Zbiórka Otwórz serce na cierpie zwierzat - zdjęcie główne

Otwórz serce na cierpie zwierzat

7 000 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciły 104 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Olga Lubańska - awatar

Olga Lubańska

Organizator zbiórki

Dlaczego 45.000 zł?

Na koniec roku, mieliśmy 24 tyś długu w fundacji. Po apelu z prośba o pomoc, niestety nie udało się go spłacić, były wpłaty, ale też zaległe fv były płacone. Od początku roku mieliśmy już kolejne wydatki. Zebrałam wszystko razem, żeby nie zakładać kolejnych zbiórek, nie wyrabiam czasowo już i prezentuje się to tak:

jak podliczycie wszystko, jest 42.981,05 zł (faktury wypisałam) + hotel Lidzi i Astona (jeszcze nie ma...m fv).

 1. Dług w fundacji na dzień wczorajszy, tj. 02.03.17 - 24.682,03 zł

 2. Zaległy dług w hotelu Wioska Psów za Koksa, Cookie i Zeusa - 7.000 zł

 3. Dług z kliniki z Siedlec (za 15 psiaków, pomoc w grudniu).
 - na ten dług osobną zbiórkę robi Renata Więckowska

 4. Zaległość w Zalesiu za hotelowanie (Dzikus, Czarek i szczeniaki) i ratowanie maluchów (przełom grudnia/stycznia):
 - 4/1/2017 - 131 zł - ZAPŁACONE przez darczyńcę w trakcie trwania zbiórki
 - 3/1/2017 - 300 zł
 - 2/1/2017 - 960,01
 - 1/12/2016 - 620,01 zł
 - 14/10/2016 - 285 zł

 5. Bieżące opłaty od stycznia:
 Hotel Budki:
 - styczeń fv - 2.600 zł (Maciek, Czarna, Foksia, Lex, Benek, Sid, Dyzio, Rambo)
 - luty fv 197/2017/F - 2169,72 zł (Foksia, Maciek, Czarna, Lex, Benek, Rambo, Dyzio)
 - każdy miesiąc Lucynka i Bumer - 250 zł - OPŁACANE

 6. Bieżące leczenie, klinika Multiwet :
 - Aza - 911,02 zł (nadal leczona, wystąpiły komplikacje po zabiegu - uczulenie na szwy) zadłużenie rośnie, 08.03.17 ma kontrole i usg.
 - Kruszek - 1023,27 zł
 - Masza - 1076,33 zł
 - Pikuś - 237,40 zł
 - Koks - 118,24 zł
 - Stasio - 128,40 zł
 - Sid - 869,62 zł

 7. Hotel Szydłowiec:
 - Lidzia i Aston   

 ********************************
 Już szykują nam się kolejne pilne wydatki!! Czyli kolejne zbiórki musimy ogłosić).
 - Operacja drugiej łapy Stasia + rehabilitacja (2.500 zł zabieg + 70 zł za każda dobę rehabilitacji, potrzeba około 3 tygodni).

- opłata za hotel, karme i vetoryl dla Azora - ponad 1000 zł każdego miesiącaProjekt Tusia to działalność wolontariacka prywatnych osób, które od zawsze działają na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt. To walka z bezdomnością zwierząt, walka o poprawę ich losów, z okrucieństwem wobec zwierząt, walka o ich życie, bezpieczeństwo, szczęście.

Dużo działamy w terenie Warszawa, Siedlce i okolice. Ale trafiają do nas również psy z innych stron Polski. Łapiemy (często już zdziczałe zwierzęta, ale bardzo skrzywdzone, chore), ściągamy z ulicy po wypadkach, wyrzucone w rowach, wyrzucone na ulicę, pozostawione na pewną śmierć w lasach, zagłodzone, poranione, postrzelone, połamane, zbędny spadek, wyciągnięte ze schronisk, przechowalni, odebrane interwencyjnie, bezdomne. Często brudne, śmierdzące, ropiejące, we własnych odchodach. Poświęcamy własny czas, samochody, pieniądze na paliwo, telefony, ubrania. Setki kilometrów, godzin w klinikach, telefony ładowane po kilka razy dziennie, miliony wiadomości, sms'ów. Smród gnijącego ciała, biegunki, wymioty, zęby w rękawie... znamy to doskonale. 

Każdy zwierzak to osobna historia i często kosztowna.

Pod naszą opieką znajdują się psy i koty. Liczba naszych podopiecznych ciągle ulega zmianie, ale niestety wciąż rośnie, zawsze jest to minimum kilkadziesiąt zwierząt. Leczymy. Umieszczamy w hotelach i domach tymczasowych, dajemy schronienie, część chorych jest w klinikach, socjalizujemy, uczymy życia w domu, uczymy zaufania i otwartości do człowieka (czasami jest to bardzo trudne), kiedy są gotowe, szukamy dla nich kochających domów stałych. Są tez takie, którym mimo ogromnych wysiłków pomóc się nie udało. 

Nie jesteśmy obojętne na krzywdę, na znęcanie się nad zwierzętami, walczymy o interwencję, o sprawy sądowe, o surowe kary.

=0]Wszystkie te działania wykonujemy same, dzięki uprzejmości darczyńców, którzy popierają i wspierają to co robimy. Niestety nasze zaplecze finansowe jest w opłakanym stanie, każdego dnia walczymy z brakiem pieniędzy na opłacenie faktur. Mamy tez spory dług względem fundacji, która użycza nam konta do zbiórek, na te chwile jest to ponad 25.000 zł.

Mamy sporo bieżących wydatków na hotele, leki, karmy, zabiegi, kliniki zwierzaków pod nasza opieką.

Chcemy wyjść na zero, potrzebujemy prawie 45.000 zł na już.

Staramy się wszelkimi siłami spłacić pilnie dług i działać dalej, niestety same nie dajemy już rady. Zwierząt przybywa, wydatki rosną i wraz z nimi rośnie dług. 

Pomóżcie nam spłacić ten dług, pozwoli nam to dalej ratować zwierzęta!!

Tel. kontaktowy 695-491-549


 

Komentarze


 • AgaWu - awatar

  AgaWu

  02.05.2017
  02.05.2017

  Powodzenia!

 • Joanna Serwatko - awatar

  Joanna Serwatko

  01.05.2017
  01.05.2017

  Dzięki wielkie za pomoc tym biedakom.

 • Monika Muszyńska -Herba - awatar

  Monika Muszyńska -Herba

  13.04.2017
  13.04.2017

  Trzymam za Was kciuki. Powodzenia!

 • Maggie - awatar

  Maggie

  21.03.2017
  21.03.2017

  Powodzenia!!!! Robicie kawal dobrej roboty!!!!!!

  • Olga Lubańska - awatar

   Olga Lubańska - Organizator zbiórki

   21.03.2017
   21.03.2017

   Dziękujemy <3

 • Kasia Mazur - awatar

  Kasia Mazur

  15.03.2017
  15.03.2017

  Pomagając Aniołom ratować Aniołki <3

  • Olga Lubańska - awatar

   Olga Lubańska - Organizator zbiórki

   21.03.2017
   21.03.2017

   Dziękujemy <3

7 000 zł  z 45 000 zł (Cel)
Wpłaciły 104 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Olga Lubańska - awatar

Olga Lubańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 104

Dominika - awatar
Dominika
10
karolina - awatar
karolina
50
AgaWu - awatar
AgaWu
100
Jola - awatar
Jola
21
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Izabela Walczykiewicz - awatar
Izabela Walczykiewicz
15
HANNA PRZYBYLSKA - awatar
HANNA PRZYBYLSKA
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna Serwatko - awatar
Joanna Serwatko
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij