🙂 - awatar

  Nikola🙂

  25.04.19
  25.04.19

  Trzymam kciuki ;)

 • Dawid - awatar

  Dawid

  25.04.19
  25.04.19

  Powodzenia

3 866 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Łukasz Merchut - awatar

Łukasz Merchut

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Paulina - awatar
Paulina
5
Paulina - awatar
Paulina
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Tita - awatar
Tita
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Pio.S - awatar
Pio.S
150
ŁUCJA 😊 - awatar
ŁUCJA 😊
20
B .Wąsik - awatar
B .Wąsik
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij